Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Scar reče pred 16 urami:

Hvala za odgovore. Dejmo se za trenutek pretvarjat, da nimam ps5, samo ps4. Kje bi potemtakem zacel :D

Tako kot so rekli bratje, enko. Oziroma odvisno od ambicij. Če se ti zdi, da se ti bo dalo it samo skozi eno ali dve Souls-like igrici, pol pač igraš Bloodborne, DkS 3 in Sekiro. Če pa rad spremljaš dolge franšize in nadaljevanja, pol pa obvezno pri enki, ki je glede marsičesa kasneje nepresežena mojstrovina. Ti sam najdi en dober ščit (čekiraj info opise, ne samo statsov, ker nekateri ne absorbirajo vsega dmgja) i idemo. Pa ne igraj na Switchu (vem, da te je zamikalo, ne zanikaj!), ker so frejmi prepolovljeni in sound je obupen

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 minutami:

@tomazek ljudstvo zahteva bloodborne update!!

 

 

 

Kje pohajkuješ? Katerega monsterja te je najbolj strah? Kako ti je všeč skoraj konstanten občutek vročega kakca v gatkah in mini skrčenega tička namesto da si OP beast, kot si ti bolj vajen v Ubi igricah?

 

Hehe... včeraj sem ubil Gascoigneja, potem pa sem nehal, ker sem dobil obisk. Samo kako urco sem igral. Končal pa sem za njim potem, ko sem odklenil še nek bonfire pri eni babi v katedrali. Filing je zaenkrat fini.. in res dosti bolj presran hodim okrog kot v Ubi ipd igrah :D

 

Hernier reče pred 9 minutami:

@tomazek respect za Gascoigneja. Si na poti, da postaneš pravi moški in se ti bo odklenil cel svet carskih igric, ki jih prej nisi maral :D 

 

Drugače Gascoigne je glede na to, kje si v igrici, pomoje med TOP 10 bossi po težavnosti

 

Zdaj pa te čakata dva bossa, en opcijski in en obvezen. Tokrat ti ne povem, na kaj sta weak, boš sam pogruntal

 

Aja, ne pozabi chatat s prebivalci skozi osvetljena okna

 

Chatam s vsemi. Tudi večkrat, ko grem slučajno mimo, ker nikoli ne vem, če bo kaj novega ali sem kaj sregledal in preslišal. Ravno včeraj sem dobil neko ognjeno orožje (ki piha ven ogenj), ampak ga še nisem equipal in sprobal. Moram dat arcane al kaj je že... malo više.

 

Tako, da danes grem z raziskovanjem katedrale naprej.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Chatam s vsemi. Tudi večkrat, ko grem slučajno mimo, ker nikoli ne em, če bo kaj novega ali sem kaj sregledal in reslišal. Ravno včeraj sem dobil neko ognjeno orožje (ki piha ven ogenj), ampak ga še nisem equipal in sprobal. Moram dat arcane al kaj je že... malo više.

Ya ya, saj ravno zaradi tega flamethrowerja sem ti napisal, da se bo lahko kurilo šefete v prihodnosti :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 28 minutami:

Hades 

 

omg

 

spilo sm do dveh zjutri, ob sedmih na siht, zdej pa ze odstevam do tretje ure da letim domov, si zvijem za podlaket dolgo motivacijo in geekam do zgodnjih jutranjih ur.

 

dbest spil!

 

Naslednji dan pa napačni zob odpuljen pa drame :rofl:

Povezava do prispevka

Monci danes sem doma in sem zdaj pred kosilom šel malo igrat. Tam takoj za bonfire v katedrali sem pobral neko opremo (klobuk in ostale zadeve) pa me je nekaj fuknilo v zrak in napisalo frenzy ter skoraj ubilo. Pustilo mi je milimeter življenja... Kaj je to? Se moram tega mesta izogibati? Nikogar ni nikjer samo nek čuden "krog" sem opazil v zraku (kot nek portal al nekaj). 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Tako kot so rekli bratje, enko. Oziroma odvisno od ambicij. Če se ti zdi, da se ti bo dalo it samo skozi eno ali dve Souls-like igrici, pol pač igraš Bloodborne, DkS 3 in Sekiro. Če pa rad spremljaš dolge franšize in nadaljevanja, pol pa obvezno pri enki, ki je glede marsičesa kasneje nepresežena mojstrovina. Ti sam najdi en dober ščit (čekiraj info opise, ne samo statsov, ker nekateri ne absorbirajo vsega dmgja) i idemo. Pa ne igraj na Switchu (vem, da te je zamikalo, ne zanikaj!), ker so frejmi prepolovljeni in sound je obupen

