Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ste mi carčine modelčki, ki nažigate tako skoraj 4 ure v povprečju na dan :D

 

Jaz ne vem, od kje potegnit ta cajt, pa niti otrok še nimam. Služba, higiena, hrana, random vožnje, nakucat par postov na forum, RL opravki aka trgovine in podobne pizdarije, pa še nek normalen spanec in dejstvo, da se je verjetno vsake toliko lepo malo ukvarjat s prijatelji, partnerji ali magari lastnimi starši, kako da fak ti ostane v povprečju 4h za igrice? A to dobesedno moraš v vsaki prosti sekundi besno nažigat, da ne gre niti sekunda v nič, če se lahko špila? :D Ali imam samo jaz time manegment v pizdi, da mi ne uspe tok fraj časa na dan za neke solo aktivnosti nakucat? :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Men se zdi, da je tole prepračunavanje malo sfukano. V mojem primeru je, kot da bi nabilo dvojno število vsega.

BeeBeeChu.jpg

Če na konzoli pogledam ER save file, mi kaže 120 ur. Pod trofejami mi pa kaže, da sem letos vsega skupaj pognal približno 20 novih iger.

Ni nobenega faking pogoja, da sem v povprečju igral po 4 ure na dan. Ajde, za ER in Ragnarok sem res konkretno zasmrdel, sam vse ostalo je bilo res casual cruising.

Mogoče mi hoče PSN povedat, da moram igrat manj al neki. :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

Ste mi carčine modelčki, ki nažigate tako skoraj 4 ure v povprečju na dan :D

 

Jaz ne vem, od kje potegnit ta cajt, pa niti otrok še nimam. Služba, higiena, hrana, random vožnje, nakucat par postov na forum, RL opravki aka trgovine in podobne pizdarije, pa še nek normalen spanec in dejstvo, da se je verjetno vsake toliko lepo malo ukvarjat s prijatelji, partnerji ali magari lastnimi starši, kako da fak ti ostane v povprečju 4h za igrice? A to dobesedno moraš v vsaki prosti sekundi besno nažigat, da ne gre niti sekunda v nič, če se lahko špila? :D Ali imam samo jaz time manegment v pizdi, da mi ne uspe tok fraj časa na dan za neke solo aktivnosti nakucat? :D 

 

Mislim da je odgovor jasen - folk pač žrtvuje druge stvari (predvsem spanec I guess oz. I hope 😁), da lahko tolk špila.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 12 minutami:

Ste mi carčine modelčki, ki nažigate tako skoraj 4 ure v povprečju na dan :D

 

Jaz ne vem, od kje potegnit ta cajt, pa niti otrok še nimam. Služba, higiena, hrana, random vožnje, nakucat par postov na forum, RL opravki aka trgovine in podobne pizdarije, pa še nek normalen spanec in dejstvo, da se je verjetno vsake toliko lepo malo ukvarjat s prijatelji, partnerji ali magari lastnimi starši, kako da fak ti ostane v povprečju 4h za igrice? A to dobesedno moraš v vsaki prosti sekundi besno nažigat, da ne gre niti sekunda v nič, če se lahko špila? :D Ali imam samo jaz time manegment v pizdi, da mi ne uspe tok fraj časa na dan za neke solo aktivnosti nakucat? :D 

???

Povezava do prispevka

Jaz imam cca. 3,5 ure na dan povprečje glede na to spletno stran. Čist verjetno ceprav so vmes obdobja, ko ne igram nič. Noro sem nažigal prvih par mesecev v letu, ko so tudi ble še neke Covid omejitve. Spomnim se, da sem Bloodborne pognal 3 ali 4, januarja letos in platiniral v treh tednih. Imel sem ohoho fraj časa v tem zimskem začetku leta. To sem nažigal cele dneve. Enako se je nadaljevalo vse do končanja Elden Ringa, potem pa kar ustavilo. Od januarja do maja sem obrnil praktično vse From igre. Ne vem kje sem zbral toliko volje, ampak so bili dnevi, ko sem skuhal kavo in vklopil PS5 in From igračko... Igral pa vse dokler ni bil čas za spanje (seveda s krajšimi pavzami za kaj drugega). Tam so se noro nabrale ure. Seveda v tem času praktično ni blo filmov, serij, knjig...

 

Aja... Še kartica.

 

ganges81.png.35b2e00b92de096c6976d444249e898d.png

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 minutami:

Men se zdi kr dost natancn, kar se tice casa, tudi glede na sejve, edin nevem od kje tolk razlicnih iger kao. Bi blo zanimiv vidt ta seznam

Ena varianta je, da je tako, kot si razlagal glede Long Dark - preveč igric si quital v prvi hidroelektrarni :D 

 

Druga pa da PS systemi zaznajo tudi DLC s svojimi trofejami kot "novo" oziroma "različno" igro, potem pa si s kakšnimi Snowrunnerji, kjer ima vsako leto DLC-jev svoje trofeje, če se ne motim, hitro nafilal

Povezava do prispevka

 

tomazek reče pred 30 minutami:

Zakaj pa Nemčija? A živiš tam? Kaj ni to potem EU račun in je isto kot tudi Slovenija?

ta teden sem odprl slo in DE račun (prek vpnja), na DE mi kaže akcijo za psn naročnino za 12 mesecev pa še prek eneba dobim z rabatom kodo za 100 eur dobroimetja, slovenska trgovina mi ne kaže nobenih popustov na essential, premium, extra, pa imam prvič račun?

 

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 20 minutami:

 

ta teden sem odprl slo in DE račun (prek vpnja), na DE mi kaže akcijo za psn naročnino za 12 mesecev pa še prek eneba dobim z rabatom kodo za 100 eur dobroimetja, slovenska trgovina mi ne kaže nobenih popustov na essential, premium, extra, pa imam prvič račun?

 

ok, sem se zmotil, nemški je bil odprt na pcju 5.12.2022, še preden sem prvič zagnal konzolo, slovenski včeraj na konzoli, 13.12.2022, tako da imam teorijo, da če ustvariš account po pričetku akcije, ti ne pokaže popustov na naročnino, sem naredil tretji slovenski account ta moment in spet ne pokaže popustov na enoletno naročnino

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...