Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 17 minutami:

Res zanimiv pogovor imata, ne nehat

Še sreča, da se vi vedno držite teme, le kdo bi pozabil vaše nepozabne pogovore o tem kdaj načrtujete otroke in ženitvene/finančne nasvete ter kako razmišljati kot prav alfa samec brez, da bi padel v lovke kakšne sponzoruše. 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 56 minutami:

Vecinoma ko gredo og userji v offtopic, ga je super brat, vajin primitiven chat sm dal pa sosedu, ko je na kemoterapiji in je pred tem dobesedno brickse sral. 
po prebranem mu iz riti tece izvir.

Ironicno da ti o primitivizmu, glih (nekateri) OG userji ste finest example of that ves. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 6 minutami:

Fak kok sm zamudu k nosm dva dni bral te teme. Nor progression, ne se dat rat king, mas vsaj to, ce ze ps5 ne :D

Evo vidis ta ti je ratala, ne pa neki spodleteli komediantski vlozki @stom1c...pa hvala za podporo 👍😃 

 

Ne nucam js PS5ke, ko se tolk na mn3 zabavam. 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 23 minutami:

Ironicno da ti o primitivizmu, glih (nekateri) OG userji ste finest example of that ves. 

Lej.

prides na forum, kjer imas temo z vsemi informacijami od prve napovedi, prvega nakupa, pa do danes.

in potem zelis ps5 zdaj, ravno ko je gt7 ven prisel in sprasujes, ce ga lahko kje dobis.

to je isto ko da bi spraseval na slotechu ce lahko kako hudo graficno v trgovini kupis.

al pa ce si lahko zdaj individualiziras bmwja in ga cez en mesec dobis.

al pa da odpres pekarno, pa racunas, da ti bo Zito neprekinjeno moko dobavljal.

medtem pa ze pticki na veji civkajo kako je z dobavljivostjo. Lahko se postavis v vrsto in cakas (kar bi morala biti prva stvar, ki bi jo naredil), al mas veze in ti dajo kaj na stran, ko pride zaloga, al besno refreshas strani ponudnikov al pa ga na bolhi kupis.

sej nism napisal nc, kar ze drugi ne bi.

ampak pol si nakucal se dve strani res nevredni foruma.

lahko bi ti ga zrihtal, pa ti ga ne bom, evo.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 14 minutami:

Lej.

prides na forum, kjer imas temo z vsemi informacijami od prve napovedi, prvega nakupa, pa do danes.

in potem zelis ps5 zdaj, ravno ko je gt7 ven prisel in sprasujes, ce ga lahko kje dobis.

to je isto ko da bi spraseval na slotechu ce lahko kako hudo graficno v trgovini kupis.

al pa ce si lahko zdaj individualiziras bmwja in ga cez en mesec dobis.

al pa da odpres pekarno, pa racunas, da ti bo Zito neprekinjeno moko dobavljal.

medtem pa ze pticki na veji civkajo kako je z dobavljivostjo. Lahko se postavis v vrsto in cakas (kar bi morala biti prva stvar, ki bi jo naredil), al mas veze in ti dajo kaj na stran, ko pride zaloga, al besno refreshas strani ponudnikov al pa ga na bolhi kupis.

sej nism napisal nc, kar ze drugi ne bi.

ampak pol si nakucal se dve strani res nevredni foruma.

lahko bi ti ga zrihtal, pa ti ga ne bom, evo.

Hahaha zdej bi pa kr naenkrat lahk zrihtal ja 😂 kr ti kirmu drugmu laz...tezko se ne odzivam ce me v vsaki drugi objavi en omeni a ne, drugac pa ne da se mi spet istih stvari ponavljat ker je ze 100x prezvecena tema, lahk bi ze pocas pozabu pa sol dalje

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 8 urami:

Hahaha zdej bi pa kr naenkrat lahk zrihtal ja 😂 kr ti kirmu drugmu laz...tezko se ne odzivam ce me v vsaki drugi objavi en omeni a ne, drugac pa ne da se mi spet istih stvari ponavljat ker je ze 100x prezvecena tema, lahk bi ze pocas pozabu pa sol dalje

Vidis, ce bi bral temo, bi vedel da ja, jaz ga lahko zrihtam.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 uro:

Vidis, ce bi bral temo, bi vedel da ja, jaz ga lahko zrihtam.

Js ga tut lahk, na Bolhi po scalperski ceni, verjetno to misliš a ne? :D 

 

Drugač pa če bi ti bral temo bi tut videl, da sem ti že napisal, da ga tut za 500€ nočem od take tečkice kot si ti :) 

 

Se bo že našel nekje prej ko slej.. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 14 urami:

Ironicno da ti o primitivizmu, glih (nekateri) OG userji ste finest example of that ves. 

So že jezni kot otroci k ne dobijo dovolj pozornosti. Pa verjem da od teh pacientov ti ga noben ne bo zrihtu al pa pomagal dobit. Valda so ga oni dobil, saj imajo po 2000 prispevkov, na internetu so v 1 tednu več kot midva v celem letu. Vsi bledi kot drakule, vitamin D deficiency is strong here.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...