Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 1 uro:

So že jezni kot otroci k ne dobijo dovolj pozornosti. Pa verjem da od teh pacientov ti ga noben ne bo zrihtu al pa pomagal dobit. Valda so ga oni dobil, saj imajo po 2000 prispevkov, na internetu so v 1 tednu več kot midva v celem letu. Vsi bledi kot drakule, vitamin D deficiency is strong here.

A to moraš izpolnit letno kvoto chadovstva, da te punca ne pusti, ker igraš igrice?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

To ni res - prvo ste ga jebali, zdaj se pa že ponujate, če mu lahko zrihtate :D:D

Sej to haha, sam kaj ko sem se znašel na črni listi @stom1c, pa nič ne bo zdaj z mojo PS5ko :( 

 

Upam da sem vsaj scalperski test prestal.. 

 

Gapi182 reče pred 1 uro:

So že jezni kot otroci k ne dobijo dovolj pozornosti. Pa verjem da od teh pacientov ti ga noben ne bo zrihtu al pa pomagal dobit. Valda so ga oni dobil, saj imajo po 2000 prispevkov, na internetu so v 1 tednu več kot midva v celem letu. Vsi bledi kot drakule, vitamin D deficiency is strong here.

Haha ja lej, mi je čist jasno, da z njihove strani ne bo pomoči, moreš bit član njihovega drakulovskega inner circla verjetno, da lahko računaš na kakšno pomoč, pač sem mal naivno vprašal, ker mi ni bla čist jasna mn3 scena, me pa veseli da vas je še ene par normalnih tut :D Upam, da res kaj BB dobi naslednji teden, kot je @cherry_muffin zadnjič rekel, da zalaufamo mal GT7 :) 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 24 minutami:

ah jebeš EA play, takim servicom nikol ne zaupam

Kaj je drugač narobe z EA play? Na Xboxu ga mam vključenega v gamepass pa velikrat kaj koristi. To igro sva tut igrala skup co-op s punco pa ni bla švoh ja mal za sprostitev.

 

@Ezoterik

Preden FIFA pride na EA play je že dead špil na žalost. Chadi jo pre-orderamo že septembra pa igramo early access že par dni prej preko EA playa. 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 6 minutami:

Sej to haha, sam kaj ko sem se znašel na črni listi @stom1c, pa nič ne bo zdaj z mojo PS5ko :( 

 

Upam da sem vsaj scalperski test prestal.. 

 

Haha ja lej, mi je čist jasno, da z njihove strani ne bo pomoči, moreš bit član njihovega drakulovskega inner circla verjetno, da lahko računaš na kakšno pomoč, pač sem mal naivno vprašal, ker mi ni bla čist jasna mn3 scena, me pa veseli da vas je še ene par normalnih tut :D Upam, da res kaj BB dobi naslednji teden, kot je @cherry_muffin zadnjič rekel, da zalaufamo mal GT7 :) 

Pr men je blo isto k sm začel mal bolj pisat tle gor, zato se pa postavim na tvojo stran. Napadi iz leve in desne, nato vidim da je konstantno teh 10 istih cringy modelov. Sej vidiš zgoraj. Mal je butthurt jebiga danes bo mal slabše spal. 

Povezava do prispevka

Nema para za neke live service zadeve k jih ne bom koristil, tud če je samo 20 eu na leto je to še vedno manj kot sem dal za edini špil, ki me zanima

 

Pa ajde mogoče še Mirror's Edge Catalyst, ostalo sem pa že igral ali pa imam že preko PS Plus. Raje dam enkrat 15 dollarjev pa mam za "večno"

 

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Men je res všeč ko kdaj kak novinec kam uleti in se takoj šopir k da je glavni na vasi in valjda z njim potegne kak podoben patron. Gliha pač vkup štriha ane :hump:

Valda ja ful se je šopiril ratking in ne obratno. Keep up the gaslighting.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 urami:

Ratking poslušaj nasvet iz prve roke. Bil sem v tvoji koži in točno vem kako strašno je to. Na forumu bil konstantno zatiran in zasmehovan. Ko je prišel ven PS5 sem prosil, da mi pomagajo zrihtati, ker sem imel pred naročen pri Mimovrste, ki mi ni dostavil in sem bil deležen totalnega šikaniranja. Pomoči sem slabo spal, prijateljica me je, spraševala kaj je narobe... Nisem ji upam povedati za disaanje, ki sem ga deležen. Zjutraj ob kavici sem s strahom odpiral forum, ki sem ga nekoč z veseljem bral. Takrat mi ni bilo lahko klikniti na tab v brskalniku. Naletel sem tudi na temo z naslovom "A tomazek že ima PS5?". Kot verjetno predvidevaš so se mi v tej temi samo posmehovali in delali norca iz mene. 

