Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Ah ok, no sej sem hotu nek beden joke uvalit sej nima veze.

 

V glavnem igram somo in mi je precej scary. Glede na to kok je špil resno zastavljen so mi mogoče monsterji malo preveč plastični al kako bi reku, tko ta tipična corny Holywood horror scena. Kot da sta v igri dva svetova, ta resen filozofski in system shockovsko raziskovalni, ko z neko resnostjo, žalostjo in spoštovanjem raziskuješ zgodovino prejšnje posadke skozi mrtvo ladjo. Pol pa naenkrat igra preklopi v scary monster te lovi po hodnikih in po ekranu ti meče neko statiko in v nulo sproducirane zvočne efekte groze. Plus malo preveč te forcea v neke bad odločitve kot je umor osebe in robota da ti je pol bad. 

 

Ampak mi je precej fun. 

uredilo bitje Heretik
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
1min3 reče pred 12 urami:

Ko prefukas cleric beasta :)

 

Probaj enkrat samo izmikati se nekaj časa in mu hoditi za hrbet - brez da ga napadaš. Ko boš to znal bo hitro padal (z napadi od zadaj). Pa uporabljaj kakšno serated orožje (saw cleaver, saw spear,…) - dela extra damage proti beastom. Pa ogenj seveda.

Ne rabiš ga sploh premagat, lahko takoj quit outaš, važno da si ga videl in dobil insight

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 urama:

Ne rabiš ga sploh premagat, lahko takoj quit outaš, važno da si ga videl in dobil insight

Živel v zmoti ves ta čas… Hvala za popravek.


Ko smo že pri BB - kaj pa tole:

Vem da je bilo že n-krat rečeno, ampak bojda je imel ta tip že kar nekaj pravilnih napovedi/insajderskih informacij (vključno z Demon’s Souls Remake)…

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

HK: V Fog Canyonu sem premagal Uumuuja. Premagal sem tudi Watcher Knighte s pomočjo spell builda (samo melee si kar težko predstavljam, da je izvedljivo). Mislim, da sem zdaj odklenil tudi zadnjega bossa. Veliko contenta sem si še pustil za na konec, prav tako me čaka nabiranje preostalih štirih mask shardov. Baje je en quest, kjer moraš brez damaga prehoditi pol mape, da prineseš neko rožo. Oh ja, bo še pestro. :) 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 13 minutami:

Baje je en quest, kjer moraš brez damaga prehoditi pol mape, da prineseš neko rožo.

Zveni težje kot je v resnici. Tavečji sovražniki se namreč respawnajo le če sediš na klopcah. Lahko komot prehodiš del mape, ki ga moraš in spucaš sovražnike, nato pa se vrneš z rožo. Respawnajo samo tamali scrubi, ki ti ne bodo delali težav.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Zveni težje kot je v resnici. Tavečji sovražniki se namreč respawnajo le če sediš na klopcah. Lahko komot prehodiš del mape, ki ga moraš in spucaš sovražnike, nato pa se vrneš z rožo. Respawnajo samo tamali scrubi, ki ti ne bodo delali težav.

Scrubi mogoce res ne sam enviroment pa...jao kolkrat sm failu dobesedno na zadnjem metru k sm v trnje padu :rofl: 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Scrubi mogoce res ne sam enviroment pa...jao kolkrat sm failu dobesedno na zadnjem metru k sm v trnje padu :rofl: 

Haha, tole.

 

Jaz se pa te dni jebem s Pantheon 5. Vse opravim dokaj clean, pol me pa vedno pojebe True VesselRNG. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ne morem skos igrat Project Zomboid, ker mi včasih manjka kakšna zgodba zraven. 

Sem se pa lotil ponovnega preigravanja Kingdom Come, ker sem prvič obupal po 7ih urah in sem začel čisto od začetka. Dobro je to, da mam updejtan PC in zdej izgleda 10x lepši game :wub:

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

 

Galko reče pred 22 minutami:

Kaj kupiti za proper malo daljše vikend igranje: Ratchet & Clank ali Tales of Arise? Hmmmm... R&C za ps4 mi je smrdel, od Tales pa še u lajfu nisem niti trailerja za špil videl...

 

Outer Wilds ravnokar dobil baje zlo dober dodatek

 

Pa od Doom Eternal tudi nisi igral DLC-ja Ancient Gods, če se ne motim?

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

heh ma dobro, če se gremo tko, mi je itak ostalo ogromno robe od vseh Polica igric, ki jih imam doma:

 

Persona 5 Royal - igral vanillo ene 100 ur, ostal v predzadnjem dungeonu, me MEGA mika da bi šel Royal od začetka, ma mora preteči še kako leto ali dve

Nier Automata različni konci - moral bi preigrati še ene 7x, da "zares" obrnem igrico :D 

Hollow Knight DLCji in opcijski content- ostalo še ogromno robe za videti in odkleniti, obrnil sem base game

Resident Evil 7 DLC-ji s horror tematiko - preveč me je strah

Hitman - z vsemi pomagali na off mi je špil noro carski ampak ga res ne znam igrati oz sem preslab, niti ene misije nisem naredil do konca brez pomagal

Xcom 2 DLC - nisem še sprobal igrati z dodatkom, ki doda nov psionic class

Witcher 3 oba DLC-ja - še nisem igral

Control DLC-ji - še nisem igral

Until Dawn - nikdar "obrnil" do konca, ker mi vmes umre preveč likov in mi zamori :D

Outer Wilds - ostal nekje na pol; 22 minutni loopi, težke uganke in moreč občutek prihajajoče smrti so me sfukali

Sekiro - nisem naredil tistega furry ognjenega opcijskega bossa na koncu

God of War - nisem naredil zadnje Furije

Deliverance: Kingdom Come + 3 DLC-ji - nisem obrnil do konca

Monster Hunter World + Iceborne DLC - nisem obrnil do konca

Returnal - obstal v 3. biomu, še zbiram energijo, da se vrnem

 

hm mogoče bi res kaj od vsega tega sprobal, ja :D 

 

@Raz Doom Eternal verzija z DLC-ji na disku pa žal ne obstaja, tudi ne Outer Wilds :( Če pa kdaj izideta pa ziher kupim oba (in jih verjetno nikdar ne sprobam :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

Nisem, mi je pa vedno do zdej una blonđa brutalno crknila ko podgana, pa mi je ful modelka :(

a una k jo greš poštemat v kočo na samo

 

men tbh je carsko če črnolaska umre k mi gre na kurac s svojo histerijo

 

sm pa pogledat vse  mozne konce/variante& smrti, AMA

 

(žal še vedno najboljši del v tej njihovi zbirki, kot sem rekel zarad mene če bi šopal sam pohotni najstniki in the middle of nowhere cheese horror)

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...