Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Škoda, da so dali res tako ceno, ker kontroler sam izgleda super. Ko enkrat probaš igrati s temi back gumbi je res težko brez njih. Baterije mene ne moti, igram na monitorju, tako da je kabel lahko vedno na voljo bp. Bom pa kljub ceni kupil, ker res izboljša igranje praktično vseh iger. Nič več z nosom obračanje kamere, ko se šprinta v souls igrah :D 

Povezava do prispevka

Dobro je za kogar je! al kako že :whistle:

 

 

Kar se tiče pa zmogljivosti baterij DS3 vs DS pa lahk mal primerjamo z sceno v mobitelih ko si Nokio 6310 polnil 1x na 10 dni zdej pa z povprečno rabo telefona polnimo vsak dan. Pač bolj zmogljiv gizmo enostavno več štroma kuri. Pa se je kapaciteta baterija iz DS3 potrojila. Vseeno pa razen v Returnal in predvsem Astro playroomu baterija zdrži spodobnih 8-10 ur kar je definitivno več kot normalna seansa.

 

Sem bil pa šokiran kako dolgo zdržijo navadne hoferjeve baterije v X1 kontrolerju. Mislim da sem v celem času ko sem imel konzolo in preigral Ori2, GoW 4 in 5, Dead space 1 - 2, DMC5 in probal še par iger menjal samo 2x :avadodo:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 8 minutami:

Še bolj insane pa je bil 360 kontroler. Tam si obrnil tri igrice, ko je bilo treba menjat baterije. Absoluten beast :D

 

si hotel napisat obrnil tri igrice, preoral 2000 ha z električnim traktorjem in 12 tednov z elektriko oskrboval manjše ukrajinsko mesto

 

XboX360 kontroler je zame absoluten goat, vsa ta jajca z haptiko, lučkami, ritnimi gumbi in vso ostalo navlako si lahko Sony nekam vtakne

Povezava do prispevka

Meni je pa haptika res zakon. Predvsem pri kakih dirkačinah in igrah, kjer ti feedback dejansko pomaga pri izkušnji.

Glede na to, da ne rabim kupovat baterij, mi res ni nobene panike polniti kontroler tako pogosto.

V kontrolerju, ki mu baterija zdrži 40+ ur res ne vidim absolutno nobene prednosti lol. Al mi zadeva deluje 40 ali 6-8 ur, mi je točno isti kurac.

V vsakem primeru moram dati zadevo polniti in vzeti ven drug kontroler, če želim nadaljevati z igranjem.

Uporabljati kontroler NA BATERIJE pa mi na kraj pameti ni prišlo niti v 360 časih, kaj šele danes :rofl:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Najboljša rešitev za ta predrag kos plastike je pač, da se ga ne kupi. Sony pač probava nabit default ceno čim več. 150EUR so bli (mislim, da so še) Elite kontrolerji, ki so po moje še vedno boljši od tega. Ajde inflacija gore dole, ma vseeno nad 180-200 EUR ne bi smeli bit, sploh pa ne, če ima slabšo baterijo kot default gizmo. Poanta teh elitnež verzij je ravno v temu, da ima manj ceneno robo od navadnih različic, ne obratno. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Meni je pa haptika res zakon. Predvsem pri kakih dirkačinah in igrah, kjer ti feedback dejansko pomaga pri izkušnji.

Glede na to, da ne rabim kupovat baterij, mi res ni nobene panike polniti kontroler tako pogosto.

V kontrolerju, ki mu baterija zdrži 40+ ur res ne vidim absolutno nobene prednosti lol. Al mi zadeva deluje 40 ali 6-8 ur, mi je točno isti kurac.

V vsakem primeru moram dati zadevo polniti in vzeti ven drug kontroler, če želim nadaljevati z igranjem.

Uporabljati kontroler NA BATERIJE pa mi na kraj pameti ni prišlo niti v 360 časih, kaj šele danes :rofl:

Haptika je ze dobra sam kontroler ki nima baterije za 10h je res drek. 
Sej drgac si lahko za 360 kontroler glih tko kupu njihov battery pack al pa se ceneje sam kupil akumulatorje za dirt cheap opcijo pa se menjal si jih lahko. 
Pac, nobene prednosti v vgrajeni bateriji ni. 

Povezava do prispevka

Me res zanima koliko krat imate take seanse, da se vam kontroler sprazni. V Elden Ring sem v enem mesecu in par dneh pustil ur za delovni mesec.... Cca. 150 in mi je samo ene 2x javilo, da gre h koncu. Vedno, ko sem prenehal z igranjem in imel pavzo sem ga pač vštekal. Da pa bi rabil baterijo, ki drži več dni, pa mi je tudi kar brezveze, ker kontroler itak vedno odložim na polico ob konzoli kjer je kabl za polnjenje. Ne mislim kupovat baterij ali se jebat s popninimi, pri bajti sploh nimam enega samega polnilca za baterije. 

 

Sicer pa res, kakor komu paše. Meni je Dualsense najboljši kontroler do zdaj... God for me, bad za tiste, ki jim ni :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 53 minutami:

Me res zanima koliko krat imate take seanse, da se vam kontroler sprazni. V Elden Ring sem v enem mesecu in par dneh pustil ur za delovni mesec.... Cca. 150 in mi je samo ene 2x javilo, da gre h koncu. Vedno, ko sem prenehal z igranjem in imel pavzo sem ga pač vštekal. Da pa bi rabil baterijo, ki drži več dni, pa mi je tudi kar brezveze, ker kontroler itak vedno odložim na polico ob konzoli kjer je kabl za polnjenje. Ne mislim kupovat baterij ali se jebat s popninimi, pri bajti sploh nimam enega samega polnilca za baterije. 

