Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče Dne, 18. 1. 2023 at 15:07:

Meni pa so ti trialsi dokaj bedni. A so komu res fajn in uporabni? Mogoče v nekih res redkih primerih... Tako sem igral Steelrising 2 ure in me je sicer držalo, da bi igral naprej, ampak nikakor za takratni full price. Potem pa igro odložiš in pozabiš na njo na nek način. Sedaj me recimo sploh več ne vleče k njej.

Js zapravim vedno prve pol ure v settingsih da si zamenjam kake kontrole, pogledam kaj je najboljši settings za hdr itd... Nasploh je tale premium dokaj beden. Vse najboljše igre so pri extra, premium ima z izjemo parih sam trash

Povezava do prispevka
vertov reče pred 12 urami:

Kje pa drugač kupujete igre?

Novih po redni ceni ne kupujem, nazadnje sem lani decembra kupil COD MW2 v Muellerju, ko je bilo 20 ali 25 % na igrače in igre. Po navadi kupim rabljeno igro (Bolha, FB Marketplace) ali pa digitalno verzijo, če je ta bolj ugodna. 

Povezava do prispevka
vertov reče pred 13 urami:

Kje pa drugač kupujete igre?

Če ne bi kupoval igric igračk in nimaš okusa, ki bi močno targetiral eno igro, je za razmislit o kakšni PS+ premium naročnini. Srednji tier je res dober level, dobiš 300-500 igric, miks visokoproračunskih in indijev, vsak mesec pa se par igric rotira, da je vedno zanimivo

Povezava do prispevka

Vprašanje, če ta gen rabi proja. Valda ne bi škodil, sam ogromno lufta je še. 

 

Insomniac bo letos(??) s Spidermanom 2 pokazal prvo res pravo next gen zadevo z vsem kar so se naučili pri Rift Apart.

 

PS rabi primarno dobre current gen igre, ne pa več rama in boljšo grafo. 

 

Nekak skrito upam, da bo nov Bluepoint projekt tudi grafično tam - also BB.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Vprašanje, če ta gen rabi proja. Valda ne bi škodil, sam ogromno lufta je še. 

 

Insomniac bo letos(??) s Spidermanom 2 pokazal prvo res pravo next gen zadevo z vsem kar so se naučili pri Rift Apart.

 

PS rabi primarno dobre current gen igre, ne pa več rama in boljšo grafo. 

 

Nekak skrito upam, da bo nov Bluepoint projekt tudi grafično tam - also BB.

Točno to! Kaj ti bo ps5 pro če nesposobni developerji ne znajo naredit da igra kot Gotham knights teče na več kot 30fps. Potem pa izgleda grafično še popolnoma isto kot arkham serija, na momente celo slabše. Do zdaj je 90% next gen ekskluziv drek. Grafika povprečna, če daš na nek ray tracing bo pa še na tisti shitty grafiki štekalo. 

 

Včasih pomislim če so te next gen konzole sploh dovolj močne, potem se pa spomnim da so igre kot RDR2 izgledale 10x boljše z bolj tekočim gameplayom na ps4.

 

Upam da spidey 2 kaj pokaže. Miles morales se igra super na performance.

Povezava do prispevka

Noro kako so RDR2, Death Stranding in Last of Us Part 2 še vedno lepši od večine špilov trenutne generacije. Fak, razn Miles Morales, Rift Apart, Demon's Souls in Returnal, kaj je sploh še izšlo, da lahko rečeš wow kera grafika?

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...