Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ma daj, če bi resno želel kupiti ne bi razmišljal ampak kupil. Ceneje ne bo kmalu/nikoli. Bi smetana na forumu rekla, da je to Lidlić izgovor. Iger za preigrati je dovolj za vsaj 1 leto in ne GoW ni edina, je kar nekaj iger, ki so dobile PS5 update. 

 

Žal ga za 550 € trenutno ne dobiš, 620 € je trenutno cena, ki je in, z eno igro. GoW komplet je ena opcija, ki je po moje ok izbira. Cene iger so itak bolane. Včasih smo to reševali, da smo kupovali fizične kopije iz UK ali pa digitalne verzije iz US, ko je bil $ švoh. Zdaj neke grozne razlike ni in moraš biti iznajdljiv. Eneba ima recimo PSN kartice ceneje kot pa dobiš vrednosti od njih itd. Mueller ima vsake toliko akcije, COD MW2 sem dobil za dobrih 60 € namesto 80 €. Rabljenih iger je malo morje, malo, spremljaš in dobiš po ok ceni. Kar hočem reči, če ti je to vse predrago, potem kupiš pač igre za par € na raznih razprodajah samo moraš imeti dovolj €€€ za spodoben PC. Konzola je po mojem mnenju vsekakor boljša opcija, če ne potrebuješ iger prvi dan ko izidejo. 

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

Kaj pa Returnal? Demon's Souls remake?

Plus to da lahko vse špile za ps4 igraš na PS5? To mi je kar super feature glede na ostale prejšnje iteracije.

 

Na PSNju so nekatere bombe kot Re2Remake in Yakuza 0 redno pod 10 dollarjev.

 

Če si cheapskate pač ne kupiš novih špilov tako kot jaz (edino kar sem kupil je Elden Ring), čakaš na popuste in igraš kar imaš v backlogu. 

 

Also za Gow in Gow:Ragnarok pa tak al tak ne rabiš nujno PS5, dela tud na Ps4

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

ubistvu se šele zanimam za nakup PS5, ampak me je ob pogledu na cene iger kar malce minilo vse skupaj. to, da je GoW edina omembe vredna ekslkuziva zaenkrat, pa tudi ne ravno nagne tehtnice v prid nakupa.

To, da folk ne vidi Returnal kot edino pravo eksluzivo na PS5, bi se moralo banat folk.

Povezava do prispevka

imam PS4 pro, posledično sem večino omembe vrednih iger ala RDR2, TLOU2, GoW, HZD, ... že preigral, tako da argument o igranju PS4 iger na 5ici bolj ali manj odpade (je plus, seveda, ampak ni kot da bi imel ogromen backlog). ok, pozabil sem returnal, kar pa je še vedno zgolj ena igra, ni kot da ste jih zdaj našteli 5. bolj sem imel v mislih, če se igre kje iz tujine da dobiti ceneje ali kaj podobnega, ker je če 70€ the new normal, potem...

 

po drugi strani pa je kar pravi @reaper res - ceneje verjetno zadeve (žal) ne bodo nikoli, tako da če bom želel, bo treba (čimprej) pljuniti keš, druge ne bo.

Povezava do prispevka

@Zorz zdaj je baje čas na tvoji strani, saj naj bi se dalo PS4 Pro prodati za dober denar, pristaviš še kakšnega tristotaka in si na PS5. Treba je samo najti kje se ga dobi. Jaz sem svojega kmalu po izzidu kupil v AT, če bi bil na tvojem mestu bi tudi zdaj gledal v tujini, spremljaj pa tudi trgovine pri nas. 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 11 urami:

imam PS4 pro, posledično sem večino omembe vrednih iger ala RDR2, TLOU2, GoW, HZD, ... že preigral, tako da argument o igranju PS4 iger na 5ici bolj ali manj odpade (je plus, seveda, ampak ni kot da bi imel ogromen backlog). ok, pozabil sem returnal, kar pa je še vedno zgolj ena igra, ni kot da ste jih zdaj našteli 5. bolj sem imel v mislih, če se igre kje iz tujine da dobiti ceneje ali kaj podobnega, ker je če 70€ the new normal, potem...

 

po drugi strani pa je kar pravi @reaper res - ceneje verjetno zadeve (žal) ne bodo nikoli, tako da če bom želel, bo treba (čimprej) pljuniti keš, druge ne bo.

 

Nimaš kaj čakat - v bistvu si že malo pozen z nakupom, ker se je PS5 vmes še podražil in ni 2x za reč, da se še ne bo, glede na situacijo po svetu...tako da v akcijo - ne bo ti žal, verjemi - ko ga boš prvič prižgal, si boš reku koji kurac sem čakal tako dolgo - vse je ful boljše, kot na PS4, razen baterije kontrolerja. :D

Pa zraven dobiš še PS+ Collection, ki sigurno vsebuje kako igro, ki jo še nisi igral...

 

Povezava do prispevka

Lej, nočem bit apokaliptični downer, samo najprej so napovedovali, da bo zaloga postala normalna (aka pick and buy) leta 2021, ko so videli, da je to neizvedljivo, so postavili leto 2024, da ne bi spet datuma postavili preblizu. Zdaj že počasi postaja jasno, kolikor berem po redditsih, da bo tudi 2024 nedosegljivo. Glede na povpraševanje in hitrost dobave je povsem realna možnost, da PS5 ne bo nikoli v trgovini na način, da bi uletel in kupil nek basic paket brez spremljajoče nesnage po izvirni ceni. Tako da dejansko se čakanje ne splača neki posebej, če so ti igre ljub in pomemben hobi, ker vprašanje, če bo kdaj na voljo za nakup brez bullshita ali višje cene, kot je bila na dan izida. 

Povezava do prispevka

 

Zorz reče pred 13 minutami:

Čakam, ker mi hočejo v BBju poturiti zraven še en špil (tlou, hzd: fw ali pa GT). Vse seveda po fakin polni ceni 70 ali pa 80€. No fakin way.

 

Pač vzameš tisto, ki je že v storu najbližje polni ceni. Al se pa probaš zmenit, da če lahko vzameš extra plošček. 

 

Bedna praksa, sm zarad glupega principa se mi pa ne splača bit brez konzole na keri bom tko ali drugače porabu veliko več denarja za igre kot stane sama konzola.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 14 minutami:

Čakam, ker mi hočejo v BBju poturiti zraven še en špil (tlou, hzd: fw ali pa GT). Vse seveda po fakin polni ceni 70 ali pa 80€. No fakin way.

 

BB bo konzole prodal ko sveže žemljice, s tabo ali brez tebe - ti boš pa brez konzole...kaj si razumel?

Spomni se; jeza je kazen, ki jo damo sebi, zaradi napak drugih - ne bodi jezen, kupi konzolo...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 22 minutami:

Mogoce k pride projka al pa sele ps6, da bo scasoma normalna zaloga ps5k po trgovinah

Mnja, to bi bilo validno, ampak tudi PS4 ne dobiš v trgovini na pick & buy warianto, dobesedno vsi so razprodani (pa za EU in ZDA trg še vedno proizvajajo nove PS4 - tako basic kot pro in slim, tako da ni krivo to, da bi ugasnili stroje)

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 24 minutami:

 

Dobro ajde, ta ni slab deal - vsaj dobiš 2 dobri igri...

 

EDIT; hah - GoW je koda za download - naj se jebejo

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...