Skoči na vsebino

[live spam] PS5: The Future Of Gaming / 11.6. ob 22:00


Kaj čemo danes izvedet?  

43 glasov

  1. 1. Kaj čemo danes izvedet?

  2. 2. PS5 cena, če jo izvemo


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 minutama:

Hmmm zdej se pa bojim da imam TV prenizko na steno obešen in ne bo šlo imet konzole pokonc... no sicer me pa videz konzole itak še najmanj zanima. Upam pa da ne bo reaktivc po par mesecih...

 

Ja vswkakor bo cuval racun kot zlatega in sw podaljsal garancijo ce gre

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

 

Ja vswkakor bo cuval racun kot zlatega in sw podaljsal garancijo ce gre

 

Pa sej PS4 sploh ne crkujejo. Sam glasni so ko reaktivc in močno dvomim da se da to reklamirat. Pač 15 minut časa vzame da razstaviš spucaš, na novo namažeš pasto in maš mir spet vsaj pol leta pol pa ratuje zmer bolj glasno vseskup dokler ni preglasno.

 

 

BTW where the fuck sta bla Stipe pa Mefisto?!? :D

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

 

Pa sej PS4 sploh ne crkujejo. Sam glasni so ko reaktivc in močno dvomim da se da to reklamirat. Pač 15 minut časa vzame da razstaviš spucaš, na novo namažeš pasto in maš mir spet vsaj pol leta pol pa ratuje zmer bolj glasno vseskup dokler ni preglasno.

Ja

 

Sam ne vem za vsak slucaj, nikoli ne ves te prve serije so itak bolj tako.. ce ne pa ga itak prodas pa kupis novega

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ja

 

Sam ne vem za vsak slucaj, nikoli ne ves te prve serije so itak bolj tako.. ce ne pa ga itak prodas pa kupis novega

 

To pa itak. PS2 so mi 2x crkoval laserji - pirat dvdji pač ;)  PS3 sem menjal ko je pršu slim,  kar mi je blo zelooo hitro žal ker sem pol pogrešal PS2 kompatibilnost.... PS4 sem menjal po manj ko dveh letih ker je day 1 konzola postala še krepko bolj glasna kot je PS4 Pro ko ga pustiš v menijih ki so unlocked pa pol še ko je pršu PS4 Pro. Vse to z res minimalno izgubo zarad Gold partnerja :D

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 urami:

Samo konzolna. Je pisalo na koncu Console Exclusive.

Square Enix has just revealed a brand new IP at the PS5 unveil show. This new IP is Project Athia. According to the team, Project Athia is the culmination of Luminous Productions’ philosophy to create a completely new and fresh gaming experiences that fuses together the latest technologies with art.

Now while Square Enix did not reveal any additional details, it did state that the game will be officially coming to the PC. The game will be console exclusive on PS5 for a limited time.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Kaj pa če bo digital 100€ manj? Al pa 150€? 399 vs 549 npr.

 

Če bi bil jaz Sony bi subvencioniral verzijo brez pogona in delal plus ker ni preprodajanja.

 

Fak a veš da zna bit res kaka večja razlika ker potem dobijo ves denar od prodaje iger... Sam retailarji pa ne bodo ravno veseli tega. Se prav 399 brez BR in 499 z. Sam še vseen bom kupil disk verzijo ker se mi še vseeno splača. Z Goblin "izposojo" sem itak sam ob 10€ pri vsaki novi igri.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:


jst mam tok špilov doma :) ne da se mi jih prodajat 🙈

 

Jaz kupim igro day1 in jo takoj prodam naprej z max ene 15€ izgube. Je pa jeba prodat kake JRPGje na ta način in tako sem še vedno lastnik KH3 in DQXI... Zapovrh sta mi ble pa obe igri še razočaranje glede na pričakovanja.

 

  

kid666 reče pred 4 minutami:

Digital bo imo max ene 50€ cenejši

Kar se cene BR pogona tiče definitivno, ampak ker Sony od vsake digitalne igre pokasira dejanskih 60$ oz 70€ in ne cca 40$ oz 50€ oz verjetno še manj pa res ni majhna verjetnost da ne bo razlika večja. Ne pozabit da je lansko leto digitalna prodaja prvič presegla fizično kar se tiče Playstation iger.

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 28 minutami:

Kakšni so kaj odzivi na trailerje? Glede na to, kak raztur je bil, ker je v Last of us 2 par žensk, me res zanima, kako so interneti sprejeli konferenco s 75 % ženskimi glavnimi liki :D 

 

 

hehe ostalih 25% so pa otroci, podgane, volnasti strički in ne vem še kaj vse. Razen hitmana ne vem, če sem videl enega belega moškega heroja v predstavitvah - še fucking spiderman je črn:D

 

Seveda nabavim disc verzijo, čeprav moram priznati, da digital only res nisem pričakoval. Očitno bo Sony spet spremenil konzolni trg - s tem, da bo sfukal zbirateljstvo in fizične špile. Hvala Sony.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

Jaz kupim igro day1 in jo takoj prodam naprej z max ene 15€ izgube. Je pa jeba prodat kake JRPGje na ta način in tako sem še vedno lastnik KH3 in DQXI... Zapovrh sta mi ble pa obe igri še razočaranje glede na pričakovanja.

To, da tu pa tam najebeš, je pač treba vzeti v zakup :) Ampak all in all si še vedno na dosti boljšem, če se znebiš večine. Enako delam tudi sam. Se pa mi zgodi, da kako igro vmes dam na stran in potem kar fajn izgubi ceno, ampak tudi to občasno pač vzamem v zakup.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...