 

Priznam za switcha :D ampak ker je opcija ps4, bom itak izbral to.

 

Kar se pa tice sledenja serijam, pa sigurno sledim, ce mi je serija vsec. Tako da DS1 it is, ce mi bo hudo juhej naprej.

 

Trenutno obracam Mario in rabbids (mal me je minilo zacetno navdusenje, napisem vec, ko koncam), poj sledi God of War (si ze oblizujem prste), poj bomo pa vidli.

 

Povezava do prispevka

Jaz sem Mario in Zajce obrnil na 100 %

 

Eni uni ločeni izzivi so težki, drugače pa dosti lahka igrica v resnici :D 

 

Mal si želim spet kak tactical strategy, mogoče bom spet Into the Breach inštaliral, čeprav je baje tudi Wildermyth top (87 na meti, 9/10 na IGN in Edge), sam k mi ta cardboard grafika ne dogaja :hmm:. Je kdo špilal?

 

heroesDrauvenTower.png?t=1639156245

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Insight imam 11. Kak pa bi pogledal to z insight? 

 

Ampak glede na to kako si napisal... Se bom raje izognil zaenkrat :D

 

U bistvu si kar beast da si preživel :D Jaz sem v prvo crknil ko podgana.

 

Ja je z razlogom nevidno vse skupaj ja, tam naprej je roba samo za orenk zmešane :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

 

U bistvu si kar beast da si preživel :D Jaz sem v prvo crknil ko podgana.

 

Ja je z razlogom nevidno vse skupaj ja, tam naprej je roba samo za orenk zmešane :D

 

Saj pol mi je malo naprej spili nekaj živcev in sem že mislil odložiti za malo pavzico 15-20 minut... Ene 4x sem na silo (namesto easy in preudarno) tekel do onega velikega s kuglo v roki preden sem ga ubil. Navaditi se moram, da na silo pač ne gre... Še posebej, če hočeš vmes do njega popucati mafijo. 

 

Največje težave imam z zatikanjem. Zato ponavadi umrem. Ko se zarolam nazaj recimo in ne vem kaj je za mano... Pa se v kak kurac zataknem, da ne uspem spizditi ali pa se pohealati malo. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Saj pol mi je malo naprej spili nekaj živcev in sem že mislil odložiti za malo pavzico 15-20 minut... Ene 4x sem na silo (namesto easy in preudarno) tekel do onega velikega s kuglo v roki preden sem ga ubil. Navaditi se moram, da na silo pač ne gre... Še posebej, če hočeš vmes do njega popucati mafijo. 

 

Največje težave imam z zatikanjem. Zato ponavadi umrem. Ko se zarolam nazaj recimo in ne vem kaj je za mano... Pa se v kak kurac zataknem, da ne uspem spizditi ali pa se pohealati malo. 

Zataknil se boš med igranjem še velikokrat in boš zato umrl :)
Ampak pri bossu se ne boš več, ker so povsod samo arene...

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Ej mimogrede, neki glede insighta, a ti ga pobere tudi za summon NPC-ja, al samo za real life playerja? 

 

Preden sem šel igrat sem gledal to glede summon pomočnika. Al real life al NPC... In mislim, da pobere za oboje. Sem mislil, da bo lažje, če bom imel pomočnike... Ampak sem potem nekaj bral nasvete, da se je bolje navaditi sam, ker so z njimi tudi beasti močnejši. Takrat sem se odločil, da se ne grem tega in pač probam sam... Ali pa nič. Zato sem zdaj offline. Samo prvi dan sem bil online. 

