Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto: The Trilogy


gojc

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 4 minutami:

 

Kako narest, da "ps button" vrže ven iz igre in jo izklopiš? Je kar nekaj PC iger, ki jih igram s DS$ kontrolerjem in potem sploh ne moreš vgasniti igre brez ctrl+alt+delete... ker ni gumba za quit game.

 

To lah nardis z shorcutom spila na steam, tamte ps button vrze v meni pa tudi komp lahko ugasnes v big picture mode

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 minutami:

 

To lah nardis z shorcutom spila na steam, tamte ps button vrze v meni pa tudi komp lahko ugasnes v big picture mode

 

Nimam steama :D Prej sem bil samo konzolaš zadnjih 10-15 let... pred tem PC-jaš. Zadnji 2 leti pa vse kar sem kupil in dobil zastonj je ali preko Epic Games ali pa direkt od Ubi (2 igri). Tako, da niti podpore ni za DS4, razen preko DS4 Windows.

 

Mislim imam Steam, ampak imam tam gor ene par iger samo. Ali lahko vseeno povežem ostale igre z njimi, ki niso kupljene pri njih?

Povezava do prispevka
Jude reče pred 1 uro:

Vsaj zastonj bodo dali originale kupcem definitive. Ali to velja samo za PC? 

Navedek

We will be adding the classic PC versions of Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, and Grand Theft Auto: San Andreas back to the Rockstar Store shortly as a bundle. Additionally, everyone who has purchased Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition for PC from the Rockstar Store through June 30, 2022, will receive these classic versions in their Rockstar Games Launcher library at no additional cost. We will update everyone as soon as these are back in the Rockstar Store.

Samo PC in samo tisti, ki so kupili prek Rockstar Store. Ostalim pa bo očitno kmalu na voljo za nakup "the true definitive" classic version :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Po najnovejšem updatu je na Switchu GTA3 povsem neigralen, gledaš dobesedno diapozitive. Poleg tega zgleda, kot, da je resolucija še slabša. Res ne vem, kaj delajo, ampak je grozovitno vse skupaj. 

 

Zadnji update bo verjetno spremenil igro v slikanico VGA ločljivosti.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Po najnovejšem patchu je zadeva na Switchu dosti bolj igralna, še vedno daleč od idealnega stanja, ni pa več toliko frame dropov, framerate je dosti bolj stabilen, manj je pop-ina.

 

Sem pa poskusil samo GTA3, folk na forumih pravi, da je stanje v Vice City in SA še precej boljše.

 

Očitno Rockstar ni čisto odjebal vsega skupaj.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

sem kupil v akciji v mediamarktu za xbox tole za okoli 18e, po vseh patchih sem upal da bo ok igra

 

igram na series x, vice city sem delno preigral, misije se da odigrati, ni vecjih glitchev v misijah,

 

ampak - avtomobili so nekateri obupno vodljivi - marsikatere kombije in terence brez tezav takoj spravis na bok/streho na ravni cesti, nekateri avti so absurdno prehitri - nasplosno se igra pri teku ali pri voznji raznih sportnih avtov odvija prehitro in je ze na meji tega, da je se playable

 

mnogi avti imajo nekaj defektno cudno nastavljeno visino iz so 2x prevec oddaljeni od tal

ne vem, a nimajo koga zaposlenega da stestira igro preden jo dajo ven

 

cakajo me se misije z letali, me zanima kako bo leteti s tistim dodotom

 

na radijskih postajah manjkajo komadi - avtorske pravice itd. :(

 

sem videl da je na ps5 vkljucen vice city  v extra in premium narocnini in lahko kdo pokomentira kako je z igro tam, raje si ne predstavljam kaksna je bila igra ob launch-u, igral sem prej, pred kaksnim letom san andreas definitive edition, ko je bil ta v gamepassu in mi je izgledal glitchy af

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...