Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 4 urami:

Jaz sem tudi vceraj malo zacel DS2, pridem v tisti prvi hub/vas, napadejo me neke male živali, bežim v rikverc in seveda padem v tisto luknjo sred vasi :/

Hehehe. Ja tega ne pričakuješ tam a? :D

ke_kit reče pred 2 urama:

Jaz sem mel prvo smrt včeraj proti nekemu letečemu oklepljenemu (mini?)bossu v Forest of Fallen Giants. Pol sem se vrnu, da mu jebem mater, sam ga ni bilo več. Igra mi na prvi pogled deluje težja od DKS1 in 3. Ful več navadnih mobov je in te lahko ful hitro obkolijo in gang rejpajo. Moja mazohistična plat je potešena. :D

Pursuer je zakon. :D Ne skrbi, saj se mu boš lahko oddolžil.  In ja ta verzija je težja, sploh pa tudi težja od osnovnega Dark Souls 2 back in the day. tam si imel na začetku več možnosti raziskovanje za čisto nov gol lik, v tej verziji so potem na veliko premetali sovrage in minibosse in encounterje  in tudi lokacije določenih key itemov. 

 

Vučko3 reče pred 1 uro:

Zakaj je healing tak počaseeeeeeeeeeeen v tej igri?? V bistvu mi vse deluje bolj počasno in clunky kot v remastered enki.

To je pač Dark Souls 2. Drug dizajn team in se je treba prilagodit. Ampak imajo tudi dobre ideje. 

 

Aja in če hočeta vklopit še dodaten Hard mode je tudi ta na voljo v glavnem hubu. 

 

Povezava do prispevka

@Majek če si že tu, nekaj mi povej. Jebes dark souls. Rabim Challenger charm 5, in posledicno rabim tempered Lunastro v guiding lands. Wildspire sem mel level 7, Lunastre nikjer, zdaj mam Volcanic region level 7, Lunastre še kar nikjer, to je pač ko spawna spawna, čakat morm al kaj? Ker niti lure ne morem naredit, ker je do zdaj še nisem vido v guiding lands niti enkrat.

Povezava do prispevka

Dark Souls 2

Nabil Last Gianta, Pursuerja in  Dragonriderja. Vse padlo v prvo, če ne štejemo first encounterja s Pursuerjem. Glede na to kako so zajebane stopnje in mobi, so bossi res prelahki. Upam, da ratajo kasneje bolj zafukani.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Dark Souls 2

Nabil Last Gianta, Pursuerja in  Dragonriderja. Vse padlo v prvo, če ne štejemo first encounterja s Pursuerjem. Glede na to kako so zajebane stopnje in mobi, so bossi res prelahki. Upam, da ratajo kasneje bolj zafukani.

 

Ma dobr moraš vedet da je bla to druga igra v seriji in tretja dark souls igra overall, ti si pa zdej uletel not s kilometrino vseh souls iger in almost no hit ishin na najtežji stopnji ;)

 

Elden ring Margit the fell bo za melee only builde imo en najtežjih prvih šefov ever če je on res ta prvi tbh. Dejansko v nobenmu soulsborne špilu še ni blo šefa z tako complexnim movesetom na začetku (razen Genichira, katerega namen je itak da te ubije prvič če nisi Bitsu). Model ima vse od ranged napadov ki ti vzamejo 30% hpja do hitrih closeoutov do dolgih combotov ter seveda 2 faze.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 25 minutami:

Dark Souls 2

Nabil Last Gianta, Pursuerja in  Dragonriderja. Vse padlo v prvo, če ne štejemo first encounterja s Pursuerjem. Glede na to kako so zajebane stopnje in mobi, so bossi res prelahki. Upam, da ratajo kasneje bolj zafukani.

Ne šefi niso posebej težki, pot do njih pa zna bit :D

Uni težaki pa so vsak naslednji težji samo si ti tud boljši ;)

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

A tam ko se pod mizo skrivas ko picka? Bil sem v dobesedno isti situaciji :D

Ma pozabil sem ker nisem doma, da bi pogledal, kaj točno je quest, ampak vem, da sem moral skenirat neke "nodes", pa sem se že s tistim jebal ker sem dobesedno imel 12 metkov v shotgunu, tam sta bila pa dva weaverja pa tisti corrupted roboti ... Fak, prav popizdeval sem zraven :D

 

Saj pravim, ne bi me motilo, če ne bi bila tako zelo nenadna sprememba v gameplayu. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Dark Souls 2

Nabil Last Gianta, Pursuerja in  Dragonriderja. Vse padlo v prvo, če ne štejemo first encounterja s Pursuerjem. Glede na to kako so zajebane stopnje in mobi, so bossi res prelahki. Upam, da ratajo kasneje bolj zafukani.

Tisto stopnjo, kjer je Dragonrider boss si celo predelal?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Dark Souls 2

Nabil Last Gianta, Pursuerja in  Dragonriderja. Vse padlo v prvo, če ne štejemo first encounterja s Pursuerjem. Glede na to kako so zajebane stopnje in mobi, so bossi res prelahki. Upam, da ratajo kasneje bolj zafukani.

Cak a nis ti dvojke sploh se igral? Sefi niso bas neki ne pa kamot se overlevelas. Pol v DLCjih so bl zajebani sefi main game ne vem ce me je kater sploh striggeral. Je pa to DS za najvec bossi in najvec contenta

Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 urama:

Ma pozabil sem ker nisem doma, da bi pogledal, kaj točno je quest, ampak vem, da sem moral skenirat neke "nodes", pa sem se že s tistim jebal ker sem dobesedno imel 12 metkov v shotgunu, tam sta bila pa dva weaverja pa tisti corrupted roboti ... Fak, prav popizdeval sem zraven :D

 

Saj pravim, ne bi me motilo, če ne bi bila tako zelo nenadna sprememba v gameplayu. 

