Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Pixel 6 se polni zelo (preveč) počasi, 50% se napolni v 30 minutah, za preostalih 35% rabi se pol ure, za zadnjih 15% pa 1 uro. Torej 2 uri za 100% charge 5000mah baterije 🤔

 

https://www.google.com/amp/s/screenrant.com/google-pixel-6-charging-slow-not-30w-explained/amp/?espv=1

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Zdaj Pixli že kličejo sami :rofl:

 

https://www.gsmarena.com/some_google_pixel_phones_are_randomly_calling_people_on_their_contact_list-news-51735.php

 

Navedek

Let's be honest here, Google's Pixel phones are sort of infamous for experiencing issues. It's actually become a bit of a meme within the industry and a self-fulfilling prophecy in recent years, though definitely for good reasons.

 

amen :rofl:

Povezava do prispevka

Po par dneh uporabe Pixel 6:

- telefon je cist zmrznu in je bil potreben hard reset, ta je bil se najbolj scary ker sm za kako minuto mislu da je telefon bricknu

- telefon se je sam restartal, brez nekega ocitnega razloga v standby

- Ilegalni NBA stream je nekak zmrznil screen in screen, restart, sm probal se enkrat, stream je tokrat zgubu video, spet sm mogu izvest restart, nism potem ponovu

 

Upam da hmal zrihtajo.

 

Pocasno polnjenje me ne moti, se polni ko sm v avtu prikolopljen na android avto (s katerim sm mel vec tezav s prejsnjim telefonom) al pa cez noc.

 

Upam da hmal popatchajo.

Povezava do prispevka

No, potem celo tako. 

 

Jaz sem včeraj dobil Pixel 6. Kot naprava, velikost, občutek v roki, mi je super. Zaslon je tudi OK, sem še v fazi nastavljanja, tako da so občutki še bolj sveži. Čitalnik prstnih odtisov je bil zanič, potem sem prejel nek mali update, okoli 75 MB, zdaj zazna prst v 99 % primerih, prej je bila uspešnost okoli 5 - 10 %. Pixel launcher mi je beden (Search bar na dnu), zato sem naložil Nova Launcher, imam kupljenega že odavno ampak ga zadnja leta na Huaweija in Samsung telefonih nisem uporabljal, je pa še vedno super zadeva. 

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

Moja 70-letna mati si znenada želi smartphone (dasi že vnaprej pove, da ona ziher ne bo gledala pošte in igrala iger), ampak noče dati več kot 200€ oziroma gleda tiste ploščice v Hoferju. Naj mi nekdo, ki je imel izkušnjo, pove, koliko so vredni kitajski foni (ZTE in slično) za dvestotaka? Imajo sploh Googlove servise?

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 5 urami:

Moja 70-letna mati si znenada želi smartphone (dasi že vnaprej pove, da ona ziher ne bo gledala pošte in igrala iger), ampak noče dati več kot 200€ oziroma gleda tiste ploščice v Hoferju. Naj mi nekdo, ki je imel izkušnjo, pove, koliko so vredni kitajski foni (ZTE in slično) za dvestotaka? Imajo sploh Googlove servise?

 

Jaz sem moji materi 2 leti nazaj kupil xiaomi 9A v mishopu. Ima slovenski jezik in vse googlove nujnike - play, gmail, youtube, itd.. Za 120€ je ok telefončič, ni pa glih nek višek. Baterija zdrži 2 dni, fotič je sprejemljiv, hitrost delovanja ni glih svetlobna.

Lahko, da ne bo gledala pošte in igrala iger, bo pa sigurno gledala recepte na youtubu in čitala (rumene) novice.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 10 urami:

Moja 70-letna mati si znenada želi smartphone (dasi že vnaprej pove, da ona ziher ne bo gledala pošte in igrala iger), ampak noče dati več kot 200€ oziroma gleda tiste ploščice v Hoferju. Naj mi nekdo, ki je imel izkušnjo, pove, koliko so vredni kitajski foni (ZTE in slično) za dvestotaka? Imajo sploh Googlove servise?

 

Za Googlove servise je prikrajšan samo Huawei, ker on je najzlobnejši, vsi ostali kitajci so na seznamu prijaznih in zaupanja vrednih tako, da kar brez skrbi.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 20 urami:

Moja 70-letna mati si znenada želi smartphone (dasi že vnaprej pove, da ona ziher ne bo gledala pošte in igrala iger), ampak noče dati več kot 200€ oziroma gleda tiste ploščice v Hoferju. Naj mi nekdo, ki je imel izkušnjo, pove, koliko so vredni kitajski foni (ZTE in slično) za dvestotaka? Imajo sploh Googlove servise?

