Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sem tudi jaz postal novopečeni lastnik dotične konzole. Vsi špili, ki jih premore playstation 5 (Horizon 2, Tsushima, Elden Ring ...) in so večinoma vrhunski, so preveč obsežni zame  in mi potemtakem zmanjka časa za moj najljubši hobi - branje. Čakam na kaj bolj linearnega, recimo Dead Space remake.

 

Pa lastim si še GoW 2018 na PS 4, bom to kar na petki prešpilal, pa potem še Ragnarok, ki sem ga prejel vkup s konzolo, končal.

 

Kakšnih streljačin pa ni na vidiku, a?

 

Zakaj res tolk enih rimejkov, a ni boljš novih špilov delat?

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka
vertov reče pred 3 minutami:

Sem tudi jaz postal novopečeni lastnik dotične konzole. Vsi špili, ki jih premore playstation 5 (Horizon 2, Tsushima, Elden Ring ...) in so večinoma vrhunski, so preveč obsežni zame  in mi potemtakem zmanjka časa za moj najljubši hobi - branje. Čakam na kaj bolj linearnega, recimo Dead Space remake.

 

Pa lastim si še GoW 2018 na PS 4, bom to kar na petki prešpilal, pa potem še Ragnarok, ki sem ga prejel vkup s konzolo, končal.

 

Kakšnih streljačin pa ni na vidiku, a?

 

Zakaj res tolk enih rimejkov, a ni boljš novih špilov delat?

Mogoče bi ti znal odgovarjati Callisto Protocol. Daj se v vrsto za igro v Bolšjem Bazarju, pa jo boš dobil za male pare čez kak mesec. :D

Povezava do prispevka
vertov reče pred 25 minutami:

 

 

Zakaj res tolk enih rimejkov, a ni boljš novih špilov delat?

Ker je očitno povpraševanje po rimejkih.

 

Če nisi preigral Doom Eternal in Titanfall 2, potem kupi nujno, sta dostikrat 10 ali manj evrov.

 

Also špili kot so Modern Warfare 2 (lanskoletni), Shadow Warrior 3 in Rollerdrome so vsi na svoj način fajn streljačine. 

Povezava do prispevka
vertov reče pred 32 minutami:

Sem tudi jaz postal novopečeni lastnik dotične konzole. Vsi špili, ki jih premore playstation 5 (Horizon 2, Tsushima, Elden Ring ...) in so večinoma vrhunski, so preveč obsežni zame  in mi potemtakem zmanjka časa za moj najljubši hobi - branje. Čakam na kaj bolj linearnega, recimo Dead Space remake.

 

Pa lastim si še GoW 2018 na PS 4, bom to kar na petki prešpilal, pa potem še Ragnarok, ki sem ga prejel vkup s konzolo, končal.

 

Kakšnih streljačin pa ni na vidiku, a?

 

Zakaj res tolk enih rimejkov, a ni boljš novih špilov delat?

Resident Evil 2 in 3 remake si prešpilal? 

Povezava do prispevka
vertov reče pred 14 minutami:

Nope, nic od tega. Samo RE 4 na xbox 360 (se mi zdi) in mi je na polno dogajal.

Daj se malo zresni človek. Resident Evil 2 remake je najboljši mainstream survival horror, pure linearen in kratek, ima PS5 verzijo in zgleda brutalno lepo. 

Povezava do prispevka

RE 2 sem preigral na  PS 4, sem se spomnil, trojke pa res ne.

 

Prva opažanja ob prijavi:

Kje vidim kupljene špile iz PS 4? Za PS 5 sem mogu narest nov račun, starega mi ni prepoznalo?

 

Kako igram Ragnarok? Igre sploh ne morm zlovdat, da bi nekje vpisal to kodo?

 

Ene par je res hudih dealov za po 10€ na psn!

Povezava do prispevka
vertov reče pred 15 urami:

Sem tudi jaz postal novopečeni lastnik dotične konzole. Vsi špili, ki jih premore playstation 5 (Horizon 2, Tsushima, Elden Ring ...) in so večinoma vrhunski, so preveč obsežni zame  in mi potemtakem zmanjka časa za moj najljubši hobi - branje. Čakam na kaj bolj linearnega, recimo Dead Space remake.

