Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ja in? Kdo te sili to kupit? Vnaprej veš kaj dobiš v paketu. Men je že sama cena te krame absurd in pohlep že v osnovi če smo pri tem. 

 

Pa ni sam Sony tak. Eni niti igre ne priložijo več CE verzijam. Digitalne kode pa tud niso novost. 

 

Welcome to the future :rofl:

 

 

Pa tole je prva crossgen igra ki košta 70$/80€ btw. Počakaš 2-3 leta pa bo na poorpassu 

 

Povezava do prispevka

Folk plača premium ceno za disk PS5, da ostane fizični, da na koncu gleda kak Sony dela CE za tiste ko hočejo it all-digital pot ter se znebit vse dodatne krame.

 

Sicer vem, da bo razprodano tole v nekaj minutah kot je blo Horizon 2 CE ampak mi je vseeno smešno :D 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 12 minutami:

Folk plača premium ceno za disk PS5, da ostane fizični, da na koncu gleda kak Sony dela CE za tiste ko hočejo it all-digital pot ter se znebit vse dodatne krame.

 

Sicer vem, da bo razprodano tole v nekaj minutah kot je blo Horizon 2 CE ampak mi je vseeno smešno :D 

 

 

 

 

 

 

Zato ker so zapriseženi fosili v krepki manjšini? Pa sej ne da lahko kupiš retail + CE (itak v obeh primerih igro na polno preplačaš ker bo osnovna PS5 verzija 80€ pa digitalno kodo pač nekomu prodaš naprej in z malo kreativnosti rešiš problem za katerega praktično vsem kapitalistom dol visi. 

 

  

ke_kit reče pred 14 minutami:

"Sprenevedaš se."

"Ja in?"

 

:avadodo:

Uf model bravo lepo si tole iz konteksta zlimal skupaj. :rofl:  

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Ma katastrofa je.

Subscriptions > Learn More > Novosti v PS+ Trgovini (Zgoraj) > Pol pa odskrollaš dol do tomesečnih free iger.

holy f. hvala! jaz sem danes ene 2 krat po 15 minut iskal po straneh in sem nato prisel z games (na malo zgoraj v leven kotu) > ps plus do podobne strani, ki imela se junijske igre gor. pol sem sel julijske iskat eno po eno. noro. tudi linki jim kazejo na vec koncev, razlika je ? na koncu. 

 

https://www.playstation.com/en-gb/ps-plus/whats-new/ mi pokaze julijske spile

 

https://www.playstation.com/en-gb/ps-plus/whats-new/? mi pokaze junijske spile

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 4 urami:

Folk plača premium ceno za disk PS5, da ostane fizični, da na koncu gleda kak Sony dela CE za tiste ko hočejo it all-digital pot ter se znebit vse dodatne krame.

 

Sicer vem, da bo razprodano tole v nekaj minutah kot je blo Horizon 2 CE ampak mi je vseeno smešno :D 

 

 

 

 

Na Igabibi maš še par komadov, če nisi dobil.

 

raveer reče pred 31 minutami:

ravno sem prisel sem to napisat. kje za kurca zdaj najdes mesecne spile?

Greš na zlati križec v glavnem meniju pa so tam zbrane al jaz kaj narobe delam.

 

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

PlayStation Store will remove customers' purchased movies

05 Jul 2022 | Rasmus Larsen |  35
 

In a move that will undoubtedly draw severe criticism, movies from Studio Canal that customers have purchased on the PlayStation Store will be completely removed next month.

The legal notice is published on PlayStation's German and Austrian websites where it reads (translated):

As of August 31, 2022, due to our evolving licensing agreements with content providers, you will no longer be able to view your previously purchased Studio Canal content and it will be removed from your video library.

We greatly appreciate your continued support.

Thank you

PlayStation Stor
In other words, customers will lose access to movies such as Apocalypse Now, Django, John Wick, La La Land, Saw and The Hunger Games that they purchased on the PlayStation Store. Not rented, but purchased.
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...