Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Hoče kdo jutri zjutraj in mi jo vrne v ponedeljek? Kolega pravi, da mi lahko da en izvod, ko bodo oddajali na pošto jutri, jaz pa nem igral čez vikend, ker je to party time :D

 

Ma žal se zajebavam, nebi mogel naredit tega, da kdo ne najebe. Me pa čudi, da tu ni več takih, ki poznajo koga, ki dela v štacuni z igrami in se zmeni isto. Ali pa je, pa je pač tiho kar je tudi najbolj prav. Da se tudi 2 al 3 dni prej včasih, ampak je najbolj safe "zmutit" tisti dan, ko grejo uradno na pošto.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@tomazek Pa saj tudi če imaš danes, ne boš mogel igrati. Itak bo install, pa verjetno še kak patch in točno do minute natančno boš lahko pognal. Nima tu veze plošček ali digital. Razen, če imaš kakšno review verzijo :) 

Aja pojma nimam, ker si teh zadev še nisem rihtal. Saj na srečo mi je vseeno :D Od ponedeljka ali torka bom pričel.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Hehe... bom še videl, če bom hitro prodal boš prvi, ki mu javim. Ma zadeva tudi kak multiplayer?

 

Jaz tebi prodam za 40€, ti pa ko preigraš pa naprej za 30€, ki bo ziher še vredna :D


Jaz iger ne prodajam dalje. Res, v življenju mislim, da nisem še niti ene. Ti pa dam v račun GtaV za PS3. To mi edino pade na pamet. :)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:


Jaz iger ne prodajam dalje. Res, v življenju mislim, da nisem še niti ene. Ti pa dam v račun GtaV za PS3. To mi edino pade na pamet. :)

Bova se zmenila, če bom prodal. Jaz jih večino prodam naprej. Full redke pustim.

 

Majek reče Pravkar:

Ni MPja niso uspeli skupaj spravit, baje pa bo še nekoč.

Aha ok, tnx.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 33 minutami:

@tomazek Pa saj tudi če imaš danes, ne boš mogel igrati. Itak bo install, pa verjetno še kak patch in točno do minute natančno boš lahko pognal. Nima tu veze plošček ali digital. Razen, če imaš kakšno review verzijo :) 

Vsi online patchi so skippable.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Aja vidis, nisem niti pomislil.

 

Moja racionalizacija je da nocem it skozi tezavo jebanja s posto. Preveckrat se ze zgodilo da narocim igro, in kljub takratnem prostem casu postar valda ne pozvoni, in na koncu moram cakati do 4ih popoldne, ce ne kar do par dni kasneje ker ni bilo dostavljeno dovolj hitro. Pac, kupim digital, pre-downloadam in uzivam ko mi zapase.

 

Rabljenih iger pa itak nikoli nisem prodajal.

 

Ne bi rekel da bi skatle prihajale kot v dobrih starih casih, s kaksnimi dobrotami v boxu (zemljevidi, posterji, itd..) 

Dandanes itak dobis tist bedni ploscek v plasticni skatli ki ob odprtju skoraj da razpade.


Da ne omenjamo da zna potem content kdaj loadat iz blu raya, kar po mojih izkusnjah zna trajat 100x dlje (res pa da sem bolj navajen na starejse konzole, tega mogoce ni vec).

 

Digital je enostavno 0 hassle.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 7 minutami:

Rabljenih iger pa itak nikoli nisem prodajal.

 

Ja, če tega ne delaš pol nima smisla. Jaz sem še pred dobrim letom preigral ogromno iger in bi finančno res bilo too much, če nebi naprej prodajal sproti. Da bi na mesec nakupil za en orenk kredit iger, bi mi bilo res žal :D Zdaj, ki sem igral manj na PS in več na PC zadnje slabo leto pa so se mi kar ene 3 al 4 naprale za PS, ki kar stojijo in čakajo, če jih obrnem ali prodam ali sam ne vem kaj bi z njimi.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

OK. Sem pa vedno bolj v nekem hajpu. Mogoče celo ne bom čakal na neko znižanje...  Itak je to ena od redkih iger, ki sem jih nekako res pričakoval. 
 

To je meni v bistvu tudi edina, ki jo nekako pričakujem v prihodnjih mesecih. Ajde še Ghost of Tshushima, ampak nikakor tako, da bi jo kupil day one. Tisto bom kupil po opisih in ko bo en tukaj prodajal preigrano. Druga pa sploh ne vem, če še kaj čakam od teh AAA iger v naslednjih 3 ali 4 mesecih.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:

 

pomoje je to ta ki sem ga skenslal pred eno urco, ki so mi ga v eni štacuni od prej zrihtali, bojda

 

upam da bo šlo skoz :pinch:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...