Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Dobra orožja so iconic. Pomeni, da imajo neko posebnost, poleg golega dps-ja ter številom slotov etc.

 

Za tiste, ki ste igrali Destiny: kot exotici, čeravno ne tako očitno. Recimo pištola od Dexa, ki jo dobiš, če lutaš do točke, kjer si prišel iz smetnjaka, ima to posebnost, da strelja z ''Ediji'', torej namesto bulletov, rabi dnar. Pustmo, da je to dejansko minus, ampak je neka posebnost, ki je edinstvena temu orožju.

 

Lahko pride rare/epic/legendary. Kljub temu je iconic. Če dobiš plavega recimo moraš s crafting perkom nadgradit na epic in nato legendary. Poleg tega imaš še običajen upgrade, ki ni nič drugega kot da ti gre dps na priporočljiv dps tvojega levela, kar ne vpliva na ''barvo'' orožja.

 

Malo nejasno vse skupaj zveni, ampak v igri na primeru je manj komplicirano.

Povezava do prispevka

Jop, za legendary bo oranzno ali rdeco, rumene so iconic. Ne stekam pa cist vsega okrog upgrejdov, pa itak mi ne koristi, ker mi manjka se kar precej tech levelsov, da bom lahko vzel perk za craftanje legendary robe. 

 

Imam pa ze kup legendaryjev, samo za uporabo vecine mi manjka ene deset xp levelsov.

 

A mate ze kaj orozja na steni v fletu?

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 7 urami:

 

Pol naj raje počakam z igranjem main storija? Zdaj imam prvo misijo drugega akta.

 

Odvisno kaj si naredil.

Če je dum dum na začetku igre ostal živ potem ti žal kasneje zabuga.  Rešitev je samo čakanje na patch.

 

 

dzaver reče pred 2 urama:

A to glede tega, da so popravli dum duma in zbugali nekaj drugega je preverjeno? nikjer nisem našel, da bi bilo to res :) tudi glede 8mb za ps5 sem na reditu našel samo info da je to za PC, še na redditu je napisano da je PC only.

 

Tu je njihov uradni forum:

SECOND CONFLICT MISSION BUG  

 

Plus če v youtube vtipkaš to misijo boš videl polno komentarjev folka, ki jim po novem patchu ne dela.

Povezava do prispevka

Kolko ima pol smisla, da je tolko odprt svet z ful dosti opcijami, kaj narest na kak način in tonami loota ter kustomizacijo opreme? Ravno, ko prideš na vrh in lahko začneš pobirat smetano, je treba končat in začet pri vznožju in spet nabirat vse jovo na novo.

 

Že Stalker: Call of Pripyat iz 2010 ima freeplay opcijo, kjer po končanem glavnem questu lahko končaš igro ali pa ostaneš v igralnem svetu in igraš naprej, kakor se ti zdi in ljubi. Da ne omenjam Skyrima, pa seveda še GTA V:

 

https://www.thegamer.com/grand-theft-auto-5-things-do-after-beat-game/

 

Lahko bi dali vsaj na izbiro, če je baje ful poudarka na prosti izbiri igralca al neki. Še ena stvar, na katero bo zgleda treba počakat ali pa jo zmodat v vanilla game :(

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče pred 58 minutami:

Kurwe so veren narod, morš bit zdej s familijo, ne pa igrice igrat. Hotfix na začetku januarja to popravi.

To je vse prav, sej sm veckrat napisal da po mojem mnenju niso delavci krivi. Sam ta opravicila random ljudi so mi smesna, dejstvo je da spil bi koncan in da so ga prehitro izdali, jeba. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...