Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 12 urami:

Spet ti gobcaš o temu, a dva tedna nazaj smo povedal za dve lokaciji kjer je bil ps5 na polici pa brez takih scen

Ma suti przigac en, kdo pa pravi da ga nisem kupil? Sem ga dobil v bundlu z GoW za 620€ tak da ne skrb ti zame. 

 

Smesno se mi sam zdi kake fore ze majo zdej v BB. 

 

@Tijuana

Je mel GoW bundle, ce si imel dovolj srece, da si ga dobil, ampak si moral zraven se eno igro kupit. Isto Mercator tehnika. 

 

Mimovrste so se edini bili tolk posteni, da so ga prodal brez posiljevanja se ene dodatne overpricane igre. 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka

ja vemo, da si ga kupil, ker smo najprej moral spremljat tvojo dramo eno leto a ga boš al ga ne boš

 

preveč gledaš romantične komedije

 

res mi je zakon, da po tistem, ko smo v zadnjem mesecu dokazali kje vse se ga da dobit po dokaj normalni ceni IN GA KUPIŠ CELO TI, greš nabijat kako je znanstvena fantastika najdt PS5. Manj na forumu bit, več igrice igračke igrat

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 12 minutami:

 

Piše na zalogi, klikneš na zalogo po poslovalnicah, piše ni zaloge - kaj je to? :) 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

ja vemo, da si ga kupil, ker smo najprej moral spremljat tvojo dramo eno leto a ga boš al ga ne boš

 

preveč gledaš romantične komedije

 

res mi je zakon, da po tistem, ko smo v zadnjem mesecu dokazali kje vse se ga da dobit po dokaj normalni ceni IN GA KUPIŠ CELO TI, greš nabijat kako je znanstvena fantastika najdt PS5. Manj na forumu bit, več igrice igračke igrat

Preber se enkrat kaj sem napisal majster nepismen. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...