Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil Village


gojc

Priporočeni prispevki

Ne vem, jaz na hardcore ne bi užival in bi igro prodal naprej ter nikoli končal. Sicer res nisem gledal nekih posnetkov, ampak si sploh ne predstavljam kako prideš čez tisti del (za kurac mam spomin, kje se boriš z volkodlaki), ko te napadajo cele horde na poti navzgor... Mogoče se jih lahko obide in enostavno tečeš mimo, ne vem. Ampak dvomim. Tam mi je municije vedno zmanjkalo. Res pa je, da jaz nimam živcev 100x ponavljat zadev, niti nisem hardcore player. Jaz sem vedno želel vse pobiti, pa ni šlo z municijo skozi.

Povezava do prispevka

Ma hard je lih prav

 

Uni intri na zacetku, ce ti je mucno po nekaj neuspelih poizkusih, poglej tutorial na yt kje pokurit cajt

 

Zadnji boss je malo tezji, ma nic takega pac, tko nek medium boss v soulsih, ima neke fazice, pa bullet sponge je, pa ninas pojma kolko lajfa ima, ma ce se organiziras resno z municijo in heali np. Mislim sej na hard po prvem delu igre ne rabis vec mislit na sparanje z munucijo, ne smes bit res hlod da streljas v prazno cel cas, ma ce dobro ciljas res ni panike 

 

Ce hoces samo preletet mimo igre brez umiranja dej normal. Ce hoces malo survival experiense in umret tu pa tam pri kakasnem bossu, ko ga igras v prvo in ne stekas fore, igraj na hard

 

Ni hard neku ful zajebano, da bos umiral in popizdeval, lih prav je, da mores malo mislit. Normal je bolj turisticna scena. Hard je value for the money, kot si sam reku 

 

Jaz sem se zivciral samo v intro in res malo pri zadnjem bossu, drugo je slo precej smooth

 

Aja in prvi del po intro mu je bil na hard res zakon.. na normal bi mi bil pol manj immerison, to sem 100po100

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 urami:

Eno je, da boš začel na hardcore, sam glede na tvojo politiko, ko 90 % igric pol šaltaš na easy, bo drugo bolj končat na tej težavnosti :D 

 

Po navadi je tako da če je igrica dobra, igram na hard, slabša kot mi je, hitreje prestavljam težavnost proti čim lažji:D

 

MI je pa ravno pravšnji challenge najbolj všeč - torej vsake toliko časa kakšna smrt. Če nikoli ne umrem ni cool, če pa vsakih par minut pa tudi ne:D

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 21 urami:

Jaz nisem obrnil na Hardcore koliko vas je obrnilo na Hardcore za g. Profesorja vem da je.

Jaz sem obrnil na Hardcore na PC.

Razen zacetka je ostalo dokaj normalno, municije primankuje ravno prav in ti jo redko zmanjka. Za nekoga, ki igra FPS igre bo ta tezavnost pravsnja.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Včeraj sem začel igrati igrico. Hmm dobra je. Sem dal na hardcore in umrl ene 3x že pri prvem volkodlaku pa potem še ene petkrat pri drugem, nato skoraj popizdil v tisti pravi vasi. Sem potem malo na youtube pogledal kako jo naresti in zdaj sem tam ko srečaš tisto družino v hiši. Pismo ej, hardcore se ne heca, po 20 metkov skoraj za enega čisto navadnega monsterja, enkrat te vdari pa si že ves krvak. Večji del igrice samo bežiš in se skrivaš. Upam da se potem orožja kaj nadgradijo in da lahko tudi ubijem kakšnega monsterja:D

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Ej eno pitanje, ker nočem gledat faqov. V igrici sem ravno prišel do mlina, ubil ogromnega volkodlaka pred tem ko listno uš. Grenade launcher, baby! :D Pa me zdaj zanima - ali sem falil magnum orožje ali še pride, če se kdo spomne? Ker namreč imam metke, orožja samega pa ne. 

 

Sem pa zelo kvaliteten cheese spustil pri Beneviente grobu z zakladom - potem ko me je orjak ene 5x zaklal ko mlado svinjo, kljub temu da sem vanj spraznil praktično vso municijo v špilu, sem samo zašprintal po zaklad in spizdil nazaj v LJ-Vzhod. Žal je bila notri samo neka kurčeva posoda, precej 2/10 zaključek :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Ej eno pitanje, ker nočem gledat faqov. V igrici sem ravno prišel do mlina, ubil ogromnega volkodlaka pred tem ko listno uš. Grenade launcher, baby! :D Pa me zdaj zanima - ali sem falil magnum orožje ali še pride, če se kdo spomne? Ker namreč imam metke, orožja samega pa ne.

 

se pride, zelo kmal, search

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...