 

Končo sme po par tednih sprevidel, da nimam druge možnosti kot, da se adaptiram ali pa zapustim svet mn3njalnika. Odločil sem se, da poizkusim prvo varianto. Nekaj časa nisem spraševal o zalogah PS5. Aktivno sem pričel sodelovati v ostalih temah. Hvalil sem forums ko smetano v vsakem drugem ali tretjem postu. Pričelo je postajati bolj znosno. Ni pa vseeno bilo kot bi moralo biti. Je trajalo kar nekaj časa in kar nekaj zahtev sem moral izpolniti. Malo čudna mi je bila zahteva, da moram uporabniku Galko poslati na ZS svoje nage fotke. Ampak sem si pač rekel fuck it in požrl. Zadeve so se po vsem tem kot blisk pričele obračati na bolje. Boljše sem spal, prijatlca je vidla takoj, da sem bolj zidane volje in navsezadnje verjel ali ne sem v roku 2 tednov dobil tudi PS5. 

 

Naučil sem, se, da nam ni vedno v življenju postlano z rožicami. So bitke, ki jih moramo bojevati sami. Noam smisla biti Don Kihot in se boriti z mlini na veter. Verjamem, da tudi tebe čakajo svetli trenutki, ko boš končno prejel želeno konzolo in se naučil bivati v sožitju z različnimi bitji. 

 

Al pa te boli kurac tako kot mene - naj se drugi navadijo, če jih moti... :D

 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 38 minutami:

sem mal naivno vprašal

To je edina pametna stvar, ki si jo napisal na zadnjih dveh straneh. Nima tle nobene veze mn3 scena. Naletel si pač na stomiča, ki je bil neki nadrkan za brezveze in to je to. Kaj majo tle faking veze ostali uporabniki, glede nakupa PS5?

Ostali te drkajo v glavo, ker si se odzval, ko nek papak. Weraziel ti je celo napisal nek vzpoduden post, ti si ga pa napadel. Res uno wtf.

Pa tale dialog, ki ga furata z Gapijem je tako faking krčevinast, da boli glava. Pa kako ne vidiš tega no lol?

 

Noben ti nič noče, sam dokler boš fural tole jokcanje okoli neke navidezne tolpe nerdov, ki ti delajo krivico, te bo folk še naprej podjebavali, jebi ga.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Evo ga, spet. Kaj te muči Ivan Drago? A ti je bad, k si na nerd forumu in se pogovarjaš o nerd stvareh in se bojiš, da se boš nalezel, pa je treba malo mačizma uvaljavat?

A ti nimaš nobenega hobija, kjer zabijaš cajt za brezveze in si angažiran? Recimo tko kot folk tle, ki igra igrice in se pogovarja o njih?

Kjer faking vzvišen debil, ne se jebat.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 minuto:

@RatKing69 Ne odpisuj temu modelu sam to ti bom reku. V manj kot 3 letih 5k objav.... he's special to say the least.

Eh nima smisla res ja...v glavnem se opravičujem, če sem koga užalil s tem, ko sem na faking PS5 forumu vprašal, če kdo mogoče ve kako je z zalogo, zdej bi blo pa fajn če lahk že res počas zaklučmo s tem. :D 

 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 1 minuto:

Eh nima smisla res ja...v glavnem se opravičujem, če sem koga užalil s tem, ko sem na faking PS5 forumu vprašal, če kdo mogoče ve kako je z zalogo, zdej bi blo pa fajn če lahk že res počas zaklučmo s tem. :D

Čisto vsi smo užaljeni, res je. Sam ti nisi. Zadnjih par strani je priča temu.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Čisto vsi smo užaljeni, res je. Sam ti nisi. Zadnjih par strani je priča temu.

