Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 10 minutami:

Sanje. Lockdown v Shenzhenu bi znal še dodatno zakomplicirati vse skupaj.

https://fortune.com/2022/03/14/shenzhen-lockdown-supply-chain-iphone-cars-electronics/

Ma nasploh jaz pred late-2024 ne bi pričakoval plejk prostih na policah

 

Tako da all in all al pač počakaš še tiste 2 leti in kupiš s police, ali pa prednaročiš na ACS, plačaš in pozabiš dodatnih 40 € ter igraš 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 3 minutami:

Ka teb ni? Spet en vaški posebnež vidim. 

 

It was a joke, not a dick honey, don't take it so hard. 😉

 

Če je bil joke pol ok. Pač na kurac mi gre downplayanje in relativiziranje korone, preveč tega sranja preberem na vsakem koraku.

 

In ja, glede na to da je dobesedno včeraj od korone umrl od ženske prastric - sicer res že star, ampak mega fit in sicer zdravstveno čisto BP - sem extra dicky okrog tega, da.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Ma nasploh jaz pred late-2024 ne bi pričakoval plejk prostih na policah

 

Tako da all in all al pač počakaš še tiste 2 leti in kupiš s police, ali pa prednaročiš na ACS, plačaš in pozabiš dodatnih 40 € ter igraš 

Ma sej pomoje bojo se tut kaksne druge opcije ko ACS, bomo vidli. Kar tako na policah pa tut pomoje se dolg ne bojo ja. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

 

Če je bil joke pol ok. Pač na kurac mi gre downplayanje in relativiziranje korone, preveč tega sranja preberem na vsakem koraku.

 

In ja, glede na to da je dobesedno včeraj od korone umrl od ženske prastric - sicer res že star, ampak mega fit in sicer zdravstveno čisto BP - sem extra dicky okrog tega, da.

Zajebancija je bla ja, vem, da ni prehlad, sem jo tut sam 2x prebolel..

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

In, kako ti je bilo? Jaz sem jo tudi enkrat ampak to pussy verzijo (omicron) in je bilo dejansko ko prehlad, tko nič od nič. Tega sorodnika od ženske je pa ista zadeva dobesedno položila v krsto. Res wtf

Obakrat je bilo kot da bi gripo mel, visoka vročina do 39.5, kašelj, prehlad, bolečina v grlu itd, ampak nič hujšega na srečo ja, v 4 dneh sem bil kul, ampak potem sem še rabil kaka 2 tedna da sem prišel nazaj v staro formo v fitnesu npr. 

 

Ampak vem ja, da jo je marsikdo tut precej slabše (tragično) odnesel s temi starimi verzijami, omikron se mi pa dejansko zdi da pri skoraj nobenemu, ki ga jaz poznam ni bilo nekih resnih posledic, večinoma kak prehlad tako kot si rekel ja. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

In, kako ti je bilo? Jaz sem jo tudi enkrat ampak to pussy verzijo (omicron) in je bilo dejansko ko prehlad, tko nič od nič. Tega sorodnika od ženske je pa ista zadeva dobesedno položila v krsto. Res wtf

Čisto random je. Js sm zgleda od danes naprej pozitiven lol. Včeraj imel 38.3 vročine danes popolnoma normalen. Kolega, ki je športnik in zelo fit oktobra lani dobil, bil 1 mesec na bolniški in delal 2 meseca samo polovični delovni čas. Do konca aprila mora jemati tablete proti strjevanju krvi. Ne moreš vedet kaj se bo zgodilo sploh ker je prvi tak virus ki ne udari samo na grlo in pljuča ampak tudi na kri.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Ratking poslušaj nasvet iz prve roke. Bil sem v tvoji koži in točno vem kako strašno je to. Na forumu bil konstantno zatiran in zasmehovan. Ko je prišel ven PS5 sem prosil, da mi pomagajo zrihtati, ker sem imel pred naročen pri Mimovrste, ki mi ni dostavil in sem bil deležen totalnega šikaniranja. Pomoči sem slabo spal, prijateljica me je, spraševala kaj je narobe... Nisem ji upam povedati za disaanje, ki sem ga deležen. Zjutraj ob kavici sem s strahom odpiral forum, ki sem ga nekoč z veseljem bral. Takrat mi ni bilo lahko klikniti na tab v brskalniku. Naletel sem tudi na temo z naslovom "A tomazek že ima PS5?". Kot verjetno predvidevaš so se mi v tej temi samo posmehovali in delali norca iz mene. 

 

Končo sme po par tednih sprevidel, da nimam druge možnosti kot, da se adaptiram ali pa zapustim svet mn3njalnika. Odločil sem se, da poizkusim prvo varianto. Nekaj časa nisem spraševal o zalogah PS5. Aktivno sem pričel sodelovati v ostalih temah. Hvalil sem forums ko smetano v vsakem drugem ali tretjem postu. Pričelo je postajati bolj znosno. Ni pa vseeno bilo kot bi moralo biti. Je trajalo kar nekaj časa in kar nekaj zahtev sem moral izpolniti. Malo čudna mi je bila zahteva, da moram uporabniku Galko poslati na ZS svoje nage fotke. Ampak sem si pač rekel fuck it in požrl. Zadeve so se po vsem tem kot blisk pričele obračati na bolje. Boljše sem spal, prijatlca je vidla takoj, da sem bolj zidane volje in navsezadnje verjel ali ne sem v roku 2 tednov dobil tudi PS5. 

