Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

če jaz prav razumim bojo na playki lahko "glumil" ne-loadanje, npr ko boš mel mal bl cinematsko dialog sceno kjer samo hodš z ellie po neki linearn_lvl_designed cesti bo vmes loadal assete novega levela tko da ne boš sploh izkuševal tega

no če bojo gledal na slabšega sploh ne bojo razmišljal tega implementirat

 

tko da v tem smislu se mi zdi enako, oba bosta fasala loading screen čeprav je od playke special glih ta da naj bi bla to stvar preteklosti

Povezava do prispevka

Edino kar je men važno je na kateri konzoli bodo imele igre ala God Of War5, HZD2, Spiderman 2, U5, Ratchet & Clank 2, Sillent hill, DeS remake itd več fpsjev. In z 10000% verjetnostjo lahko potrdimo da bo razlika vsaj 30 fps! Za vse kar bo microsoft spacal skup v prvih 2 letih mi bo itak X1X  zadoščal zahvaljujoč njihovemu gamepassu ker so tko zelo radodarni.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 49 minutami:

če jaz prav razumim bojo na playki lahko "glumil" ne-loadanje, npr ko boš mel mal bl cinematsko dialog sceno kjer samo hodš z ellie po neki linearn_lvl_designed cesti bo vmes loadal assete novega levela tko da ne boš sploh izkuševal tega

Tko se assete loada zdej :D

 

Kar sony touta je, da lahko cel ram prepises v dveh sekundah in da ne rabis podatkov obdelovat da so ready za gpu.

 

Koda rece procesorju

 

Fak, model obraca kamero, za njim stoji pa ogabna spaka MefistoLizzardFinalBoss, v ramu pa ne duha ne sluha o njemu!

 

in cpu rece m8 this isn't even my final form, Stipe, nalozi to ogabo!

 

In preden player do konca obrne kamero je iz rama zginil gozd kamor je prej gledal, in na njegovo mesto je ssd izpljunil nagnusnega MefistoLizzardFinalBoss asset ki ga GPU ze veselo rise (baje ima vse poligone tega sveta).

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Hehehehehe kakšen objektiven in pravičen moški, pri tako nevtralnih lajnerjih se pa še kralj Salomon samo pobere v kot :D  

 

Gatsu je IMO še XboX kupil samo zato, da lahko taunta, kako je gnil :D:D No sej podobno kot Lizzard samo v kontra smer 

 

Ja ne vem a po tvoje je bolj objektivno izbirat konzolo glede na teraflope in SSDje kot glede na to kaj boš lahko na kateri igral al kaj? 

 

Xboxa sem pa kupil da sem lahko preigral Ori and the Will of the Wisps pa da sem lahko probal Microsoft 1st party špile + odlični BC.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 28 minutami:

 

Ja ne vem a po tvoje je bolj objektivno izbirat konzolo glede na teraflope in SSDje kot glede na to kaj boš lahko na kateri igral al kaj? 

 

Xboxa sem pa kupil da sem lahko preigral Ori and the Will of the Wisps pa da sem lahko probal Microsoft 1st party špile + odlični BC.


Ce si ze potem sprobaj se Sea of Thieves. Super igra.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

še par nazumiranih screnshotov

 

txVsHcF.png

klBKFAW.png

d2U0HDH.png

 

lep brutalen lp


Tole je meni (skoraj) na nivoju pixel huntinga. Ne bom rekel, da ni razlike, ni pa “brutalna”.

PS4pro je, predvidevam, srednji?

Kakorkoli - da bi za takšno razliko bil pripravljen izpustiti špile tipa Bloodborne, Last Guardian, itd? Ne hvala...

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 12 minutami:


Tole je meni (skoraj) na nivoju pixel huntinga. Ne bom rekel, da ni razlike, ni pa “brutalna”.

PS4pro je, predvidevam, srednji?

 

nope

 

xbox one x levo, xbox one x performance sredina, ps4 pro desno

 

tako da ja, """brutalna""" razlika :D

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 14 minutami:


Tole je meni (skoraj) na nivoju pixel huntinga. Ne bom rekel, da ni razlike, ni pa “brutalna”.

PS4pro je, predvidevam, srednji?

Kakorkoli - da bi za takšno razliko bil pripravljen izpustiti špile tipa Bloodborne, Last Guardian, itd? Ne hvala...

A lahko nehate s ten crapom, ker razlika je brutalna!!!

En špil dela na 30fps drug la na 60.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Potem je celo PS4 najlepši na izgled. Je pa res velika razlika, če je Xbox 60 fps, PS4 pa kot pravi atomic 30 fps. Nisem pa preveril te trditve.

 

hja, xbox dela na 60fps samo na performance modu, torej sredinska slika

 

skrajno leva (x) in skrajno desna (ps4) sta locked 30fps

 

pa še to ne 60, ampak "nekje med 40 in 60"

 

toliko o tej """"brutalni"""" razliki

fxZg4cH.png

 

7TKQz1r.png

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...