Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Koliko šejkov je pa tu vključenih v ta fund? Sicer verjamem, da so bogatejši, ampak malo težko je primerjat, če gre tukaj za 5 ali 10 ljudi proti enemu posamezniku. 

 

Pa vprašanje, ali so bili to isti, ki so (posredno) želeli odkupit Barcine dolgove. Ta naša milijarda bi bila za njih ena dobra večerja. :lol: 

 

 

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1446082573063573510

 

 

Lahko ga imajo. :D Lukeca si pa še vedno ne morejo privoščit. :mafija: Braithwaite pa itak lahko njih kupi, ne oni njega. :D 

 

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Mogoče ker Arsenal ne rabi nekih investicij v infrastrukturo in je zelo drag, bolj ali manj bi si delali izgubo.

 

Poleg tega se uspeh Arsenala ne bi povezoval z lastniki, ker je klub že bil vrhunski že pred nakupom.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

newcastle je top institucija, jim zelo privoščim. edino novih legend se ne bo dalo iz ničesar delat, koga in kakšne ideje bodo mel, kaj bodo vozl, kaj igral. podton njihove igre je zelo zabaven že desetletja, upam da ohranijo identiteto in dobijo kvaliteto, bom hitro na njihovi strani. man u objektivno res dela blamažo na transfer marketu. man city pa je pred prevzemom imel mnogo manj kulture in podobnega kot newcastle

Povezava do prispevka

Ne vem, kaj mi je boljše, da Liverpool v nedeljo izgubi in se Ole At The Wheel obdrži za volanom... Ali da jih Pudli natrpajo in Ole odleti izza volana, potem pa lahko za volan pride celo kdo, ki ima nekaj pojma. Ker kot dobro vemo od modrih ljudi, je včasih boljše spušiti kot vleči neke glupe remije.

 

Ne saj ne, dobro vem kaj bi rad, ampak samo tako, v globok premislek, da me ne bo ravno konec, če bi Penaldo, ki ekipo v resnici vleče nazaj, dal kak penal za zmago :ninja:

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 23. 10. 2021 at 11:06:

Ole ne igra slabo prot Kloppu, imo ta vikend ni ta, kjer leti. 

 

Se pa ob taki obrambi vedno lahko zgodi dizaster. 

A ni na zadnjih 10 tekmah ManU samo 1x zmagal? Vsaj zdi se mi da je bilo to na TV pri statistiki. Razen ce pac mislis “ni igral slabo” da pac to ne leti na rezultat. 

Povezava do prispevka

Ojoj, saj mi je bilo jasno, da je Unitedova veza v buli - ampak Liverpoolu sta manjkala Fabinho, brez katerega so res luknjavi, in Thiago… Pa so jih celo v vezi povozili. S skoraj 36-letnim Jimmyjem v prvi postavi.

 

Upam, da so bile teze, da se bo Ole at the Wheel celo ob blamaži obdržal, točne 😂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...