To je to. Enjoy :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Majek reče pred 2 urama:

Tisto stopnjo, kjer je Dragonrider boss si celo predelal?

Sem pol nalomil še zmaja in me je ubil Old Dragonslayer.

Pol sem se vrnu in ni blo niti smešno.

Zdaj sem dol v neki vasici v morski jami in sem ravnokar izgubil 21k soulsov. :,)

 

vlaho reče pred 57 minutami:

Cak a nis ti dvojke sploh se igral? Sefi niso bas neki ne pa kamot se overlevelas. Pol v DLCjih so bl zajebani sefi main game ne vem ce me je kater sploh striggeral. Je pa to DS za najvec bossi in najvec contenta

Dvojko sem preskoču, k sem takrat igral zapored BB, DeS:R in DKS1:R in sem mel feeling, da bi bilo prehudo it še 2jko, pa sem raje zalaufal 3. del.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 urami:

Ma pozabil sem ker nisem doma, da bi pogledal, kaj točno je quest, ampak vem, da sem moral skenirat neke "nodes", pa sem se že s tistim jebal ker sem dobesedno imel 12 metkov v shotgunu, tam sta bila pa dva weaverja pa tisti corrupted roboti ... Fak, prav popizdeval sem zraven :D

 

Saj pravim, ne bi me motilo, če ne bi bila tako zelo nenadna sprememba v gameplayu. 

 

Jaz se sicer v Preyu nisem uspel tako zaplezat, ker sem tip igralca, ki v takih špilih prešnofa vse kotičke in naredi vse stranske naloge, zato sem imel tud na Nightmare ves čas (razen v prvih par urah) dovolj municije in drugih resursov.

 

Ma pa špil tako pa spominu res ene par momentov (ti si že precej proti koncu), kjer ful dvigne težavnost in ti zapre pot z nevarnimi nasprotniki ter vzame možnost backtrackanja; če nevede uletiš v te dele s premalo streliva in ostalih zalog (predvsem psi in zdravje), je verjetno lahko kar zajebano, ja.

 

Spomnim se, da je precej ljudi pizdilo čez tisto sekcijo, ko te špil zapre v Data Storage (kao lockdown), precej linearno in utesnjeno področje, pa nameče noter ful teh military dronov, ki ti brez pravih perkov komot skurijo ves armor v sekundi, pa zelo težko se je splazit mimo njih v tako majhnih prostorčkih. Če uletiš noter s petimi naboji, brez zdravja/Psija, brez EMP-jev in brez nadgrajenega stun guna (ful učinkovit prot robotkom), pa potem ugotoviš, da ne moreš backtrackat po več zalog in streliva, zna bit res zoprno :D

uredilo bitje Raz
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Sem pol nalomil še zmaja in me je ubil Old Dragonslayer.

Pol sem se vrnu in ni blo niti smešno.

 

Zdaj sem dol v neki vasici v morski jami in sem ravnokar izgubil 21k soulsov. :,)

 

 

Nice nice.  Tako je prav. 3 od 4 prihajajočih bossov tej smeri kamor greš bi ti celo lahko bili kul. 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 18 urami:

 

Jaz se sicer v Preyu nisem uspel tako zaplezat, ker sem tip igralca, ki v takih špilih prešnofa vse kotičke in naredi vse stranske naloge, zato sem imel tud na Nightmare ves čas (razen v prvih par urah) dovolj municije in drugih resursov.

 

Ma pa špil tako pa spominu res ene par momentov (ti si že precej proti koncu), kjer ful dvigne težavnost in ti zapre pot z nevarnimi nasprotniki ter vzame možnost backtrackanja; če nevede uletiš v te dele s premalo streliva in ostalih zalog (predvsem psi in zdravje), je verjetno lahko kar zajebano, ja.

 

Spomnim se, da je precej ljudi pizdilo čez tisto sekcijo, ko te špil zapre v Data Storage (kao lockdown), precej linearno in utesnjeno področje, pa nameče noter ful teh military dronov, ki ti brez pravih perkov komot skurijo ves armor v sekundi, pa zelo težko se je splazit mimo njih v tako majhnih prostorčkih. Če uletiš noter s petimi naboji, brez zdravja/Psija, brez EMP-jev in brez nadgrajenega stun guna (ful učinkovit prot robotkom), pa potem ugotoviš, da ne moreš backtrackat po več zalog in streliva, zna bit res zoprno :D

 

Vučko3 reče pred 17 urami:

To je mene zjebalo, ostal sem na enem hodniku, skrit v neki cevi, brez vsega, nad mano pa patrolira telepath. Sem kar sel igrat od zacetka in res nabirat vse kar sem najdo.

Pizda, to vse sem jaz BP rešil, ampak ja, zdaj je pa kar naenkrat vse 10x bolj zafukano :D 

 

Sem že pri tistih nodesih brskal po postaji, kje bi še karkoli našel, nekaj mi je sicer uspelo, ampak kaj, ko na vsakem jebenem koraku preži neka zafukana pizdarija in je lahko to backtrackanje prav tako strel v nogo :D Da bi pa šel par ur nazaj v špil, se mi pa iskreno ne da :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...