Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

bomo vidli user review.. nisem toliko shure.. ceprav fani bodo itak nabili ocene

 

MihaKihot reče pred 8 minutami:

obligatory

 

spacer.png

se kar strinjam s spodnjim grafom ceprav ne popolnoma, jaz bi kar uvedel ocene na faksu

tam od 8 naprej se kar strinjam, samo med 7 in 8 bi dal good in med 6 in 7 bi dal avarage al pa zadostno pac, igralno al neki.. pod 6 pa mediocre al razlicne stopnje nezadostnosti

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Sam valjda ocene temljijo na celotni igri, ne samo na tistem kar smejo OMENITI v opisih. Al ti misliš, da opisujejo in ocenjujejo samo tisto kar jim ND dovoli lol.

 

Že, že, ampak če mu je glavni minus štorja, pa ne more obrazložit zakaj, ker je ne sme sploh omenjat, niti, če doda spoiler tag, potem si v bistvu omejil celoten point reviewa, saj kritike avtor ne more obrazložit. In glede na kontroverznost, ki je nastala že v časi leakov, ravno na tem segmentu, sem upal na kaj več od tistih, ki so igro končali, torej, ko se ne more več reči, da je ''leak izven konteksta'', ali pa da nimaš še končne verzije igre. 

 

Raje bi videl na embargo do izida, pol pa naj pove kdor hoče, kolikor hoče, potrošnik pa naj se sam odloča, koliko si bo spoilal v reviewju.

Povezava do prispevka

Saj mu noben ne brani da ob izidu ne izda še spoiler rivjuja

 

še boljše, dvojni ad money

 

ne vem kje je problem, sigurno je boljše da uletijo rivjuji prej in ne smejo spoilat kot pa da a: uletijo prej in vsepovprek  spoilajo ali b: uletijo komaj na dan izida

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

Saj mu noben ne brani da ob izidu ne izda še spoiler rivjuja

 

še boljše, dvojni ad money

 

ne vem kje je problem, sigurno je boljše da uletijo rivjuji prej in ne smejo spoilat kot pa da a: uletijo prej in vsepovprek  spoilajo ali b: uletijo komaj na dan izida

 

Samo izid je čez en teden :/

Povezava do prispevka

@bitsurugiOk, to je zelo dober point. Sam a so res omejitve tako striktne, da reviewer ne more niti omeniti, da ga zgodba moti zaradi določenih elementov, ki niso čisti spoilerji?

Ne vem no, sej se v bistvu strinjam s tabo. Bolje imeti povsem free reign in pol se človek sam odloči ali si bo spoilal stvar z branjem/gledanjem opisa.

Mogoče pa sem res naiven in ND samo skušajo omiliti backlash. :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Opa, slo video opis...

  Razkrij skrite vsebine

 

 

 

Nisem gledal celega, ker imam občutek, da pove in pokaže več kot bi smel...

 

hmm

sem pogledal, ni tako slab, dobro lahko bi bil boljsi, vecinoma neki naklada in filozofira. ampak vsaj pove par stvari, kar sem jih vspel razbrat iz drugih opisov. Graficno je igra super huda, zgodba ni lih top shit, prevec fokusirana in premalo poglobljena na like in sirsi svet, pac gre se za to osebno zgodbo z nekim motivom, katere bi lahko bil protagonist kdorkoli v katerem koli okolju.. sicer pa tle ostaja dosti neznank in komaj cakam, da jo preigram

 

poleg tega je v opisu res HEAVY SPOILER ki bo Bitsuju dvignil zivec

Spoiler

TRANSGENDER lik its true =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 minutami:

 

 

 

poleg tega je v opisu res HEAVY SPOILER ki bo Bitsuju dvignil zivec

  Razkrij skrite vsebine

TRANSGENDER lik its true =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

Ma mene to ne moti sploh. Ma niti malo, nisem homofob. V bistvu mi je ta del baš raven. Moti me ko se daje takim elementom prednost pred samo štorjo oz. tistemu, kar so naredili za nazaj koncu enke. Sem že pisal na starem forumu, ne bom ponavljal. Pol vsak zase ima svoje okuse.

 

PS: @bigboss82pa sej to so v uradnih trailerjih kazali leto dni nazaj, ni skrivnost, ali sem jaz kaj zamudil?

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Glede tega kar omenja BB.

Spoiler

Mogoče sem samo jaz ful bolj navajen tega, ker se gibljem v takih online krogih, kjer je to že precej sprejeto, sam meni je res noro, da folk dela kakršenkoli "problem" iz tega, da lahko v neki igri ali filmu nastopa transgender lik.

Prav take srednjeveške lov na čarovnice vibe mi dajete. :confused:

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Torej so zahodni mediji visoke ocene podelili, da so izpadli politično korektni? Da ne bi množice šle na ulice in zahtevale ukinitve sovražnih medijev?

 

Ne pravim da je igra slaba ali kaj podobnega, samo da je nekaj na tem. So si zagarantirali visoke ocene in medijsko pokritost s tem LGBT forsiranjem. Vsaj EU in USA trg. Noben medij nima jajc da podeli slabo oceno ker potem bo obtožen rasizma, nevključevanja in proti LGBT in podobno. Premetena taktika.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...