Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 22 minutami:

Kaj si fuknjen, iz tajvana sem narocil rezervni del za mlin za kavo - $12. Zraven $20 postnina. Ok. Zdej pa se 18€ carine :avadodo: Fuck my life resno. 

 

A to Pošta Slolvenije al kak DHL?

 

Pri PS moraš vedno dat neposredno zastopanje je ceneje, vseeno je pa kar veliko, da na 32$ dobiš 18€...

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

 

A to Pošta Slolvenije al kak DHL?

 

Pri PS moraš vedno dat neposredno zastopanje je ceneje, vseeno je pa kar veliko, da na 32$ dobiš 18€...

DHL. 10€+DDV je sam za postopek. A se da to kako ceneje zrihtat, da ne bom naslednjic spet fasal tankerja v rit?

Povezava do prispevka
Arey reče pred 28 minutami:

DHL. 10€+DDV je sam za postopek. A se da to kako ceneje zrihtat, da ne bom naslednjic spet fasal tankerja v rit?

Najbolj pomembno je, da preden kupiš, preveriš te zadeva in po možnosti davek že plačaš pri prodajalcu, potem te edino še pošta nategne za stroške obdelave... tudi, če ti naši potem zaračunajo, lahko zahtevaš povrnitev od prodajalca. Drgač te pa takole ocurijo in nimaš kaj.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 8 minutami:

Najbolj pomembno je, da preden kupiš, preveriš te zadeva in po možnosti davek že plačaš pri prodajalcu, potem te edino še pošta nategne za stroške obdelave... tudi, če ti naši potem zaračunajo, lahko zahtevaš povrnitev od prodajalca. Drgač te pa takole ocurijo in nimaš kaj.

Ne vem ce je sploh to opcija bla tukaj. Ampak ja, naslednjic bom bolj previden. 

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 7. 2. 2023 at 13:38:

DHL. 10€+DDV je sam za postopek. A se da to kako ceneje zrihtat, da ne bom naslednjic spet fasal tankerja v rit?

 

Nisi vedel, da so zdaj vsi izdelki podvrženi carinjenju, ne glede na ceno?

Že kako leto dni je tako...

V najboljšem primeru lahko prišparaš 5-6€, to je to...bo treba kupovat v EU.

Povezava do prispevka

Sm vedu in nimam tezav s placevanjem carine oz davka, tezavo imam dat 12€ DHLu za privilegij. Sploh ko gre za take malenkosti kot so jeben rocaj za mlin.
V EU nisem mogel kupit ker pac ne prodajajo teh rezervnih delov v EU. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Ne razumem sploh zakaj kakrnokoli carinjenje, če nisi nič kupil. A nimaš kakega potrdila o uveljavljanju garancije kjer se to jasno vidi?

 

Sicer možno, da se motim... ampak res ne vidim razloga, da bi dajatve plačeval za nekaj za kar si jih že ob prvotnem nakupu.

prvi nakup je bil preko amazon.de, sam je ferma v ZDA :D

 

sem poslal preko tega njihovega obrazca da je garancija sam me bojo vseeno upalili vsaj za malo

 

je pa dal pošiljatelj (iottie, hudi mounti (ko niso pokvarjeni)) 2 dolarcka vrednost artikla (pa 20e stroške pošiljanja, kar je šlo avtomatskemu obrazcu kr v nos :D)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Dobil sem paket preko GLS in ker nisem utegnil, sem rekel naj ga dajo v paketomat. Dobil sem sporočilo, da me paket čaka v paketomatu. V sporočilu je koda pošiljke ni pa kode za prevzem! A se jek omu že zgodilo to? Kličem na številko in cel čas avtomat serje neko predposneto sporočilo... 

 

Še vedno stojim pred paketomatom in iščem rešitev. Do zdaj sem dobil že neke ženske salonarje in polnilne baterije s polnilcem. Samo svojega paketa ne :(

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Če bojo verjeli tej ceni. Javi kako rešiš.

 

Sem mislil, da garancije pošlješ direkt Amazonu, če kupiš pri njih. Fak, se mi ne bi ljubilo jebat s tem. Sem mel srečo do zdaj.

saj je resnična cena, se 2e več je kot sem plačal :D

 

nek reseller je bil na amazonu pa so nudili samo return kar je egstra bedno

 

pa sem pisal iottie in so sam rekli za invoice od amazona in takoj poslali novega

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 10. 2. 2023 at 17:59:

Dobil sem paket preko GLS in ker nisem utegnil, sem rekel naj ga dajo v paketomat. Dobil sem sporočilo, da me paket čaka v paketomatu. V sporočilu je koda pošiljke ni pa kode za prevzem! A se jek omu že zgodilo to?

Ja, tko me je posta slovenije skor totalno nategnila za darilo za bozic.

 

v torek je prsu paket, sms sem dobil sele v petk, po sihtu placam, ne dobim kode, klicem pomoc (16.45) mi prav una na telefonu "aha vidm da ste res placal blablabla... bom posredovala naprej.. sm reku lej ni treba, ce mi ti ne mores dat kode brezveze ker jutr zjutri gre paket na posto bom pac mogu v soboto zjutri hodt na salter.. pa pravi no potem pa hitro zakljuciva ker steje vsaka.minuta ... na tem dela samo en tip pa dela do 17.00 tko da upam da bo ... :rofl:

 

pol sm su v soboto na posto po peket, nekje 27.12 pa dobil mail od tipa kjer mi je dal log da sm paket ze prevzel ... najbrz mi je hotu po ovinkih rect da probam nategnit da nism dubu al neki 

 

U glavnem klicat bos mogu help linijo

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...