 

Naučil sem, se, da nam ni vedno v življenju postlano z rožicami. So bitke, ki jih moramo bojevati sami. Noam smisla biti Don Kihot in se boriti z mlini na veter. Verjamem, da tudi tebe čakajo svetli trenutki, ko boš končno prejel želeno konzolo in se naučil bivati v sožitju z različnimi bitji. 

Sam da si bols Tomazek, upam da se tut men uspe adaptirat, trenutno sem se v fazi straha in depresije, vsakic, ko odprem forum s strahom prebiram nova obvestila, s cim me bodo pa nerdi zdaj zasmehovali, verjamem, da bom tudi jaz enkrat dosegel tvojo stopnjo, do takrat pa carry on with the process. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 14 minutami:

Sam da si bols Tomazek, upam da se tut men uspe adaptirat, trenutno sem se v fazi straha in depresije, vsakic, ko odprem forum s strahom prebiram nova obvestila, s cim me bodo pa nerdi zdaj zasmehovali, verjamem, da bom tudi jaz enkrat dosegel tvojo stopnjo, do takrat pa carry on with the process. 

Sam ignoriraj tistih par pacientov pa bo :D

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 43 minutami:

Sam da si bols Tomazek, upam da se tut men uspe adaptirat, trenutno sem se v fazi straha in depresije, vsakic, ko odprem forum s strahom prebiram nova obvestila, s cim me bodo pa nerdi zdaj zasmehovali, verjamem, da bom tudi jaz enkrat dosegel tvojo stopnjo, do takrat pa carry on with the process. 

 

Počakaj ko boš zrastel in odrastel. Tedaj boš videli kaj so skrbi. Do takrat boš tudi dobil debelejšo kožo. Upam.

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 46 minutami:

Brez skrbi, da jih, sam včasih se je tut treba spustit na njihov nivo sarkazma 😃

Sej jih je zabavno potrollat sam k ne znajo nazaj trash talkat in so cringy. Ko jih poownaš pa ne znajo sprejet :D. In potem imajo bogi sromaki neprespane objokane noči

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 18 minutami:

 

Počakaj ko boš zrastel in odrastel. Tedaj boš videli kaj so skrbi. Do takrat boš tudi dobil debelejšo kožo. Upam.

O fak haha, enim je res sarkazem detektor crknu. Verjetno tut Tomazekov post jemlješ kot cisto, golo resnico?

 

Verjemi, da imam dovolj globoko kozo, da me se se marsikaj VELIKO bolj pomembnega ne dotakne, ne pa trolanje na nekem gaming forumu 😂

Gapi182 reče pred 9 minutami:

Sej jih je zabavno potrollat sam k ne znajo nazaj trash talkat in so cringy. Ko jih poownaš pa ne znajo sprejet :D. In potem imajo bogi sromaki neprespane objokane noči

Eh to itak ja, pocas se res sprašujem če morda pa vendarle ni bil vse sarkazem v onem postu, ker tule vidim da polovica teh veleumov ocitno se nikoli niti ni slisala za sarkazem. Mogoce sem pa precenjeval njihov humor pa da je vse sam vse super sad? 🤔 Kdo bi vedu 🤷😂

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 minuto:

Sem razmišljal a je sarkazem ali ne. Ponavadi ne odgovorim. Samo sem zadnje čase naletel na nekaj preobčutljivih ljudi pa sem rekel za vsak slučaj.

Jah to jih pa res najdes, zarad kakih pizdarij sem ze vse js bil reportan na xboxu 🤦😂

 

Kje so dobri stari casi, ko smo si mame jebal v MW2 lobbijih pa noben ni nic rekel... 😂

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 7 minutami:

O fak haha, enim je res sarkazem detektor crknu. Verjetno tut Tomazekov post jemlješ kot cisto, golo resnico?

 

Verjemi, da imam dovolj globoko kozo, da me se se marsikaj VELIKO bolj pomembnega ne dotakne, ne pa trolanje na nekem gaming forumu 😂

Eh to itak ja, pocas se res sprašujem če morda pa vendarle ni bil vse sarkazem v onem postu, ker tule vidim da polovica teh veleumov ocitno se nikoli niti ni slisala za sarkazem. Mogoce sem pa precenjeval njihov humor pa da je vse sam vse super sad? 🤔 Kdo bi vedu 🤷😂

Kak Tomazek se mal bolj potrudi če že trolla in je dosti bolj brihten od ostalih tko da njega ne vkljucujem v tisto grupo :D. Tist njegov komentar je definitivno bil joke :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...