Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

gorančuga reče pred 13 minutami:

Ne, ce bi bli novi spili tud za ps4 pol bi raje xbox tko pa brezveze da neb mel novih iger

ne razumem stari, samo glej.. bos vidu kaksne igre bodo takrat za kiro konzolo in ce ti bodo delale tudi na pcju ipd.. koliko te bo kira zanimala, kako bo delovala na kaksnem sistemu in se bos pol odlocil.. brezveze, da zdaj tu vleces neke zakljucke..

pac malo trollamo, kot bi rekel kekit, za prebijanje dolgcajta, do izida al neke nove info ki jo vrzejo ven

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 minutami:

ne razumem stari, samo glej.. bos vidu kaksne igre bodo takrat za kiro konzolo in ce ti bodo delale tudi na pcju ipd.. koliko te bo kira zanimala, kako bo delovala na kaksnem sistemu in se bos pol odlocil.. brezveze, da zdaj tu vleces neke zakljucke..

pac malo trollamo, kot bi rekel kekit, za prebijanje dolgcajta, do izida al neke nove info ki jo vrzejo ven

Nimam pcja

Povezava do prispevka

 

atomic reče pred 1 minuto:

A nis rekel, da si me razumel? :)

 

bos vidu, katere ekskluzive bo imel Sony, ker vse kar bo na xboxu bo tudi na ps5 - bi moralo bit tvoj nasvet :)

 

to je bilo v preteklosti ampak ti ocitno govoris za prihodnost.. tako da sorri , da te nisem razumel, nisem vedel da imas kristalno kroglo, med nogami? al pa si tako hudo tehnicno podkovan..

tako da hm hm, ne vem morem se odlocit al si hodil h Černiju na tecaje in predavnja, al pa si ena od Danijevih zvezdic

PS: btw ta odgovori sem imel ze pripravljen vceraj preden sem sel spat =))))))

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 25 minutami:

 

ti ja, ki si zgleda bil vedno prikriti xbox fan. :D

kaj nisi prej reku, veš koliko bi se lahko prepucavali. :D

 

 

ma nisem jaz fan, pac imel sem en xbox in to je bil 360 oz. imel sem celo dva, ker.. nima veze zakaj =))

imel pa sem vse playstatione do sedaj

pa se takrat sem prvo kupil ps3.. pol pac, ne vem kaj je bilo.. za Gearse 2 sem kupil xboxa in se ga je dalo moddat in je bil zakon za multi spile in sem kar pozabil na ps3 razen tu pa tam kdaj =)))

in moja predvidevanja so da bo sedaj podobno ;)

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 54 minutami:

No, ne bi rekel v vseh pogledih, ampak za igranje multi igric pa sigurno. Recimo za gledanje BR filmov mi je bil ps3 ful bolj carska opcija :D

Lahko bi se izgovarjal na to da smo v Igrovju, ampak imas prav :)

Tudi SACD nisem ziher ce podpira x360, sam kaj ti pomaga podpora ce ni contenta.

 

Funfact, poznam tipa ki je mel un addon za xboxov bluray shit, kajnjenbil HD DVD al ne vem vec niti se mi ne da googlat.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 56 minutami:

 

 

ma nisem jaz fan, pac imel sem en xbox in to je bil 360 oz. imel sem celo dva, ker.. nima veze zakaj =))

imel pa sem vse playstatione do sedaj

pa se takrat sem prvo kupil ps3.. pol pac, ne vem kaj je bilo.. za Gearse 2 sem kupil xboxa in se ga je dalo moddat in je bil zakon za multi spile in sem kar pozabil na ps3 razen tu pa tam kdaj =)))

in moja predvidevanja so da bo sedaj podobno ;)

 

 

Torej ti predvidevaš, da bo Sony spet nekaj debelo zajebal ? :)

Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 minutami:

Lahko bi se izgovarjal na to da smo v Igrovju, ampak imas prav :)

Tudi SACD nisem ziher ce podpira x360, sam kaj ti pomaga podpora ce ni contenta.

Drugače je imel PS3 tudi precej boljših 1st party naslovov, tko kot PS4.

360 je definiral prejšnjo gneracijo, ker je bil najpomembnejši vidik online multiplayer, samo kar se tiče single playerja je Sony povozil MS, tko kot vedno. Zato so tudi na koncu prehiteli MS v prodaji.