Verjetno mi res ne mogel biti všeč odziv @stom1c, ki me je za džabe napadu zadnjič, z drugimi nimam pa nobenega problema. :) Drugač pa če še niste opazl, se večinoma na teh zadnjih parih straneh sam odzivam na konstantno vašo pogrevanje te teme, drkanje, trolanje itd., tak da ja počas bi bil time to move on :) 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 1 minuto:

Eh nima smisla res ja...v glavnem se opravičujem, če sem koga užalil s tem, ko sem na faking PS5 forumu vprašal, če kdo mogoče ve kako je z zalogo, zdej bi blo pa fajn če lahk že res počas zaklučmo s tem. :D 

 

Relax to je standard na tem forumu. Sam če niso oni del pogovora so kr jezni ker ni pozornosti. Potem pa more mal gaslightat. Folk ves čas zaide v kr neke random teme in argumente tle, itak ni nekega moderiranja kar je top ker je bolj kot ne edin forum ki nima nekega SJW bullshita in cenzoriranja razen če greš overboard in direkt insultaš nekoga. Boli te kurac raje preber komentarje tega modela in se smej kok butthurt je. Kot neka pissed off čivava.

Povezava do prispevka

Men je res hecno ko se tip ki je v 3 dneh naštepal 40 čisto popolnoma brezveznih postov spotika kaki noliferji smo drugi ki smo v 3 letih skup spravili par tisoč njih. Evo sem preračunal ker stvar je res preprosta ane. 40/3*365*3=14600. 

 

Evo konc šihta tak da se vidmo jutri!

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 7 minutami:

Relax to je standard na tem forumu. Sam če niso oni del pogovora so kr jezni ker ni pozornosti. Potem pa more mal gaslightat. Folk ves čas zaide v kr neke random teme in argumente tle, itak ni nekega moderiranja kar je top ker je bolj kot ne edin forum ki nima nekega SJW bullshita in cenzoriranja razen če greš overboard in direkt insultaš nekoga. Boli te kurac raje preber komentarje tega modela in se smej kok butthurt je. Kot neka pissed off čivava.

Vsaj neki dobrega tu ja, na Xbox Live / PSN tak moreš sam vsako izrečeno besedo pazit haha, da te ne kdo reporta. Odobreno je pa tak vse, bog ne daj da kakšno kletvico napišeš, maš že 3 dnevni comunication ban :D 

Gatsu reče pred 6 minutami:

Men je res hecno ko se tip ki je v 3 dneh naštepal 40 čisto popolnoma brezveznih postov spotika kaki noliferji smo drugi ki smo v 3 letih skup spravili par tisoč njih. Evo sem preračunal ker stvar je res preprosta ane. 40/3*365*3=14600. 

 

Evo konc šihta tak da se vidmo jutri!

 

 

Razlika je v tem da mam jaz zdajle te dni malo več časa pa mam čas se z vami tule ukvarjat, vi mate pa očitno že 3 leta tolk časa, kar je kr mal sad. Verjemi, da mene čez 3 leta ne boš več videl tule :D In ne mi ti zdej bit užaljen, kaj vse je folk men pisal, kak sem mamin sinček pa ne vem kaj vse, a ko pa js mal potrolam koga izmed vas nazaj je pa vse narobe a? Sem pa ja mislil, da vi OG-ji tu razumete zajebancijo/trolanje. 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 9 minutami:

Verjemi, da mene čez 3 leta ne boš več videl tule

In to je ves point čemu te folk prezira. Rad bi, da ti pomagajo, ampak te boli kurac za skupnost. Po kaki logiki bi lahko sploh bilo kakorkoli drugače?

Isto velja za Gapija, s tem da on kar direkto da vedet, da mu je skupnost smeti. On je res una varianta debila, ki uleti nekam kjer se zbira folk z določenimi interesi in jim gre težit, da imajo bedne interese. Zdej, al je tip low IQ, ali pa je pač smrad od človeka. ¯\_(ツ)_/¯

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 31 minutami:

Eh nima smisla res ja...v glavnem se opravičujem, če sem koga užalil s tem, ko sem na faking PS5 forumu vprašal, če kdo mogoče ve kako je z zalogo, zdej bi blo pa fajn če lahk že res počas zaklučmo s tem. :D

 

Tako ja. Pustimo preteklost in se uzrimo v svetlejšo prihodnost.