 

Pa lastim si še GoW 2018 na PS 4, bom to kar na petki prešpilal, pa potem še Ragnarok, ki sem ga prejel vkup s konzolo, končal.

 

Kakšnih streljačin pa ni na vidiku, a?

 

Zakaj res tolk enih rimejkov, a ni boljš novih špilov delat?

 

Čestitam. :)

 

GoW 2018 lahko prodaš, če imaš fizično, ker ga imaš zastonj tudi v PS+ Collection (če imaš PS+).

 

Remakov in remasterjev je pa toliko, ker morajo od nečesa živet, dok štancajo nove igre - razvojni cikli za nove igre so postali ful dolgi in dragi, pa pol iščejo vse variante - dok se del ekipe ukvarja s koncepti in idejami za novo igro, programerjem dajo delat remakee, da ne zujijo v prazno in prejemajo plačo...

 

 

Povezava do prispevka

Kar se tiče remakeov in tega je to kr stalna praksa povsod. Superhero filme milkajo z identično formulo pa še origin story od spidermana, supermana in batmana dobimo vsake par let, in vedno so isti. Milkanje milkanja. Disney praktično dela iste filme kot 40 let nazaj. Tud v muzki imaš polno rap in teh EDM komadov kjer je glavni beat enostavno ukraden. Pač lažje je.

Povezava do prispevka

Še najbolj me mika Death Stranding. Se mi zdi, da bi mi ta špil res dogajal. A se splača dajat 40€ več za playstation 5 verzijo ali je PS 4 verzija dovolj (20€)? 😀

 

Verjetno razlika samo v grafiki, medtem ko oboje lavfa na 60 fpsjih?

 

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka
vertov reče pred 9 urami:

Kaj pa Cyberpunk? A je ta špil postal igralen, zdej po 2 letih patchanja?

V redu špil je. Kot RPG je mal švoh, sploh odločitev je manj kot v Witcher 3, interakcij s svetom je komaj kaj, samo prezentacija, main questi in občutek pri streljanju je kr top.

AI so popravili, ampak vseen ni lih ta špil neki izziv. CDPR pa umetna pamet se nimata lih neki rada.

 

To je še en špil, k se ga da dost pocen dobit na kakem sale-u

Povezava do prispevka
vertov reče Dne, 25. 1. 2023 at 21:59:

Kaj pa Cyberpunk? A je ta špil postal igralen, zdej po 2 letih patchanja?

Jep,.. precej vredu špil,.. Skoraj nimam pripomb,.. (PS5) Ne bi pa rekel da me ravno vleče nazaj,..ampak tistih 60 ur ali koliko ne obžalujem sploh.

Povezava do prispevka
vertov reče Dne, 25. 1. 2023 at 21:59:

Kaj pa Cyberpunk? A je ta špil postal igralen, zdej po 2 letih patchanja?

Zelo soliden špil sam ne pričakuj da se boš lahko zabaval v nekem gta/just cause sandboxu ker ga ni. Story in voice acting je vseen zelo vredu sam kot so drugi rekli to ni nek pravi RPG. Igra se skoraj kot nek looter shooter. Mene je najbolj motilo to da je špil genialen na momente, potem pa ima neke stvari totalno pod nivojem(kot policija in open world), nekaterih stvari ki bi morale biti not pa sploh ni(letenje z avti, lovljenje z avti po svetu). Je pa vredno preigrat za moje pojme. 

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

CP77 mi je bil veliko presenečenje. Igral sem šele lani in mi je bila ena izmed boljših zgodb (oz. najboljše podanih zgodb) v igrah ever.

Res carsko vzdušje, dobri liki, entertaining dogajanje in najlepše mesto za raziskovat ever. Kljub pomanjkljivostim in neizpolnjenim obljubam, močno priporočam.

Men je u izi 8/10 material.

 

Pa to prihaja od največjega hejterja FPSjev ever. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...