Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jebi ga, takle mamo. Ne bi rekel nič, če bi feeling dejansko bil tak kakor pri neki pištoli, sam je res daleč daleč od tega. Isto kak lok pri Horizon. Krneki.

Men je pri Dualsense res zakon izključno haptika, ko imaš različne vrste vibracij in s subtilnimi efekti uspejo poustvariti različne površine po katerih hodimo, dež, etc.

Ravno prej pri Calistu mi je blo zakon, ko sem hodil po neki železni rampi in sem čutil tresljaje, ko so monsterji hodili po njej.

 

Pri Astru so mi bili triggerji precej kul, sam tam so dali not svašta enih efektov. To kar dajajo not pri streljanju za simulacijo orožij mi je res pod nivojem v primerjavi.

Se pa strinjam, da je do sedaj to bilo najboljše izpeljano pri Returnal in Astru.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

k smo že lih pri shooterjih

 

probal sem demo za Outriders

 

žalostno kaj je postal People Can Fly, delajo neke slabe klone Gears of War. 

 

Pravtako naj mi nekdo razloži zakaj je prvih 10!!!!! minut demota samo neigralne sekvence, en sprehod in en pogovor preden sploh začneš streljat, pa še to samo trening

 

zelo underwhelming 

Povezava do prispevka

maja, ce bi delalo tako kot so oglasevali ja, mislim...

ma ni performance je pac da je cimanjsi delay 

 

na zalost ne deluje tako dobro oziroma.. ne vem za shooterje in to je boljse da si cimhitrejsi

mogoce ce bi naredili kaksen basket, za metanje na kos ipd bi bilo dobro, ma dovmim, da deluje tako dobro..

ne vem prevec trdo je vse skupaj ni tako obcutljivo, bolj je ovira kot da pomaga, mogoce naslednja generacija

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Meni pa po treh preigranih igrah leva gobica škriplje. Je to znak, da bo kmalu neželen drift? Res bedno, da ne moreš ps4 joypadov uporabljati na petki, oziroma z njim igrat novih iger. Prejšnji kontroler je vsaj kar se tiče kvalitete izdelave, superioren napram novemu.

Povezava do prispevka

Pa smetony spara kot vedno, namesto da bi dali hall effect gobice ki ne driftajo nikoli oz dokler se vzmeti same ne pokvarijo, mamo v peti generaciji konzole iste gobice kot v prvi. Njih pa boli kurac. Sej, no, vsi to pocnejo sam jezi me ker je fix res simpl pa tut ni tok drag. 

Povezava do prispevka

Sem začel svojo playstation 5 kariero kar s Horizon 2 in novim LG c2 televizorjem. Potem me čakata še Ghost of Tsushima in pa Spider Man. In sem verjetno za dobro leto dober. 

 

A se vam je zdel nek hud napredek v grafiki v primerjavi s H1? Men se zdi precej podobno (ker je bil ze H1 pac precej na vrhuncu), verjetno bi razliko opazil, ce bi mel zraven primerjavo. Mi je pa carsko, da vsaj gladko lavfa na 60 fpsjih. 

 

In pa misterija z mojim racunom se vedno nisem odkril. Na PS 5 sem se registriral na novo z istim mejlom na katerega sem imel registriran PS 4 racun. In zdej ko se hocem recimo loginat v PS 4 racun, mi pise, da mail ze obstaja. Ce pa sem se hotel loginat na PS 5 s starim racunom, pa mi javi, da je invalid. Nic jasno.

 

 

 

 

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka
vertov reče pred 34 minutami:

In pa misterija z mojim racunom se vedno nisem odkril. Na PS 5 sem se registriral na novo z istim mejlom na katerega sem imel registriran PS 4 racun. In zdej ko se hocem recimo loginat v PS 4 racun, mi pise, da mail ze obstaja. Ce pa sem se hotel loginat na PS 5 s starim racunom, pa mi javi, da je invalid. Nic jasno.

Res čudna situacija. A si kakšno piko pomotoma nakucal v mejl ali pa jo zbrisal?

 

Ker npr., če je tvoj mail verthomoerotic@gmail.com, potem si lahko registriraš nove Playstation račune na vert.homoerotic@gmail.com, verthomo.erotic@gmail.com etc. 

 

Vsi  povratni mejli ti bodo prihajali na verthomoerotic@gmail.com, ker pika nima veze v googlovem naslovu, system jo ignorira, dočim registracije na pejdže in appe pa jo upoštevajo

 

Tako da počekiraj, kaj je s pikami

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Res čudna situacija. A si kakšno piko pomotoma nakucal v mejl ali pa jo zbrisal?

 

Ker npr., če je tvoj mail verthomoerotic@gmail.com, potem si lahko registriraš nove Playstation račune na vert.homoerotic@gmail.com, verthomo.erotic@gmail.com etc. 

 

Vsi  povratni mejli ti bodo prihajali na verthomoerotic@gmail.com, ker pika nima veze v googlovem naslovu, system jo ignorira, dočim registracije na pejdže in appe pa jo upoštevajo

 

Tako da počekiraj, kaj je s pikami

Ma ja tip je sigurno neki zablodil. V 80% primerih je tako ko meni neli ne dela :))))))

Povezava do prispevka
vertov reče Dne, 28. 1. 2023 at 11:09:

Sem začel svojo playstation 5 kariero kar s Horizon 2 in novim LG c2 televizorjem. Potem me čakata še Ghost of Tsushima in pa Spider Man. In sem verjetno za dobro leto dober. 

 

A se vam je zdel nek hud napredek v grafiki v primerjavi s H1? Men se zdi precej podobno (ker je bil ze H1 pac precej na vrhuncu), verjetno bi razliko opazil, ce bi mel zraven primerjavo. Mi je pa carsko, da vsaj gladko lavfa na 60 fpsjih. 

 

In pa misterija z mojim racunom se vedno nisem odkril. Na PS 5 sem se registriral na novo z istim mejlom na katerega sem imel registriran PS 4 racun. In zdej ko se hocem recimo loginat v PS 4 racun, mi pise, da mail ze obstaja. Ce pa sem se hotel loginat na PS 5 s starim racunom, pa mi javi, da je invalid. Nic jasno.

 

 

 

 

Neki si clearly zajebal. Zakaj bi ti pisalo da mail ze obstaja ko se hočeš LOGINAT v ps4? Ti mal mešaš registracijo in vpis.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...