Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 11 minutami:

Zgleda je to to in mogoče bo samo še slabše - že to, da so po skoraj 2 letih na trgu, konzolo podražili, ne vem če se je kdaj že zgodilo?

Jaz ne pomnim.

V starih časih bi zdaj bila že 100€ cenejša...

Točno tako... :(

Ampak jest sem vedel, ko so najavil specse konzole, da bo tokrat drugače.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Tudi tisti digital z Fifo je dober deal, če pač upoštevaš retail cene. Dodatnih 100 EUR za Igro + DualSense je kul cena.

Škoda samo, da gre za digital igro, ki je ne moreš prodati dalje. Za Fifa fane je pa top.

 

Zakaj že? Saj voucher za Fifo lahko prodaš, preden aktiviraš sam...

Povezava do prispevka

Evo, sem reku ku*c gleda in se stegnil :D. Sem se pa vsaj zdilal za dodaten kontroler, namesto kere od unih 3 iger.

 

Zdaj mi samo povejtey kater PS plus naročnino se najbolj splača ubost in ali so kake regijske razlike (v smislu kje imaš registriran račun).

Povezava do prispevka
Burned Fox reče pred 11 minutami:

Mater vam, res so spili po 60/70 evrov ampak ce niste peticnez k morte nujno doticni spil igrat je bil PS extra 75 evrov in je to za celo leto solidnih spilov

mnja, edino to da špili izginjajo dol iz tega servisa pa da sploh ni tok dober nabor špilov - recimo ne razumem zakaj niso uspeli podaljšati za RDR2, ki ni lih špil, ki ga lahko obrneš v enem tednu

 

trenutni nabor špilov je lih za ene pol leta zmernega gejmanja, pol ti pa itak dopizdi in ne čekiraš več kaj je na ps+ extra, razen če ti je tok dolgčas, da greš vsak indie sprobat

 

in to rečem jaz, ki sploh nisem imel ps4! 

že na PS Collection je nekaj špilov, ki predstavljajo večino kar je res vrednega preigrat

Povezava do prispevka

Ajde fotrčka, ne nabijat, ni bilo backloga ker smo imel cajt in energijo za nažigat po 5 različnih piratskih špilov vsak mesec :D Jaz sem bil prav zmenjen s svojim dealerjem za mesečni retainer - v šolo mi je 1x na mesec prinesel sprintan seznam kaj ima in koliko MB zasede, jaz sem mu obkrožil kaj naj posname, pol so se pa bliskali celi popoldnevi po šoli :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Moj backlog je bila crna luknja t.i. predal poln gusarskih cdjev, zaradi katerih sem moral 1x celo na policisko postajo, ker so enega gusarja nekje dobili in rabili dokaze.. itak jih nisem imel al so bili vsi izgubljeni v crni luknji ali posojeni. Pa mi je policaj rekel, dej neki pronesi samo da je in sem mu prinesel cel paket tlacenk al nadtlacenk od jockerja ;)

 

dejansko sem takrat samo probal in skenslal.. tistih par ki je bilo res bomba, sem dejansko preigral do konca, ker so mi pac dobro povlekle

 

Dejansko so vedno prisle nove in ce stara ni bila res dobra sem kar nehal..to je pac ko je dzabbe.. podobno ko zdaj game pass, ko probas vse be preigras pa nic

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 38 minutami:

Moj backlog je bila crna luknja t.i. predal poln gusarskih cdjev, zaradi katerih sem moral 1x celo na policisko postajo, ker so enega gusarja nekje dobili in rabili dokaze.. itak jih nisem imel al so bili vsi izgubljeni v crni luknji ali posojeni. Pa mi je policaj rekel, dej neki pronesi samo da je in sem mu prinesel cel paket tlacenk al nadtlacenk od jockerja ;)

 

dejansko sem takrat samo probal in skenslal.. tistih par ki je bilo res bomba, sem dejansko preigral do konca, ker so mi pac dobro povlekle

 

Dejansko so vedno prisle nove in ce stara ni bila res dobra sem kar nehal..to je pac ko je dzabbe.. podobno ko zdaj game pass, ko probas vse be preigras pa nic

 

 

Mojega kolega so tudi obiskali na domu policaji zarad enega gusarja in mu odpeljali 40 piratskih igric, samo COD 1 je uspel skrit haha

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Ajde fotrčka, ne nabijat, ni bilo backloga ker smo imel cajt in energijo za nažigat po 5 različnih piratskih špilov vsak mesec :D Jaz sem bil prav zmenjen s svojim dealerjem za mesečni retainer - v šolo mi je 1x na mesec prinesel sprintan seznam kaj ima in koliko MB zasede, jaz sem mu obkrožil kaj naj posname, pol so se pa bliskali celi popoldnevi po šoli :D

 

Ma kaki 5 špilov na mesec - to s pirati je bilo komaj v srednji šoli, pa še takrat ni bilo keša za več kot kako igro na mesec (če sploh) - krpalo se je na vse načine, ne vem kako je bilo pri vas. :D

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...