Skoči na vsebino

[multi] Avanture / Pustolovščine


Priporočeni prispevki

Jaz samo povem da zaradi zbirateljske izdaje ne mislim plačati dvojne cene. Saj kul in vse, ampak meni gre izključno za pisano besedo. Dodatki in okraski me ne ganejo. (nikoli nisem tudi kupoval teh raznih deluxe edition iger, kjer si zraven pač dobil sprintano to in ono ali celo brezvezni kipec).  Molzenje € al nekaj, ker izkušnja ob branju bo identična. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 10 minutami:

Sem se kar odločil in bom decembra si privoščil odčepnika zbirateljsko izdajo.


Odčepnik je moja najbolj pričakovana knjiga zadnjih nekaj let. Ne da bi delal reklamo; zanima me pač vse napisano o avanturcah skozi čas (itak vsi vemo, da je to moja omiljena zvrst iger) in Snetež se dobro spozna. 
Jaz samo jebem ježa, ker čakam in čakam da bo že končno v nabiralniku. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 8 urami:

Sem se kar odločil in bom decembra si privoščil odčepnika zbirateljsko izdajo.

 

Sem isto par dni nazaj stisnil prednarocilo, pa prej nisem mel namena (sem si mislu sposodit, kot prej Prvo bitnost). Se veselim kombota Odcepnik & Return to Monkey Island, ki me se caka :)

Povezava do prispevka

Dark Seed grem igrat! Enico in potem še dvojko, ker me je nahajpal en opis v eni knjigici. Ne pomnim sploh, kdaj se nazadnje igral.  Giger je sodeloval (to je itak splošno znano), se pa skoraj nič ne spomnim zgodbe in samega igranja. Bomo videli, kaj bo rekla nostalgija :) . 
 

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
DaCapo reče Dne, 5. 12. 2023 at 16:30:

Če kdo pogreša FMV igrice: konec novembra je izšel Marcus Ritter- Ghost of the Past.
Markus Ritter - Ghosts Of The Past on Steam (steampowered.com)
 

 

lol. Kok je pa Gabriel Knight rip off :) mislim saj se ne pritožujem, Gabriel Knight so še vedno moje najlubše avanture vseh časov, ampak tu se niso niti mal potrudili mal spremenit zadeve :)

slika.png.17f8f332a63c699c3cc2ea22a898a8d8.png

Lol model je tudi pisatelj (tako kot Gabriel) in prav tako Shadowhunter (tako kot je bil Gabriel Schattenjager ;) ). Edino tale Markus je očitno gej, kar Gabriel ni bil (no mogoče se to še spremeni, če kdaj dočakamo 4 del ;))....

 

Skratka obvezno poskusim demo kmalu.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Končno mi je nekako uspelu pridt do save fileov iz SSD diska iz laptopa, ki mi je crknu. Tako zdaj bom pa lahko končal sledeče Discworld Noir in The Big Red Advanture (si morte mislit, to dejansko imam orginal CD) nikoli pa je nisem ubrnil, ker kakor se spomnem, mi je igra praktično nazačetku zmrzovala, bomo vidl, če bo tudi preko dosboxa.  

Povezava do prispevka

No 2 dni nazaj mi je uspelo zadevo usposobit da mi ne zmrzne več tako da bom končno ubrnil. Matr je to dobr špil spomnem se da neki ocene ni dobival visokih tudi v Jokerju ne, sam zadeva zabavna pa zgodba kar vleče pa tud uganke niso fuknjene. Me zanima kako bo zdaj, ko sem 

Spoiler

postal volkodlak

k vidm da dobiš nekih novih opcij. upam, da ni ravno ta part zarad katerih je špil dobil malce slabše ocene.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...