Povezava do prispevka

ja uni kuglaši so varljivo nevarni ja, sploh ko misliš da si dovolj daleč, pol te pa čez pol mape rushajo ko psa. Tisti sweet gang bangerji pa tudi znajo zelo popestriti zadevo, če se delaš preveč pametnega in jih preveč na silo uletavaš :D 

 

aja a "zgodba" ti je že kej približno jasna oziroma a imaš vsaj bežen filing da veš, kaj se dogaja okrog tebe?

Ker je dejansko noro dober lore v špilu in ti z veseljem mal razložimo zgodbo, samo povej, kje točno si v špilu, da ti ne spoilamo česa :) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

aja a "zgodba" ti je že kej približno jasna oziroma a imaš vsaj bežen filing da veš, kaj se dogaja okrog tebe?

Ker je dejansko noro dober lore v špilu in ti z veseljem mal razložimo zgodbo, samo povej, kje točno si v špilu, da ti ne spoilamo česa :) 

 

Ne, praktično nič ne vem. Samo, da je noč lova in so se vsi pozaprli v bajte :)

 

Sem pa tam v cathedral ward al kaj je... Ravnokar srečal prvega tega s kuglo desno od dveh trolov in nekaj vran. Malo prej pa sem pobral nek monocular, ki tudi nimam pojma kaj je. 

Povezava do prispevka

Drugače balinaša s kuglo lahko dobro cheesaš, če ga s hrbta blizu njega napadaš, ker če si dovolj blizu, te njegov 360 spin zgreši, če se prav spomnim

 

@tomazek ja, s summonom ima boss več healtha, pa pri raznih beastih, ki čudno telegrafirajo napade, te lahko zmede, ker ne veš, če je enemy AI lockal tebe al summona. Jaz sem drugače parkrat summonal AI, zdaj ravno pri naslednjem bossu, ki te čaka (sicer neobvezen), sem summonal Alfreda in mi je bil fino koristen, ker ta tretji BSB boss mi je bil dosti zafukan

 

V bistvu sta mi BSB in Amelia tak kombo, da če prideš čez njiju, prideš čez celo igrico

 

Monocular je pač daljnogled, tojto :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 minutami:

 

@tomazek ja, s summonom ima boss več healtha, pa pri raznih beastih, ki čudno telegrafirajo napade, te lahko zmede, ker ne veš, če je enemy AI lockal tebe al summona. Jaz sem drugače parkrat summonal AI, zdaj ravno pri naslednjem bossu, ki te čaka (sicer neobvezen), sem summonal Alfreda in mi je bil fino koristen, ker ta tretji BSB boss mi je bil dosti zafukan

 

Je možno summonat NPC-ja offline al moraš tudi za to biti online? Jaz še nisem naletel na točko, ki je namenjena summonanju.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 43 minutami:

Jaz sem Mario in Zajce obrnil na 100 %

 

Eni uni ločeni izzivi so težki, drugače pa dosti lahka igrica v resnici :D 

 

Ma, mene po svoje tud mika it na 100% (ze zato, da bom v 2022 pogled nazaj temi lahko vsaj eno igro podcrtal, letos nisem nobene). Ampak kot si reku, lahek spil. Ze ko misijo delam v prvo, jih 90% naredim s perfect ratingom, ko pa grem se preostalih 10% delat za nazaj, sem pa ze tolk mocnejsi od sovraznikov, da grem skoznje ko noz skozi puter. Tisti loceni izzivi so kul in malo tezji. Iskanje skrivnosti v svetu me pa tudi mineva ker so ugankice res osnovne.

 

Sicer pa dons s sestrco sprobava co-op misije v rabbidsih :fun:

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 26 minutami:

Drugače balinaša s kuglo lahko dobro cheesaš, če ga s hrbta blizu njega napadaš, ker če si dovolj blizu, te njegov 360 spin zgreši, če se prav spomnim

 

@tomazeksem summonal Alfreda in mi je bil fino koristen, ker ta tretji BSB boss mi je bil dosti zafukan

 

Ravnokar sem srečal in govoril z nekim Alfredom :) A to je ta, ki ga lahko pol summonaš? 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...