 

Sicer pa res, kakor komu paše. Meni je Dualsense najboljši kontroler do zdaj... God for me, bad za tiste, ki jim ni :D

Men je bolj to da ga moram vsak dan dat filat ce igram. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 58 minutami:

Me res zanima koliko krat imate take seanse, da se vam kontroler sprazni. V Elden Ring sem v enem mesecu in par dneh pustil ur za delovni mesec.... Cca. 150 in mi je samo ene 2x javilo, da gre h koncu. Vedno, ko sem prenehal z igranjem in imel pavzo sem ga pač vštekal. Da pa bi rabil baterijo, ki drži več dni, pa mi je tudi kar brezveze, ker kontroler itak vedno odložim na polico ob konzoli kjer je kabl za polnjenje. Ne mislim kupovat baterij ali se jebat s popninimi, pri bajti sploh nimam enega samega polnilca za baterije. 

 

Sicer pa res, kakor komu paše. Meni je Dualsense najboljši kontroler do zdaj... God for me, bad za tiste, ki jim ni :D

Jaz max zdrzim 3 ure, pa še to med vikendi. 

 

Baterija dobra za koga je.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 minutami:

Men je bolj to da ga moram vsak dan dat filat ce igram. 

 

Meni je bla sto krat večja muka, ko mi je baterij zmanjkalo :D To se mi še zdaj dogaja, da pozabim kupiti in potem nimam alternative za daljince ali miško ipd. Polnjenje mi je dosti bolj simpl. Kaj gamepad pustiš samo na kavču kjer igraš? Če ga premakneš do konzole, menda ni problem še kabl notri stisniti :)

 

V glavnem... Meni je čist kul. Imam 2 in drugega imam polnega pa ga še nikoli nisem sploh uporabil. Naj bo v rezervi, če bo prvi res kdaj prazen in bom želel dalje igrat ali pa, če začne driftat. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ja, samo na mizo ga dam. Sej mam 2 ker so mi jih vsilili ampak pri xboxu te glupe tezave nisem mel. Tut pri ps4, kjer baterija ni bila bas dobra, je bil svetlobna leta pred tem sranjem. 
Pac, res se vidi da sparajo na hard neumnih stvareh. Driftanje stickov ker niso dali hall effect gobic in baterija ki zdrzi ravno tok da se ti ps5 cold boota in zalavfa spil, classic cigony. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Bad for you... kaj ti naj rečem :D Meni je top hehe... Prvi kontroler, ki sem ga dobil s konzolo, par tisoč ur igranja, nič ne drifta in baterija mi zdrži 5 urne seanse v kosu.

 

PS4 kontroler je bil kul dokler tega nisem prijel v roke, zdaj pa mi je totalno premajhen. Prej sem bil navajen zgleda. Mam vlke, debele roke in prste :)

Povezava do prispevka

Ne vem,.. nekako mi je DS4 še vedno optimalen,.. ali pa sem se jih toliko navadil tisoče ur,.. mi je vedno kar malce nerodno z dualsensom kaj je naprej kaj je pravilna diagonala,.. zlasti ko sem navajen vse igrat na max sensitivity,.. in tudi za odtenek lažji je,.. tako da takoj čisto pozabim na kontroler.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 urami:

Haptika je ze dobra sam kontroler ki nima baterije za 10h je res drek. 
Sej drgac si lahko za 360 kontroler glih tko kupu njihov battery pack al pa se ceneje sam kupil akumulatorje za dirt cheap opcijo pa se menjal si jih lahko. 
Pac, nobene prednosti v vgrajeni bateriji ni. 

Ne rabiš mi razlagat obvious stvari, ki jih pozna vsak, ki je imel kdaj 360, da ne govorimo o konzolaških entuzijastih.

Prednost vgrajenih baterij je v ceni in priročnosti. Navadne in polnilne baterije ter polnilci zanje so eno največjih sranj ever (še sedaj imam nočne more zaradi wiimotov na partyjih :sick:). Veliko bolj od vgrajenih baterij v čemurkoli.

Še najboljše so vgrajene baterije, ki se jih da menjavati (stari GSMi ali 360 battery pack). Tole premaga oboje.

 

Bottom line ostaja. 40 ali 6 ur mi je isti kurac, če moram kontroler dati polniti in vzeti drugega, če bi rad še naprej igral. Ne, tudi če bi imel opcijo, se ne bi zajebaval s polnilnimi baterijami in menjavanjem slednjih, tisto je za čudake. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 urami:

 

Itak če so idioti dal v svinjsko zasoljen 250€ kontroler manjšo baterijo kot je v base DS (1080 vs 1560mAh)... Ne dam 80€ za ta joypad ne pa 250€ lol.

 

 

Evo zdej je pa tud en moj DS kontroler neuporaben v prvi igri. V MH Rise je očitno neobstoječ deadzone in mi lik obrne v levo ko hočem nekaj mahnit na desni... Bom testiral kako se obnese popravilo v Goblinu za 25€

Tud moj danes v sunbreaku začel na levo se obračat :S

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

pa sej svetloba se drugače tudi lomi in pride v sobo na druge načine

 

moj daljinec za TV ni blo treba še nikol na kabl filat, pa ima tud to opcijo

 

Nisi pravi igričar, če svetloba pride v tvojo dnevno sobo

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...