Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 15 minutami:

Za posamične igre piše koliko ur si igral. Ne piše pa vseh ur skup.

 

Mas prav, hvala. Malo je storasto narjen, ne skocijo ti takoj v fris cifre :D no, ze samo moji prvi 3 najbolj igrani spili v 2022 na switchu imajo skupej 100 ur, tako da zgleda v redu gaming leto :)

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Drgac prvega spedermana sm obrnil, crneca se mi pa ni dalo res. Prvic k je kr neka fora, kak bo neki  crnec kr naenkrat spiderman ratal wtf, ne gre to tko, drugo pa se mi ni dal igrat vec k urco, k mi je blo mal dolgcas. Je pa vsaj grafika dobra, tko da 7/10 igrica

 

Se vidi, da nisi igral dlje časa, ker kasneje vidiš, da je črnka in ne črnec.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Drgac prvega spedermana sm obrnil, crneca se mi pa ni dalo res. Prvic k je kr neka fora, kak bo neki  crnec kr naenkrat spiderman ratal wtf, ne gre to tko, drugo pa se mi ni dal igrat vec k urco, k mi je blo mal dolgcas. Je pa vsaj grafika dobra, tko da 7/10 igrica

Meni je bolj to kar je bil Robin Batmanu kukr novi Spiderman, s tem da tud Robinov je blo več :ninja: vse nardi smisel, bolš da je tko narejeno kukr da totalno spremenijo original lik

 

za kej več pa priporočam film Into the Spiderverse, ki je zame najboljši animirani film vseh časov pa tud najljubši Spiderman movie

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...