Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 11 minutami:

kake bereš na tem forumu, lol. Mene je resno sram no. Vsak šolan človek namreč ve:

 

podstavki za kozarce = high class, visok IQ, lepa ženska, polna glava las, 15.000 eur vredna miza ostaja vsakič čista, nenapovedano te lahko obišče princ William pa te ne bo sram postrežbe

 

kozarec direkt na mizo = znak proletariata in pomanjkanljive vzgoje, slaba čupa in še slabša ženska, ampak če odložiš mercator namizno belo na zložljivo "mizo" iz Tedija se verjetno ne sekiraš, itak si prepijan in prereven

 

Facts.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

kake bereš na tem forumu, lol. Mene je resno sram no. Vsak šolan človek namreč ve:

 

podstavki za kozarce = high class, visok IQ, lepa ženska, polna glava las, 15.000 eur vredna miza ostaja vsakič čista, nenapovedano te lahko obišče princ William pa te ne bo sram postrežbe

 

kozarec direkt na mizo = znak proletariata in pomanjkanljive vzgoje, slaba čupa in še slabša ženska, ampak če odložiš mercator namizno belo na zložljivo "mizo" iz Tedija se verjetno ne sekiraš, itak si prepijan in prereven

Kot uspesen moski lahko potrdim da to drzi. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 56 minutami:

Itt folk ne zna nalivat v kozarc al pa pit da rab podstavke

 

Al pa pobrisat mize

 

33:33:33

 

Low iq klosar avtist: ne pije ohlajenih pijac, jih odlaga na mizo iz eurospina, v dnevni na kavcu opleta s kuhinjsko krpico

 

33:33:33

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Itt folk ne zna nalivat v kozarc al pa pit da rab podstavke

 

Al pa pobrisat mize

 

33:33:33

 

tomazek reče Dne, 6. 5. 2023 at 15:19:

To je nekje v rangu izjave, da pravi, lep in uspešen moški itak lula sede in ni dovolj zgolj dvigniti deske...

Vlečem vzporednice.

Povezava do prispevka

Jaz pa sem vedno malo cudno gledal na tipe, ki imajo radi parfume..

 

..pa dalec od tega, da so bli homo, lih obrarno nekateri so imeli prav potrebo po tem, da so alfa, sam pizda.. nikoli nisem reku nic in vedno sem se prijazno smejal ampak v glavi mi je vedno odmevalo, da tle neki ne štima.....

 

Mialim sej razumem, da je vsec zenskam pa to.. sam eno je, da si das parfum ker je vsec zenskam, drugo pa je da je tebi noro vsec kako disis :))))

 

Al pa ko uleti kaksen tip mimo in uleti za njim un after wave :)))

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Navedek

Low iq klosar avtist: ne pije ohlajenih pijac, jih odlaga na mizo iz eurospina, v dnevni na kavcu opleta s kuhinjsko krpico

 

33:33:33

>tok kvalitetna miza da ne prezivi kozarca ohlajene pijace in rabi podstavk 

 

Tok kvalitetna muza da si v lajfu ne bo mogu privoscit druge in jo ma se v tovarniski foliji

 

Defo ne iz eutospina 

 

33:33:33

1683109141175790.jpg.201568bccc543c8f51aa812220af8a56.jpg

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Sploh nisn vijo avtista ki je tako high iq da transcendira quote funkcijo

 

Sovica reče pred 1 uro:

>tok kvalitetna miza da ne prezivi kozarca ohlajene pijace in rabi podstavk 

 

Tok kvalitetna muza da si v lajfu ne bo mogu privoscit druge in jo ma se v tovarniski foliji

 

Defo ne iz eutospina 

 

33:33:33

1683109141175790.jpg.201568bccc543c8f51aa812220af8a56.jpg

 

Dihaj

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...