Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 13 minutami:

Tega še ne kaže, ker download še ni na voljo. Piše pa na trailerju, da je tudi za PS4, če te to zanima

 

Ja sej zato sprašujem, ker recimo na moji ps5  konzoli kaže addon na voljo za naročit pri PS5 verziji, pri PS4 pa trenutno ne moreš nič kupit. Na pcju je tudi samo kao ps5 izdaja na voljo. Zato sprašujem ker si že kupil in če klikneš na addon ali ti poleg dni izida kaže tudi da sta obe konzolni verziji ?

Verjetno še niso updejtal, ker moral bi biti crossbuy kot je sama igra.

 

Edit: Ker pri še enkrat dražjem bundlu pa kaže obe verziji :)

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Kaj pa ce smo spilali ps4 verzijo? A se da save file uporabit na ps5 verziji?

 

Se prenese, lahko potrdim. Iz PS4 -> PS5

Ne gre pa obratno. Pa trofej ne prenese.

 

Ma zgleda, da še niso updejtal PSN store. Baje je je bilo isto z Elden Ring preorder takrat.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

zanima me, če bomo sploh dobili odgovore za neodgovorjena vprašanja iz base igre. Tle je sedemnajst novih likov, potencialni shadow inverse svet, mene pa zanima the fuck se je v ER sploh zgodilo. Da ne bo to "'5 novih vprašanj za vsak odgovor" kinda deal tle. 
V Old Hunters smo dobili nekaj malega odgovorov in zaključek par storylinov. DS1 DLC je odgovoril kurca, DS2 DLCji enako, DS3 ni imel nobene veze s trojko... Po mojem je ta "to je standalone" veliko bolj standalone tudi iz vidika zgodbe, kot samo gameplaya.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Aha, si predstavljam Miyazakija kak obraca z ocmi, medtem ko glede tebe kak spet preskačeš vse cutscene :D

 

Hernire reče pred 1 uro:

Jaz sem si pri Elden Ring izpisoval bistvo dialogov pa kaj so mi random momci povedali po svetu

 

Prvič sem lahko sam naredil kak quest v From igrah, ne da pač po slučaju naredim 5 soslednih reči, ki me pripeljejo do kobajagi opravljenega questa :rofl:

 

Vučko, pri From špilih ne preskakujem :D Jaz sem si tudi kot Ćamir dela pri ER zapiske in mel v mobiniku milijon fotk (imena NPC-jev, neznane predmete...). Eni redkih kjer spremljam zadeve. Zgodbe pa vseeno ne najbolje, zgojl zaradi side questov in nagrad.

 

Buzzkill reče pred 1 uro:

zanima me, če bomo sploh dobili odgovore za neodgovorjena vprašanja iz base igre. Tle je sedemnajst novih likov, potencialni shadow inverse svet, mene pa zanima the fuck se je v ER sploh zgodilo. Da ne bo to "'5 novih vprašanj za vsak odgovor" kinda deal tle.

 

Ne boš dobil odgovorov in ne boš dobil 5 novih vprašanj, ampak 20 novih vprašanj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...