Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

planetarium reče pred 12 minutami:

Mi lahko kdo razlozi kaj je fora z CDkeys stranjo. Poskusam kupit Baldurs Gate EE, pa mi ne spravi transakcije preko banke. Vedno jo zavrne. Je ta stran shady oziroma v cem krsi kaksne zakone, da se jo blokira ali je mogoce samo kaksna napaka z banko?

Na GOG-u imaš ravno akcijo za EE, https://www.gog.com/game/baldurs_gate_enhanced_edition

Povezava do prispevka
planetarium reče Dne, 7. 11. 2023 at 9:28:

Mi lahko kdo razlozi kaj je fora z CDkeys stranjo. Poskusam kupit Baldurs Gate EE, pa mi ne spravi transakcije preko banke. Vedno jo zavrne. Je ta stran shady oziroma v cem krsi kaksne zakone, da se jo blokira ali je mogoce samo kaksna napaka z banko?

 

a imas NLB?

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 5 urami:

 

Ne Unicredit. 

Unicredit ima trenutno probleme s potrjevanjem 3-D plačil. Se pravi zahtevkov za plačila, kjer te spletna tgovina vrže na stran, kjer čaka potrditev iz tvojega bančnega profila. Ko odpreš aplikacijo na telefonu ta takoj vrže napako da je potrditev spodletela. Rešitev je, da se logiraš v aplikacijo. Takoj na prvem zaslonu na vrhu aplikacije vidiš čakajoča plačila za potrditev, pritisneš tisto in potrdiš plačilo. Če je to problem v tvojem primeru potem bo to rešilo težavo. Če pa dobiš SMS sporočilo o zavrnjenem plačilu pa bo težava najbrž nekje drugje. V tem primeru plačam jaz z Revolutom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...