Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gledam tale EXTRA seznam špilov..., pa me kar malo mika ..... Jutri mi poteče redna naročnina na + (essential) .... podaljšat za 60 (ker očitno še nekaj časa ne bodo znižali, maybe next days of play), al pa vzet EXTRA za 100 ....choices, choices.....Po drugi strani, mam še dost špilov nepreigranih, letos itak mislim še vzeti GoW pa RTMI.......mogoče bo pa sedaj celo padla cena FF7R, ker se je pojavil tukaj :D 

 

Playstation stars....a bo retroaktivno...verjetno ne. 

Kateri bullshiti:

"be the first player to platinum a blockbuster title in your local time zone" :/ Fuck me, samo še en FOMO sranje, kjer moraš svoj frej cajt posvečat

"digital collectibles" - a to bo njihov NFT bullshit?

 

edit: ok, menda so že potrdili, da "digital collectibles" niso NFTji... I take it back :D 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 urami:

@JediEagle FF7R si mel zastonj v ps+ ne dolgo nazaj, tko da ce si redeemal mas sigurno v knjiznici, 

 

JediEagle reče pred 3 urami:

I did not :D Ker je bila samo PS4 verzija, pa sem si rekel, da bom itak raje nekoč kupil PS5 verzijo.......4 mesece kasneje..... lahko zastonj updataš na PS5 verzijo. I screwed up,yeah :P 

Tisto je navadna verzija. Ta, ki pride v PS+ Extra je Intergrade (vključuje Yuffi dodatek).

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 14 minutami:

o fak sem res mislu da so death stranding vec prodal :/ res lame za tak dober spil 

 

Jah pomoje si je težko predstavljat da je igranje fedex dostavljalca lahko dejansko fun zadeva brez da sprobaš. Pa še če sprobaš je začetek eno samo gledanje "bizarnih" vmesnih sekvenc.

 

Je pa res škoda da je TLOU2 samo na 10mio prodanih... 

Povezava do prispevka

Zmeraj, ko vidim prodajne številke iger me zmrazi in si mislim, da sem prestar za gaming. Spiderman 33 maljonov... pa dej ne se hecat. Sem probal tega črnuharskega spidermana. To bi nabavil samo v akciji za 4,99€. Na drugi strani ima moj komšija tetover na roki Kratosa tetoviranega, ki ima več kot 3x manjšo prodajo.

Povezava do prispevka

Zato ker je Spiderman tudi filmsko trenutno zelo uspešna franšiza, tako da fani pograbijo, sploh zdej ko so končno začeli delati dobre Spidey špile?

 

Nisi prestar za gaming, samo večina ljudi, ki nakupuje špile (dost izmed njih so starši k kupujejo frocom Call of Duty in Spiderman špilčiče), jim je vseeno kaj pravijo reviews in kaj je res best špil on the market

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...