Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 9 urami:

A ti maš dejansko slabo vest, če spiratiziraš film (torrent)? :blink:

 

Sovica reče pred 6 urami:

Lol

 

Ta folk je bil ze ves placan, igralci preplacani, denar opran.

 

Edin film k sm hotu kupt je dollars trilogy pa je tok verzij in kvalitet in razlicnih mnenj da sm raje sam uporabil moj 4tb WD

Ja ok ta folk je bil že plačan. Samo se je že zgodil, da se kaki hudi filmi niso nadaljeval samo zato, ker so bli neuspešni / hud direktor nehal snemat filme itd. Zato skušam it gledat al pa kupm filme, ki so mi zanimivi

 

Filmi k so bli flop v kinu - Big Lebowski, Shawshank Redemption, The Thing, Hudsucker Proxy, Office Space, Annihilation, Blade Runner 2049, Dredd, Fight Club, The Iron Giant, The Master, Scott Pilgrim vs The World, Under the Skin,..

dejstvo je, da če taki filmi niso niti pol tok uspešni kot neki pop mainstream superhero filmi, bomo zato dobival v AA/AAA produkciji še več superhero filmov in manj The Warrior type filmov in to je žalostno.

 

Primeri zgodnjih upokojitev kljub hudim filmom - Adrian Lyne, Stephen Norringron, Michael Cimino, Alex Proyas

 

Zdej ajde, vedno bodo novi directorji, ki bodo delali kul filme, samo bilo bi jih pa še več trenutno, če bi vsi vsaj malo glasovali z denarnico. Jaz naprimer vem, da mi ni treba it gledat Avatar 2, to ni zame, raje nek Villenueve film pogledam/kupim. Navsezadnje smo bli tud bliz, da Warner ne bi dal zelene lučke za Dune part 2. Pomoje je še vedno šansa, da potem ne bodo nadaljeval. Kr bed

Povezava do prispevka
Feget reče pred 16 minutami:

Za 100 dolarjev upgrade iz essential na extra za cca. 7 let ps plus ni tako slab deal:nicjasno:

 

To je 1 dolar na mesec - kar insane deal:blink: če seveda sony store ne propade do takrat :(

Kje pa si staknu ta deal? Matematika pravi, da bi za 7 let upgrejda iz regular na extra moral odšteti 280 dolarjev.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

 Po moje neka napaka v sistemu, ker sploh niso mislili na to, da obstajajo ljudje, ki imajo 7 let vnaprej zaplačan PS+ in je teh 100 dolarjev nek max., ki ga sistem lahko obračuna :D

 

hehe končno horderji enkrat profitiramo:D takrat so bile kode po 23 dolarjev za celo leto za usa pa sem jih potem "malo več" nabavil:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...