Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Logihack reče pred 1 uro:

@nsignific ne bluzi....

Gre predvsem zato, da ne moreš koristiti kupljenega. Ampak ja, digitalizacija pa to. Bo že enkrat ta prav update, kajne? Zgleda, da je dandanes vse tako. Enkrat že prime.

 

 Ne bluzi .. ?


Preber si mal patch notes.

 

Premium cena za MTX shitfest (na vsakem screenu "top up on psn"), zdaj zmanjšujejo rewarde od dejanskega dirkanja, da funnelajo folk v MTX in še downtime imajo na tako kolosalno katastrofalnem nivoju da mu parira samo še PSN outtage iz 2011.

 

uredilo bitje nsignific
Povezava do prispevka

Ko pa so v GT Sport v par dneh pokupili vse avte z exploitom se ni nihče bunil :D

Mislim da folk malo pretirava - nikoli v GTju nisi mogel pokupiti vseh avtov kar tako - vedno si moral dobro razmislit, kje boš porabil creditse...ampak naj se kar bunijo, škodilo sigurno ne bo, lahko samo profitiramo - mogoče omogočijo vsaj prodajo avtov. :D

Povezava do prispevka

Kakšen patch note? 

Kaj me to briga? 

Nisem kupil, da imam na izbiro 10 avtov v offline, pa čeprav sem online. Nikogar ni na drugi strani. Na tisti, kjer so pobrali cekine. Ampak pravim, folk se itak pusti nategovat. Paše, Ane? Če že plačaš, potem mora biti tako, haha

Povezava do prispevka

V glavnem, tole je dizaster. Leta 2022 ne gre igrati gran turisma na novodobnih konzolah. Za to res ni opravičila. Zdaj pa bolje, da dajo ven vse kar so imeli na zalogi(če sploh kaj). S tem mislim, naj se nehajo zajebavat. 

Kdo bi si mislil, da bo igra GT7 ena tistih redkih, katere prodam. 

Prvič sem kupil ps2 zaradi gt3, pa prodal in ga kupil spet ob izidu gt4, skupaj z volanom. 

Zdaj bom verjetno prodal ps4pro, volan zanj, in vzel Xbox in Forzo. Hebi se Čarli!

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 17. 3. 2022 at 12:18:

Ta men tud ni jasna, a bolj pozno menjat, a pustit na začetku mal prostora, da na koncu ne butneš zadnji avto v prtlažnik, dejansko sem šel iskat po konfiguraciji, če se da v tunelu zapret luči, da je boljša aerodinamika :D Naprej na več feferonov je pa ena slipstream misija v daytoni, kjer je pač oval samo je đabe, v prvem poskusu sem šel krepko čez zlato. Živicrajo me take misije :D

 

Baje če nimaš veter v hrbet, se lahko jebeš 3 dni, ne boš naredil...je treba hodit ven in noter (ne retry), dokler nimaš pravega vetra. :D

Pa ne takoj dat po gasu na štartu, počakat ene pol sekunde, da prideš ravno prav za tisti zadnji avto...grem probat, če deluje. :D

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 7 minutami:

V glavnem, tole je dizaster. Leta 2022 ne gre igrati gran turisma na novodobnih konzolah. Za to res ni opravičila. Zdaj pa bolje, da dajo ven vse kar so imeli na zalogi(če sploh kaj). S tem mislim, naj se nehajo zajebavat. 

Kdo bi si mislil, da bo igra GT7 ena tistih redkih, katere prodam. 

Prvič sem kupil ps2 zaradi gt3, pa prodal in ga kupil spet ob izidu gt4, skupaj z volanom. 

Zdaj bom verjetno prodal ps4pro, volan zanj, in vzel Xbox in Forzo. Hebi se Čarli!

 

Moja žena ta trenutek pomaga ukrajinskim beguncem delit hrano in potrebščine, tako da jaz sem ful vesel, da mi je GT7 downtime trenutno največji problem v življenju...

Povezava do prispevka

Stari ne štekaš pointa....zaradi mene je  lahko končno cel mesec off line. Pravim, polizdelki, ne sodijo na prodajne police. Sploh taki, ki ti diktirajo, kdaj jih lahko sploh koristiš. 

