Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 44 minutami:

Še vedno mi je čudno, ker za se poglobit rabiš še dodaten čas - ampak ajde, pustil bom možnost da se motim in sem samo fovš... :D

Saj, ker rabiš dodatni čas, pa sem letos mogoče "poglobljeno" komentiral 5 igric, ki sem jih igral na novo. Ne pa 105, kot bi kdo lahko iz tvojih komentarjev sklepal. Sicer pa pomoje ne gre za to, da si fovš, niti nisem tega zgoraj namigoval. Pač bolj to, da ti gre na kurac, da  nekdo na osi duhovnosti/estetike poglobljeno dojema nekaj, kar ti dojemaš skozi ost tehnologije. Če bi jaz za teh 5 igric poglobljeno komentiral resolucijo, frejme in tehnologijo v ozadju, sem prepričan, da mi ne bi težil. To ne pomeni, da si fovš, ampak ti gre preprosto na kurac, sicer me ne bi periodično vsako leto na random datum začel napadat :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Saj, ker rabiš dodatni čas, pa sem letos mogoče "poglobljeno" komentiral 5 igric, ki sem jih igral na novo. Ne pa 105, kot bi kdo lahko iz tvojih komentarjev sklepal. Sicer pa pomoje ne gre za to, da si fovš, niti nisem tega zgoraj namigoval. Pač bolj to, da ti gre na kurac, da  nekdo na osi duhovnosti/estetike poglobljeno dojema nekaj, kar ti dojemaš skozi ost tehnologije. Če bi jaz za teh 5 igric poglobljeno komentiral resolucijo, frejme in tehnologijo v ozadju, sem prepričan, da mi ne bi težil. To ne pomeni, da si fovš, ampak ti gre preprosto na kurac, sicer me ne bi periodično vsako leto na random datum začel napadat :D 

 

Mislim, sigurno ne bi škodilo, če bi bil malo bolj hardver tip - in tudi zagnal končno GT7. :D

Drugače imaš kar prav - oprosti.

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče Dne, 18. 12. 2022 at 17:19:


jaz sem bil enkrat tam v lajfu (torej po več kot 4 ure na dan, ali cele vikende), in ni prijetno. Najhuje je res, ker se tega ne zavedaš, trpijo pa res zelo medosebni odnosi, prijatli, tudi kariera, osebnostni razvoj, ne bereš več, ne potuješ, ali celo jemleš dopust ob izzidu iger. Same rdeče zastave. Večinoma si lažes sam sebi, da je čist kul tak lajf, a ni, je to pač odvisnost, kot vse druge, ki te počasi razžira. 
 

no razpadla mi je ena veza, in tisto me je streznilo. Potem sem začel opažat podobno pri sinu, izguba koncentracije in zanimanje za vse ostalo, razdražljivost, itd..no hitro je bilo potrebno ukrepat in se zdaj strogo držimo samo 1 ura v pet/sob/ned ob tem da vse mora štimati v šoli. 


Zdaj je mal lažje ker ti sam sistem en report na koncu leta da, kok časa si zabil (psn, steam, ios) vćasih je bilo to težje. Priznam pa da se med covidom mal kot zdravljen alkoholik počutil :whistle:.. ker smo imeli malce več časa, pa doma.. da me ni hitro spet notri potegnilo. 

Fak, ker je tebe zaneslo, greš pri potomcih v drug ekstrem in dobijo 3 ure cez vikend? Kera jebena. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...