 

Drugače se strinjam s tabo, da je bila 360 boljša konzola. V vseh pogledih? Niti približno.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

 

Torej ti predvidevaš, da bo Sony spet nekaj debelo zajebal ? :)

ma ne vem, ce lahko temu recemo, da bo zajebal.. pac xbox bo imel jaco konzolo ker so tipi dali vec kesa in bodo pripravljeni prodajat z vecjo izgubo. Kar bo ql za multi naslove ala FIFA, CoD, AC, NBA, Far Cry in ne vem kaj se vse.. Po drugi strani pa bo ps5 ql za eksluzive, ki bodo nekaj posebnega in potiskale tehnologijo naprej.

pac sej vemo na cem smo:

-Atomic in nejgova kristalna krogla pravi, da bo ps5 rahlo svohejsa ampak se ne bo poznalo, tako da bo isti kurac kje igras MULTI naslove, poleg tega bo imela vec, ali celo vse hude eksluzive in bodo nekaj posebnega (na zadnjem stavku se strinjam)

-BB82 in nejgova kristalna krogla pa, da bo ps5 opazno švohejsa in da bodo vsi MULTI naslovi delovali relativno bolje na XB, da bo to deal breaker za ps5 in MULTI naslove.

Poleg tega pa, bo imel XB 2 ali morda celo 3 hude ekskluzive (podobno kot za case 360) v prvih 2 letih recimo. Pac manj od ps5, ki gre absolutno balistic na ekskluzive ampak se vedno neki bo in bo dobro.

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Poleg tega pa, bo imel XB 2 ali morda celo 3 hude ekskluzive (podobno kot za case 360) v prvih 2 letih recimo. Pac manj od ps5, ki gre absolutno balistic na ekskluzive ampak se vedno neki bo in bo dobro.

Nebo v prvih 2 letih imel ene same next gen ekskluzive, saj je že 150x blo povedano, da so rekli, da bodo prvi dve leti vsi naslovi tudi na osnovnem Xbox trenutne generacije. Torej prilagojeni na slabši hardware od PS4 pro.

Povezava do prispevka

Mene v resnici zanima samo, kako velika bo razlika pri multi naslovih - ali bo to pixel hunting na statičnih zaslonih pri 400% crop-u (kot iščejo razlike pri večini špilov trenutne generacije), ali bo dejansko opazno med igranjem. Osebno bi stavil na prvo opcijo...

Na koncu bo pa še vedno odločala vsebina - beri: igre.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Nebo v prvih 2 letih imel ene same next gen ekskluzive, saj je že 150x blo povedano, da so rekli, da bodo prvi dve leti vsi naslovi tudi na osnovnem Xbox trenutne generacije. Torej prilagojeni na slabši hardware od PS4 pro.

 Ma ja isto bo kot destiny.. ki je bil na ps3 un ps4.. pac en je delal na 720p drugi 1080p.. sodec po sliki.. pac boljse bodo delali na novem xbu, logicno. jaz sem itak mislil, da jih ne boa moral igrat na ps5.

 

In zdaj samo calam, da mi omenis s5 pc =)))

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 5 minutami:

Mene v resnici zanima samo, kako velika bo razlika pri multi naslovih - ali bo to pixel hunting na statičnih zaslonih pri 400% crop-u (kot iščejo razlike pri večini špilov trenutne generacije),

 

Če to resno verjameš si nor, ker razlike med xbox one x in ps4 pro so brutalne.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

 In zdaj samo calam, da mi omenis s5 pc =)))

Haha jasno. Masterrace! Evo ravnorar ležim na postli, zraven vse potrebno...mobitel, miške DS4 kontroler, tablica, pijača... pišem tebi post, iz postelje preko PC, čez 15 sekund pa bom preklopil nazaj na igro... in to bom lahko delal vse naprej brez novega Xbox-a :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Haha jasno. Masterrace! Evo ravnorar ležim na postli, zraven vse potrebno...mobitel, miške DS4 kontroler, tablica, pijača... pišem tebi post, iz postelje preko PC, čez 15 sekund pa bom preklopil nazaj na igro... in to bom lahko delal vse naprej brez novega Xbox-a :D

kaksno imas graficno? sicer pa se strinjam ALT TAB rulz ;)

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...