Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 2 urama:

:blink:

Primorci rojeni v 80h-90h smo načeloma lingvistični debili, ker smo odraščali ob Italijanski televiziji.

Hvala kurcu sem se izognil temu handicapu s pomočjo igric. :D

  

Slinch reče pred 1 uro:

ČE sprejmemo, da je prevod dober, kar pa je velik če.

Italijani imajo zelo dobre DUB prevode. Verjetno so najboljši na svetu kar se tega tiče.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 43 minutami:

Primorci rojeni v 80h-90h smo načeloma lingvistični debili, ker smo odraščali ob Italijanski televiziji.

Hvala kurcu sem se izognil temu handicapu s pomočjo igric. :D

  

Italijani imajo zelo dobre DUB prevode. Verjetno so najboljši na svetu kar se tega tiče.

 

Jap, to dosti Primorcev reče. Že samo če gledaš kak ITA verzijo Dragonballa prou čutiš vložen trud, tudi če nisi izvežban v špagetščini.

 

Nemci so blizu, ampak samo s filmi, z risankami/animeji so baje na istem kot angleški dubi, ološ

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Navedek

[AMD SMT] Optimized default core/thread utilization for 4-core and 6-core AMD Ryzen(tm) processors. 8-core, 12-core and 16-core processors remain unchanged and behaving as intended. This change was implemented in cooperation with AMD and based on tests on both sides indicating that performance improvement occurs only on CPUs with 6 cores and less.

 

brez tega SMT fixa bi igro po parih urah zabrisal z diska (in se milijon folka), ampak "working as intended"

 

naj se nehajo nalivat z vodko, kurwa

Povezava do prispevka
AMF reče pred 5 urami:

Tuljoti pa švabi so po mojem mnenju najboljši VA

Tko, da čist razumem BB

Nemci so klasa zase tukaj. Tudi pri risankah in filmih se občutno opazi sama razlika v produkciji in kvaliteti zvoka. Mi je prav zanimivo da je veliko modernih animejev v angleščini obupnih ker pac se sliši kot da so vse posneli v neki garaži. Velja tudi za serije ki so ameriške.

Povezava do prispevka

Jaz na navadni 4ki morn rect da je grafa kar f kurcu...no ono 2015 letnik. Muzika v misijah pa v avtih skoro vse radijske postaje..je bolano dobra. Mi je pa zaj kar zlezo pod kozo...ceprav ga bugga pa me vun mece na case morn rect, da mu nena “zamerim” ker sem priso v ta apil pripravlen...days gone recimo me je hroscatost odvracala do te mere da sem na sredini pusto pa zbriso vse skup.    
 

Naceloma ga main misije kar pokam pa malo sn se okoli pelo...tam v divjiji probo neke stranske naret oa vidim da sn se cist underLevelan (8). 
 

konec prviga acta ko pa zacetek drugega tote fightClub scene so mi ble fukjene...vcere sn enga posoleniga se pihno pa sau spilat mi je dogajalo na polno :)).

 

 

CDPR bi verjetno mogli nared samo 1st person shooting ala Doom..z tem setingom..muziko in zgodbo bi lahko zmagali...spolirano bi blo pa vsi bi ga zgali. Tak pa so si res na plece fuknli ogromno...in se rabi spil pomojem vsaj 1leto poliranja.  Pa ko lootas mas miljooon totih diskov z textom...komu se da to brat haha...
 

 

Povezava do prispevka

Ok... eno morda čudno vprašanje. Moram premagati eno Cyberpsycho in bi jo moral samo nevtralizirati. Ko holstam weapon pa mi ga RT vedno potegne ven. Kako jo pretepem s pestmi, da mi ne potegne orožja ven pritisk na RT? :)

 

Kaj je edini način unequipat orožje?

 

V bistvu ji niti fist fighting niti gun fighting ne jemlje nič energije... tako, da nimam pojma. Moram probat reloadat.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ok... eno morda čudno vprašanje. Moram premagati eno Cyberpsycho in bi jo moral samo nevtralizirati. Ko holstam weapon pa mi ga RT vedno potegne ven. Kako jo pretepem s pestmi, da mi ne potegne orožja ven pritisk na RT? :)

 

Kaj je edini način unequipat orožje?

 

V bistvu ji niti fist fighting niti gun fighting ne jemlje nič energije... tako, da nimam pojma. Moram probat reloadat.

mas mode za strelna orozja, da postanejo non lethal, tko da sovraznika samo onesposobjo

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

bi jo moral samo nevtralizirati

 

Kar so drugi napisali + non lethal melee orozja + tudi ce s strelnim orozjem pokoncas dejansko ne ubijes vedno, tako da te cyberstatice lahko tudi preresetas in dokler ne odpade kak ud bodo verjetno kar alive. Jaz sem jih cist pomotoma vse pustil zive, dokler nisem enega z avtom parkrat nagazil ker mi bil ekstra annoying in je ocitno crknil, ker mi je potem modelka ful razocarano rekla zakaj se nisem brzdal.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Tnx obema... bom preveril. Ampak imel sem težavo, ker je bil nek bug. Ko sem reloadal misijo, se je pojavila energija in sem jo lahko onesposobil.

 

Slinch reče Pravkar:

in dokler ne odpade kak ud bodo verjetno kar alive. Jaz sem jih cist pomotoma vse pustil zive, dokler nisem enega z avtom parkrat nagazil ker mi bil ekstra annoying in je ocitno ceknil, ker mi je potem modelka ful razocarano rekla zakaj se nisem brzdal.

 

Bo zgleda kar držalo. Ker po reloadanju sem jo prerešetal in mi ni javilo, da bi jo ubil.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sem skušal Cyberpsihote ubit, pa ni šlo. Prav sem jim dal shotgun v faco, brez non lethal in je relklo, da sem jih onesposobil, tako da je najbrž scriptano, da so živi. Tako da sploh se ne sekirat, sejvaj prej za vsak slučaj, ker so meni ene par zbugali progress, da sem moral reloadat, ker niso spawnali ali pa sem jih onesposobil prehitro in se je igri sfuzlalo.

 

Itak, čim te kliče Regina Jones izven Watsona, veš da bo sledil Cyberpsiho fight.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Tale raytracing je res iskanje muhe v dreku. Razlika je tako minimalna, da ti mora momak prav posebej povedati in te opozoriti kje je sploh razlika.

 

In za tole sranje bomo v next gen konzolah žrtvovali 60 fps, ki pa se dejansko res svinjsko pozna:confused:

Mislim da se v cyberpunku še najbolj pozna. V večini iger pa mislim da raje vklopim druge zadeve kot to za boljšo grafiko

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Tale raytracing je res iskanje muhe v dreku. Razlika je tako minimalna, da ti mora momak prav posebej povedati in te opozoriti kje je sploh razlika.

 

In za tole sranje bomo v next gen konzolah žrtvovali 60 fps, ki pa se dejansko res svinjsko pozna:confused:

Mislim da se v cyberpunku še najbolj pozna. V večini iger pa mislim da raje vklopim druge zadeve kot to za boljšo grafiko

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...