Res ne razumem tistih, ki pravijo in mislijo, da to ni problem. 

Je pa res, da se je folk na šalabajzerstvo na vseh področjih že navadil in en izpad GT7 zares ne predstavlja problema. Je pa odraz vseh in vsega. Ampak je vojna, pa bomo mi že potrpeli, saj nam ni hudega, kajne? Fraza: tako pač je in takle mamo je pa itak že ponarodela.

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 50 minutami:

Stari ne štekaš pointa....zaradi mene je  lahko končno cel mesec off line. Pravim, polizdelki, ne sodijo na prodajne police. Sploh taki, ki ti diktirajo, kdaj jih lahko sploh koristiš. 

Res ne razumem tistih, ki pravijo in mislijo, da to ni problem. 

Je pa res, da se je folk na šalabajzerstvo na vseh področjih že navadil in en izpad GT7 zares ne predstavlja problema. Je pa odraz vseh in vsega. Ampak je vojna, pa bomo mi že potrpeli, saj nam ni hudega, kajne? Fraza: tako pač je in takle mamo je pa itak že ponarodela.

 

Kaj ni always online pri GT Sport/GT7 zaradi anticheaterstva?

Sej vem kaj hočeš povedat, ampak meni se ne zdi polizdelek - so imeli izpad, ni zdaj da bo to nekaj rednega...

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 minuto:

Jaz sem tud dobil zlato ciglo 2x, samo to ne spremeni, da v 80% dobiš najmanjši možni keš al pa kakšno glupost kot časovno omejen invite za nakup 2 miljona+ vreden avto, kjer leti mimo mene kaj točno je nagrada.

 

Hja, je tudi real gambling simulator :D

 

Si naredil slipstream (sem pozabil pogledat)?

Povezava do prispevka

Meni tudi prazna lestvica - bo treba zgleda Dragico vprašat. :D

 

Tip me je nascal - pa se mi zdi da sem odepljal dober krog, ki tisti Lambo je kar "zmuzljiv", če se prav spomnim. :D

Včasih zna kaka malenkost pomagat, ko ti ne gre - dostikrat (vsaj jaz) neki trmasto vztrajam, čeprav zgubim tisti pravi fokus in mi ne gre, delam ene in iste napake - potem me stisne kenjat al neki, grem na wc, pridem nazaj kot resetiran, naredim v prvo - včasih probam tudi z demo ghostom...za tisti NSX hairpin sem pa probal vse (tudi manual šaltanje), pa jedva zvlekel gold - še zdaj ne vem, kaj je na tistem ovinku. :D

Povezava do prispevka

Ja, 99% časa avtomatik, ročni samo izjemoma - škoda ki ni možno oboje hkrati, da sam menjaš, ko avtomatika faljava (imam v glavi, da se je nekoč dalo?), ki se mi zdi da dostikrat vozi v višji prestavi in iz ovinka zgubljam čas...včasih ga z dodatnim tapom na bremzo uspem vržt v nižjo pred ovinkom, al pa zmanjšam TCS, ki se mi zdi da tudi včasih pomaga - vse to mi je vseeno manj utrujajoče, kot vozit z full manual. :D

Drugače igram z desno gobico gas/bremza - sem probal tudi adaptive triggerje, ampak na dolgi rok se mi zdi da bi lahko bilo res utrujajoče za roko...

Povezava do prispevka

Maš pluse pa minuse, z ločenim inputi ala triggerji lahko med bremzanjem še kr držiš gas in s tem obrate, z ročnim menjalnikom pa lahko short-shiftaš in si lahko hitrejši v kakšnih situacijah. Pa v GT ti vsaj na pad vedno menja optimalno in rev matcha, tko da lahko sredi šikane vržeš v nižjo in yolo. Meni je lažje vedet a mam OK hitrost z MT samo po zvoku, tist električni porše me je čist zjebal k morem gledat števc. Sam k se enkrat navadiš na nekaj se moreš praktično preprogramirat 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...