Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto: The Trilogy


gojc

Priporočeni prispevki

zdej so pogruntali, da sploh niso na novo delali modelov, ampak so samo vse skup poslali skozi subsurface / subdivision modifier (dve iteraciji vsaj) , da so jih zaoblili (in nabili poly count v nebesa pa še naprej). To tudi razloži krof malo višje :D
uredilo bitje DrMiha
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Od zdej naprej me remaster in remake česarkoli ne zanima, če ni Bluepoint za krmilom

 

Tole bom zapisal kot isto veliko razočaranje kot CP2077, sam da tam je bil nekje skrit hud špil, ki je nedokončan, tu pa imamo 3 špile k so bli hudi, pa so s šlamparijo jih slabše nardil. Nedopustno.

Povezava do prispevka

Ojojoj, tole je pa žalost špilat. Kot bi igral polizdelek. Gta 3 - Na 3060 ti + r7 5800x in 32gb rama zadeva tako šteka, da je žalostno in to na 1080p. FPSji skačejo od 15 do 120, konstantni stuttering. Optimizacija res v k.. Zvok je krneki, dialogov sploh ne slišim, muzika je tiho, ko pa gre vlak 500m stran pa se vse dere. Res - wtf? Kolikor sem na hitro probal, teče san andreas bolj stabilno, ampak še vedno - neki čudni random glitchi, zvok kar manjka na momente.. Nevem, res uniči experience. Te mika kar staro verzijo igrat.

 

Bom tole kar lepo odložil za kak mesec ali dva in počakal na patche, verjamem da bodo marsikaj rešili. Ni pa to način obnašanja do strank, res.. 

 

 

Povezava do prispevka

Pa da mi nekdo samo se cmrkne besedico o tem, kako je Mafia Definitive Edition bil slab remaster, se lahko fukne skozi zaprto okno

 

Tam se je vsaj videlo, da so developerji give-ali a fuck in se maksimalno potrudli in dejansko remasterali vse oblike spila, od streljanja, voznje, misij, dialogov v zgodbi, ni da ni

 

Tule v GTA VC vpises on cheat za neko random pizdarijo, bug izpred 20 let, ko ti helikopter zacne nasilno poplesovat pa je ob tem se vedno prisoten

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Od zdej naprej me remaster in remake česarkoli ne zanima, če ni Bluepoint za krmilom

 

Tole bom zapisal kot isto veliko razočaranje kot CP2077, sam da tam je bil nekje skrit hud špil, ki je nedokončan, tu pa imamo 3 špile k so bli hudi, pa so s šlamparijo jih slabše nardil. Nedopustno.

Ne na Nightdive Studios pozabiti.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Nisem igral, ampak kukr vem nima tok megle kot prej, pa HDRa tud nima špil, kar je čudno. Izgleda malo boljše, malo drugačen način premikanja, to je pa to. Polomija ziher ni, jaz ne bom kupil, ker mi OG verzija še vedno fajn izgleda.

 

Lahko verjameš, da izgleda DOSTI slabše. Sej ravno to mi ni jasno. Kontrole so izboljšali/modernizirali, misije lahko takoj restartaš, če jih failaš, plus še nekaj QOL izboljšav je. S to grafično podobo, grafičnimi anomalijami in nekonsistentnim FPS so pa vse zjebali.

 

Kar sem opazil je tudi, da so gangi pri GTA3 nekam ful aktivni, ko vstopiš na njihovo območje kar na enkrat uleti cela čreda in te preluknja kot švicarski sir. In to že na začetku, ko hodiš komaj s kijem okrog. Iz originala se tega ne spomnim?

 

Pa dež na Switchu ni zbuggan in je čisto fajn.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 9 urami:

Pa da mi nekdo samo se cmrkne besedico o tem, kako je Mafia Definitive Edition bil slab remaster, se lahko fukne skozi zaprto okno

GTA smrdi

 

sam mafia I ma pa tok slab voice acting da če bi ji dal vse te gta buge pa original voice acting bi bil še vedno boljši špil.

