Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

taprav Retail so ubili že na začetku 2000čih, včasih si lahko kupil nek carski špil v v 4x, 5x debelejši škatli od teh DVD&BluRay škatelc

 

not manual, za kak špil tud zemljevid, po možnosti tud soundtrack

 

tazadnji špil k mam tako škatlo je Goty edicija za Operation Flashpoint

 

res škoda, da večina špilov tega več nima, če pa je, moraš pa plačati dost več

Povezava do prispevka

To, da gre konzola v rest mode medtem, ko kopira igro iz CDja je največja neumnost, ki se je je lahko nekdo spomnil.

A so tipi totalni idioti, al kaj se grejo s tem?

 

Mogoče sem pa jaz idiot in samo ne najdem opcije, kjer bi tole lahko popravil?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz mislim, da ne kopira. Me je ene 3x že zafukalo, da sem vstavil plošček in šel vstran... konzola po par minutah itak sama šla v rest mode, jaz pa se čez urco ali dve vrnem in hočem igrati... pa seveda ni posneto. Zdaj pazim, da ne gre v rest mode ali pa igram kaj digital dokler ne dobim obvestila, da je posneto.

 

Saj je predvajalnik full glasen in bi ga slišal, če kaj dela. V rest mode pa ga jaz še nisem slišal.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 18 minutami:

a se ne da naštimat, kdaj oz. po kolk cajta neaktivnosti ti ga fukne v rest mode?  Moj gre po treh urah mirovanja

Mam nastavljeno na 20 minut. Se mi zdi nesmiselno dajati daljše. Bom pa zdaj moral to delati ročno pri inštalacijah.

Hogwarts rabi faking 3 ure, da se v celoti presname iz Blu Raya na disk. :confused:

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

in other news

 

če imaš na kontrolerju zadaj

ak8cfizct1a

 

potem je to izboljšana verzija kontrolerja

 

če se pa konča z 1, potem je pa tastara verzija in lih ta mi drifta

Js mam oba nova zgleda pa vseen drifta en 🤣. Itak veš v kakem stanju so kontrolerji k izdajo vn pro kontroler za 300+ in je neka kao zelo pomembna funkcija to da loh zamenjaš sticke. Tle vidiš kako samozavestni so. Če bi znali nardit sposobne sticke te "funkcije" sploh ne bi potrebovali. To je kot da bi naredil avto in dodal funkcijo da lahko zamenjaš volan ker veš da bo crknu.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Mam nastavljeno na 20 minut. Se mi zdi nesmiselno dajati daljše. Bom pa zdaj moral to delati ročno pri inštalacijah.

Hogwarts rabi faking 3 ure, da se v celoti presname iz Blu Raya na disk. :confused:

 

Jaz imam na 1 uro al neki - samo za primer, če zaspim al neki, da glih ni prižgan celo noč...kaj to 3 ure samo bere z diska al vleče z neta?

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 19 urami:

Jaz imam na 1 uro al neki - samo za primer, če zaspim al neki, da glih ni prižgan celo noč...kaj to 3 ure samo bere z diska al vleče z neta?

Naj bi samo kopiralo iz Blu Rayja. PS5 mi ne dowloada nobenega updejta.

Ampak sem vmes za foro na PCju pognal speedtest in mi kaže kot da bi se neki downloadalo v ozadju.

Po moje se, medtem ko inštalira, downloadajo neke dodatne stvari v ozadju direkt preko igre. Prvič vidim nekaj takega.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...