 

Nazaj k temi. Če zveš kje za zalogo PS5 sporoči. Frend rabi.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

In to je ves point čemu te folk prezira. Rad bi, da ti pomagajo, ampak te boli kurac za skupnost. Po kaki logiki bi lahko sploh bilo kakorkoli drugače?

Isto velja za Gapija, s tem da on kar direkto da vedet, da mu je skupnost smeti. On je res una varianta debila, ki uleti nekam kjer se zbira folk z določenimi interesi in jim gre težit, da imajo bedne interese. Zdej, al je tip low IQ, ali pa je pač smrad od človeka. ¯\_(ツ)_/¯

Glej nikoli nisem rekel da me boli kurac za skupnost, na živce mi sam grejo uporabniki tipa @stom1c, ki drkajo folk za bv. 

Drugač pa vedno rade volje pomagam, če le lahko na kak način. 

Povezava do prispevka

@ke_kit kot sm reku ratkingu je tukaj kul forum če ignoriraš teh par debilov, med katerimi si definitivno ti. Valda noče bit tle če se iz prve obnašate kot douchebagi do njega k vpraša normalno vprašanje lol... in pol kr iz prve butthurt ojoj bogi sroti gremo zdj žalit. Namišljuj si kar hočeš lej, js vem da je tle ogromno normalnega folka, ki se zna normalno pogovarjat, ti si pa clearly nek special shiny pokemon pa tale vaša druščina. Pa ne dajej se v skupino normalnih uporabnikov in se pretvarjaj da njih žalim ker sem točno povedal da je vedno teh istih 10 cringy pacientov ki se obnašate kot kreteni in ne dodate nič k temi, potem ste pa vsi butthurt k vas nekdo potrolla nazaj. Tema bi ostala na PS5 če bi mu odgovorili tako kot bi mu na vsakemu normalnemu forumu, oz. tako kot bi mu vsak normalen človek odgovoru. Mogu sm pa neki napisat ker je vedno ista pesem, da ta isti folk začne napadat nekega novega userja in trollat iz prve brez razloga, na njegovo stran pa ne stopi nihče. Nekateri so tle na forumu da diskutirajo igre, par vas ima pa občutno preveč časa in premal lifa. Js sm tle da se pogovarjam o gamingu ne pa drkam folk v glavo in mam nek massive ego na faking forumu.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 25 minutami:

@ke_kit kot sm reku ratkingu je tukaj kul forum če ignoriraš teh par debilov, med katerimi si definitivno ti. Valda noče bit tle če se iz prve obnašate kot douchebagi do njega k vpraša normalno vprašanje lol... in pol kr iz prve butthurt ojoj bogi sroti gremo zdj žalit. Namišljuj si kar hočeš lej, js vem da je tle ogromno normalnega folka, ki se zna normalno pogovarjat, ti si pa clearly nek special shiny pokemon pa tale vaša druščina. Pa ne dajej se v skupino normalnih uporabnikov in se pretvarjaj da njih žalim ker sem točno povedal da je vedno teh istih 10 cringy pacientov ki se obnašate kot kreteni in ne dodate nič k temi, potem ste pa vsi butthurt k vas nekdo potrolla nazaj. Tema bi ostala na PS5 če bi mu odgovorili tako kot bi mu na vsakemu normalnemu forumu, oz. tako kot bi mu vsak normalen človek odgovoru. Mogu sm pa neki napisat ker je vedno ista pesem, da ta isti folk začne napadat nekega novega userja in trollat iz prve brez razloga, na njegovo stran pa ne stopi nihče. Nekateri so tle na forumu da diskutirajo igre, par vas ima pa občutno preveč časa in premal lifa. Js sm tle da se pogovarjam o gamingu ne pa drkam folk v glavo in mam nek massive ego na faking forumu.

Bravo se popolnoma strinjam, sam s tem ko z lastno glavo razmisljas, bos kmalu spet ti oznacen za idiota 😃

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...