 

dobesedno nem gluh moraš bit da ti je kul mafia 1 remaster.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 16. 11. 2021 at 18:36:

GTA smrdi

 

sam mafia I ma pa tok slab voice acting da če bi ji dal vse te gta buge pa original voice acting bi bil še vedno boljši špil.

 

dobesedno nem gluh moraš bit da ti je kul mafia 1 remaster.

 

Primerjal sem obadva spila

En je remaster in vreden naziva definitive edition. Pa dalec od tega, da bi bil gluh, ker ni bil prevec dober VA v Mafii, ampak je pa bil mnogo boljsi od originala, to je dejstvo. In ce so tebi originalni VA iz leta 2001 dejansko boljsi od teh tanovih, potem si dobesedno gluh ti :) Al pa si se zapicu v eno samo stvar in bil triggeran zarad nje beyond imagination, mene so motle druge stvari kot pa to, da niso Paulijevega, Samovega in Ralphijevega actorja trofli cist v nulo

V spilu so remasterali grafiko, celotno mesto, popravli gunplay in ga naredili modernejsega, dobesedno vsak aspekt spila je dobil prevetritev, sicer na trenutke zelo povrsinsko in nekaj frustrirajocih stvari iz originala je v DE ostalo istih, ampak je pa polnokrvni definitive edition

 

Rockstar fukne v 20 let star spil weapon in radio wheel iz leta 2013 ter NPCjem dodajo white outline, ko meris vanje, ter si temu skropucalu drznejo rect remaster. Oh and newsflash - ce ti je voice acting najbolj pomembna tocka vseh spilov, tule niso niti precistili diaologov ali karkoli posneli na novo, NPCji v Vice Cityju se se vedno derejo R U ON DRUGZ??? za tabo, da na trenutke rabis podnapise. Niti pomislili niso, da lahk karkoli remasterajo v pravem pomenu besede

 

Docim Mafia DE je bla v tem pogledu remasterana na vseh podrocjih, na nekaterih slabse, definitivno, na nekaterih zelo slabo ali pa sploh nic, to tut moram dodati, da hate za Mafio DE slucajno ne poleze, ampak napram GTA DE?

 

Kot sem ze rekel, za Mafio jim ni blo tako zelo vseeno, ko so jo remasterali, Rockstar boli kurac. Cujem dandanes na ulci, da njihovmu CEOju celo ful sede, da je folk razpizdjen. Mafia od lanskega leta je GOTY proti temule sranju, o katerem tece tema, pa si lahk triggeran zarad voice actinga kolk ti pase

Povezava do prispevka

to se zgodi, če ni šefov ala houserja, ki bi lene gamedeve bičal in silil v crunch

tko da na izbiro mate:

mojstrovine kot so stari R* špili, cena katerih je znoj, kri pa solze zaposlenih

OR

politično korektni, ne-sužnjelastniško narjeni špili kot je tale remaster

 

oboje ni možno

 

jaz vem, kaj mam raje

lp

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 46 minutami:

to se zgodi, če ni šefov ala houserja, ki bi lene gamedeve bičal in silil v crunch

tko da na izbiro mate:

mojstrovine kot so stari R* špili, cena katerih je znoj, kri pa solze zaposlenih

OR

politično korektni, ne-sužnjelastniško narjeni špili kot je tale remaster

 

oboje ni možno

 

jaz vem, kaj mam raje

lp

 

What the fuck ima crunch skupnega s to polomijo? In če bi to kar ti pišeš držalo potem lan nebi fasal polomije imenovane Cyberpunk 2077.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

 

What the fuck ima crunch skupnega s to polomijo? In če bi to kar ti pišeš držalo potem lan nebi fasal polomije imenovane Cyberpunk 2077.

Ma cyberpunk je crunchal zadnje mesce ko je blo ze prepozn

 

Kid hoce rect da bi blo treba bica celotno obdobje ko so delal, tako kot pri rdr2

 

Hes not wrong

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...