 

Recimo en primer:

https://m.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-10S-Global-Version-64MP-Quad-Camera-6_43-inch-AMOLED-DotDisplay-6GB-128GB-5000mAh-Helio-G95-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1845995.html?utm_campaign=xiaomitoday&utm_content=10192&p=VW02109859850201704F&cur_warehouse=ES&ID=630314362464446304721

 

186€ s poštnino iz Evrope, dobiš v par dneh.

 

Ima AMOLED zaslon, veliko baterijo, ni neki fancy ekran zaobljen in ni panike, če pade na tla, quick charge 33W, 6GB RAMa, da ni vse po polžje. Pa še v škatli dobiš zaščitni ovitek pri xiaomijih.

 

Koda za popust Bg733684 

 

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Ne vem, zakaj, ampak post-carinske spremembe dobivam praktično vse HK/Kinezerske pakete iz EU. Ne štekam v čem je fora, ampak v zadnjem času sem imel večjo količino naročil, ker sem popravljal neke stare naprave (menjeval zaslone itd.), pa je ene 10 naročil od kitajskega ponudnika prišlo iz Nizozemske, Češke ipd. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Ne vem, zakaj, ampak post-carinske spremembe dobivam praktično vse HK/Kinezerske pakete iz EU. Ne štekam v čem je fora, ampak v zadnjem času sem imel večjo količino naročil, ker sem popravljal neke stare naprave (menjeval zaslone itd.), pa je ene 10 naročil od kitajskega ponudnika prišlo iz Nizozemske, Češke ipd. 

poševnooki rižojedi so pogruntal da lahk sam zaprejo dol če bojo pošiljal iz mainland China, ker so davki preveliki in se ljudem potem to ne splača, zatorej so preselili skladišča v EU in lepo pošiljajo okol v EU tax zone, tako da se potem kupcem še zmeraj splača naročevat pri njih, verjetno pa so tudi kakšne olajšave pripomogle k temu

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 20 minutami:

Kupon je expired. Res posljejo iz EU, kajti na strani piše iz HK.

 

Hm...sicer če daš "EU priority line" pride uradno iz Evrope tudi, če pride dejansko iz Hong kongota (ni carine). Samo čakal boš pa ene 20 delovnih dni.

 

Poišči potem nekaj, kjer piše 7 days delivery. Kupone pa najdeš na xiaomitoday.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 28 minutami:

Sem naročil omenjeni fon Xiaomi Redmi Note 10S Global Version 64MP Quad Camera 6.43 inch AMOLED DotDisplay 6GB 128GB 5000mAh Helio G95 Octa Core 4G Smartphone - NFC Version EU Version Onyx Gray. Držim pesti :)

 

Pa ne se ustrašiti, če se tracking ne bo nič premikal. Običajno se 2 tedna ne premakne, potem pa v 3 dneh kar na enkrat pride.

 

Pa upam, da si izbral  EU priority line, da ti ga prijazni Kitajci pretihotapijo mimo zlobnih carinikov skozi podzemni tunel, ki povezuje Kitajsko in Evropo. Zato se najbrž tracking na začetku ne premika, ker tam dol ni signala 🤔

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 21 urami:

Sem naročil omenjeni fon Xiaomi Redmi Note 10S Global Version 64MP Quad Camera 6.43 inch AMOLED DotDisplay 6GB 128GB 5000mAh Helio G95 Octa Core 4G Smartphone - NFC Version EU Version Onyx Gray. Držim pesti :)

 

Sicer bi šel lahko kmalu v Xiaomi Mi Store v City Park iskat ampak mogoče je ceneje preko neta. :)

 

https://www.blog.uporabnastran.si/2021/11/19/xiaomi-mi-store-citypark-ljubljana-trgovina-se-odpira-26-11-2021-kot-prvi-mi-store-v-ljubljani-in-drugi-v-sloveniji/

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 47 minutami:

Tak, moj Poco F1 je gotof, baterije ne bom menjaval...

 

Kaj pa sploh naj nabavim?

 

Huawei ni šans, (baba sicer ima P30, a me ne vleče...), na Xiaomiju oz Poco ne bi več bil. S Pixel 6 je očitno križ glede vsega...

 

 

Kak so nove S21 od Samsunga?

 

Z menjavo imaš 10 minut dela. Po mojem se ti splača vsaj menjat in prodat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...