Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 38 minutami:

@ke_kit kot sm reku ratkingu je tukaj kul forum če ignoriraš teh par debilov, med katerimi si definitivno ti. Valda noče bit tle če se iz prve obnašate kot douchebagi do njega k vpraša normalno vprašanje lol... in pol kr iz prve butthurt ojoj bogi sroti gremo zdj žalit. Namišljuj si kar hočeš lej, js vem da je tle ogromno normalnega folka, ki se zna normalno pogovarjat, ti si pa clearly nek special shiny pokemon pa tale vaša druščina. Pa ne dajej se v skupino normalnih uporabnikov in se pretvarjaj da njih žalim ker sem točno povedal da je vedno teh istih 10 cringy pacientov ki se obnašate kot kreteni in ne dodate nič k temi, potem ste pa vsi butthurt k vas nekdo potrolla nazaj. Tema bi ostala na PS5 če bi mu odgovorili tako kot bi mu na vsakemu normalnemu forumu, oz. tako kot bi mu vsak normalen človek odgovoru. Mogu sm pa neki napisat ker je vedno ista pesem, da ta isti folk začne napadat nekega novega userja in trollat iz prve brez razloga, na njegovo stran pa ne stopi nihče. Nekateri so tle na forumu da diskutirajo igre, par vas ima pa občutno preveč časa in premal lifa. Js sm tle da se pogovarjam o gamingu ne pa drkam folk v glavo in mam nek massive ego na faking forumu.

Odgovarjal sem izključno na tvoje gluposti v zvezi z nerdi brez lajfa in preveč nakucanimi posti. To da so ratkinga napadli za brezveze se strinjam. Men je sam glupo izpadel zaradi butthurt reakcije, kateri si pripomogel tudi sam.

Kaj se zdaj neki vlečeš ven in premikaš goalposte? Kakorkoli obrneš si izpadel vzvišen chad tard.

 

Tisto zadnje o massive egu pa je faking ironija erste klase. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Odgovarjal sem izključno na tvoje gluposti v zvezi z nerdi brez lajfa in preveč nakucanimi posti. To da so ratkinga napadli za brezveze se strinjam. Men je sam glupo izpadel zaradi butthurt reakcije, kateri si pripomogel tudi sam.

Kaj se zdaj neki vlečeš ven in premikaš goalposte? Kakorkoli obrneš si izpadel vzvišen chad tard.

No sam a ni zanimivo, da je recimo mene, zarad moje "butthurt reakcije" napadel praktično cel forum razen par izjem, a onga stormiča ki je pa začel vso to sranje pa skoraj da nobeden? 

 

Drugač pa če se že grejo oni neko trollanje, naj bojo tut oni pripravljeni, da kdaj dobijo nazaj kakšno porcijo. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 2 minutama:

No sam a ni zanimivo, da je recimo mene, zarad moje "butthurt reakcije" napadel praktično cel forum razen par izjem, a onga stormiča ki je pa začel vso to sranje pa skoraj da nobeden?

 

Stomič je zobozdravnik pol foruma. Ajde povej mi, če imaš toliko jajc, da se zameriš svojemu zobarju? Jaz sem v preteklosti zato že dva moral menjati.

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 30 minutami:

No sam a ni zanimivo, da je recimo mene, zarad moje "butthurt reakcije" napadel praktično cel forum razen par izjem, a onga stormiča ki je pa začel vso to sranje pa skoraj da nobeden? 

 

Drugač pa če se že grejo oni neko trollanje, naj bojo tut oni pripravljeni, da kdaj dobijo nazaj kakšno porcijo. 

sej vidiš po postih kdo je najbolj butthurt. Tolk ko ta človek gaslighta in ironično govori, nihče ne na tem forumu, to si zapomni. Js ne vem kako ne vidi tega lol. Pač ignoriraj lej ni druge, nekateri tle so res posebne sorte. Karkoli boš reku bo obrnu besede in nakladal nekaj kar sploh nisi rekel. Sej vidiš po količini prispevkov da to ne more bit neka normalna oseba. Škoda besed za kaj več zato sem js samo tebi odpisoval. Sej si vidu da je točno tako kot sm ti napisal v prvem komentarju. Zdej naju bo itak hotel prepričat da sva ubistvu midva butthurt tle.... kralj res :lol::worship:

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 20 minutami:

sej vidiš po postih kdo je najbolj butthurt. Tolk ko ta človek gaslighta in ironično govori, nihče ne na tem forumu, to si zapomni. Js ne vem kako ne vidi tega lol. Pač ignoriraj lej ni druge, nekateri tle so res posebne sorte. Karkoli boš reku bo obrnu besede in nakladal nekaj kar sploh nisi rekel. Sej vidiš po količini prispevkov da to ne more bit neka normalna oseba. Škoda besed za kaj več zato sem js samo tebi odpisoval. Sej si vidu da je točno tako kot sm ti napisal v prvem komentarju. Zdej naju bo itak hotel prepričat da sva ubistvu midva butthurt tle.... kralj res :lol::worship:

Maš prav ja, od zdaj naprej ignoriram to četico provokatorjem, ker itak karkoli jim odgovoriš obrnejo v nek svoj narrative tako da nima smisla tako kot si rekel. 👍😃

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...