Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 7 urami:

 

:avadodo:

 

Jim mi gre v marsičemu na kurac, ampak je treba reč da ima tukaj prav. Če držijo leakane informacije zna bit da je CDPR res prehitro zrasel in izgubil glavni talent iz W3. CP bom sicer igral šele čez kako leto...

Kot idealist upam da bodo sposobni zaposleni lahko z tem pretresom ustavili barko in obrnli smer. Če ne pa bi lahko šli na svoje, ali h konkurenci... Trenutno spremljam dogajanje v Warhorse studios in upam na KCD 2

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 31 minutami:

Sem zacel igrat od zacetka ker mi ni bil vsec lik in pristop k igranju. Zdej sem naredu netrunner/hacker build in tamanim folk prek kamer.

 

Tiholazenje v prejsnjem mi je blo wack ker sm zlo hitr zajebal in presel na piv piv piv.

Jst sm ful netrunner + reflexes. Like a ninja. Contagion itk ubije vedno vse :D kar ostane pa s silencer revolverjem postreljam.

 

hud combo je tut ce imas legendary quickhack za zjebat weapon in legendary mod za jih naredit slepe. Oba imata passive da ko te vidijo se sprožita sama. Pol pa sam tekaš okrog in jih s katano :)

 

bolane builde lahk delaš. To je huge plus tega špila. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 52 minutami:

 

yup, sam stane 100k

 

Tabula E Rasa Progression Shard pr Ripperdocih

Pa mislim da lahko to naredis enkrat na playthrough. Ne resetira ti pa vsega. To kar imaš v glavnih drevesih ostane - če imas recimo inteligence 10, bo tudi pol. Sam točke za perke znotraj dreves dobiš nazaj

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...