Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Jaz pa sem zdaj pozno popoldan po dveh dneh pavze nadaljeval Bloodbourne... Lootat, pobijat mobe, raziskovat... še vedno odlično in fun... No boss fightov se še vedno ne veselim in imam prav tremi občutek pred njimi. 

 

Danes sem ubil edino neko čarovnico tam (neka Witch) , ko sem lutal po nekem pokopališču (po gozdu al kaj je). Malo prej pa sem prišel do Amelie... In me je 2x ubila. Prišel sem ji na 3/4 lajfa oba krat, ampak kaj... Koncentracija mi full pada in potem napaka in hitra smrt. Bom odložil za danes in si grem večerjo naredit. Fak kak ne zdržim več dolge koncentracije (sak to sem že večkrat razlagal). 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Ja, saj imam... Oni paper fire. In gre kul. Ampak nisem še poznal njenih muvov in me je zjebala, ko sem šel stran od nje in se želel healati, mi je spustila "tisto nekaj" v mene :D Tisti val, ko dol vdari. Bom jutri pazil na ta napad in jo fental. Upam vsaj hehe...

 

Mam tudi nekaj oil jar in molotovk... tega danes sploh nisem uporabil v teh prvih dveh fajtih. Sem malo probal s flamethroverjem - jo tudi fajn drma. Paziti pa vseeno moraš bolj, kot sem jaz.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

pazi da se ti ne poheala svinja kosmata. Imej v bližnjici pripravljen nek anti-healing jar ali nekaj podobnega (piše v descriptionu) in ji ga zaceglaj v ksiht ASAP ko začne s healing animacijo. Mogoče preventivno kar takoj, ko ji uspeš izbiti tam cca 60% energije in ko boš imel filing da ti gre res dobro

Povezava do prispevka

"Numbing mist" je ime itemu proti healanju, sem pogooglal :D 

 

Drgač je pa to eden težjih mid-game bossov drgač, meni je tudi v tretjem obračanju konkretno poglodala stegenca in tolsto ritko. Pa ko jo ubiješ mislim da greš lahko v DLC, če se dotakneš lobanje tam gor na oltarju (sn lobanjo božo).

Povezava do prispevka

Kar je kekit napisal + če uporabljaš saw cleaver, ga mej v kratkem načinu in samo R1 po nogah

Skupi s paper fire-jem se bo stopila 

 

Aja, pa največji damage boost dobiš če upgrejdas weapon, sam to si verjetno že pogruntu 

Povezava do prispevka

Tnx za pro nasvete :) Jutri pade. Ja, mam čist drugi rešpekt pred temi velikani. Saj sem jo tolkel od zadaj in po nogah. Ampak, ker sem bil samo 2x pri njej, ne poznam še katere ase ima vse v rokavu. Je bla ona Witch of Hemwick prelahka in sem mislil, da bo tudi ta padla takoj.

 

Aja, en hunter na katerega sem naletel na onem pokopališču, kjer je bil Gascoigne, me je tudi 3x hin rihtal najprej. Jebeni spomeniki.

 

Me3do reče pred 6 minutami:

Aja, pa največji damage boost dobiš če upgrejdas weapon, sam to si verjetno že pogruntu 

 

Mam Saw Cleaver na +4... bo 5 kmalu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@tomazek in @George Michael ena pomembna stvar.  Ko umre BSB je treba se pustit prvemu vrečarju, ki ga srečata da te ubije.  In pa seveda ne pozabit na vrata v  Odeon chapel.  Po Ameliji se pa dobi DLC ključ v Hunter's dream na tleh in se lahko grem v DLC pobirat stvari, tomazek upam se ves kje je vhod.  Samo tečt skoz in umirat, ne se bavit s sovragi zaenkrat. Važen je loot.   To je to. 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Majek reče pred 4 minutami:

Ko umre BSB je treba se pustit prvemu vrečarju, ki ga srečata da te ubije.  In pa seveda ne pozabit na vrata v  Odeon chapel.  Po Ameliji se pa dobi DLC ključ v Hunter's dream na tleh in se lahko grem v DLC pobirat stvari, tomazek upam se ves kje je vhod.  Samo tečt skoz in umirat, ne se bavit s sovragi zaenkrat. Važen je loot.   To je to. 

 

Kero bitje je vrečar? :) Danes me je ubila neka nesnaga in me je fuknilo v nek Unseen Village. Kar creepy filling. Par krat sem umrl, pol šprintal okrog, da sem pobral loot in končno našel svetilko, ki je čist easy (če veš kje je :) ). Dokler je nisem našel pa sem mel prav filing nervoze.

 

Ne vem kje je vhod. Tam, ko hočejo neko geslo pri vratih? To mi edino pade na pamet in je v tistem "becirku".

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Tnx za pro nasvete :) Jutri pade. Ja, mam čist drugi rešpekt pred temi velikani. Saj sem jo tolkel od zadaj in po nogah. Ampak, ker sem bil samo 2x pri njej, ne poznam še katere ase ima vse v rokavu. Je bla ona Witch of Hemwick prelahka in sem mislil, da bo tudi ta padla takoj.

 

Aja, en hunter na katerega sem naletel na onem pokopališču, kjer je bil Gascoigne, me je tudi 3x hin rihtal najprej. Jebeni spomeniki.

 

 

Mam Saw Cleaver na +4... bo 5 kmalu.

Najlažji način je s flamethrower-jem. Če uporabiš ono stvar, ki ti ojača strel pištole, ogenj flamethrower-ja, ti velja ali za en strel pištole ali za en spust flamethrower-ja. Torej, če držiš spuščaš ogenj 10 sekund, velja boost damage za celih 10 sekund in je noro. Bone marrow ash je consumable.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Kero bitje je vrečar? :) Danes me je ubila neka nesnaga in me je fuknilo v nek Unseen Village. Kar creepy filling. Par krat sem umrl, pol šprintal okrog, da sem pobral loot in končno našel svetilko, ki je čist easy (če veš kje je :) ). Dokler je nisem našel pa sem mel prav filing nervoze.

 

Ne vem kje je vhod. Tam, ko hočejo neko geslo pri vratih? To mi edino pade na pamet in je v tistem "becirku".

Oni veliki ki ima kapuco čez glavo in nosi vrečo čez rame, zgleda ko nabildan bos vampir :D

Povezava do prispevka

Vertigo

Alfred Hitchcock - Vertigo on Steam


Noro dobra zgodba, zame ena najboljših v zadnjem času, pač kar se tovrstnih iger tiče. Fenomenalni karakterji! Pa tudi filmskost (kadriranje itd.) je izredno top. 

Kot sem že omenil v temi Avanture: avtorji so vsem znani Pendulo, založnik pa Microids. Tokrat se mi zdi, da jim je res zelo uspelo! Čudno, ker imam občutek, da je igra dokaj spregledana.

Igralno sicer ni kaj dosti , gre namreč za interaktivni "film", ki po samem pristopu zelo spominja na kakšne Quantic Dreams igre. Ampak mislim, da je vredno vsakega centa! Zaenkrat vsekakor ena mojih boljših avanturističnih interaktivnic v zadnjem letu. Ko končam bom pa itak še kaj več napisal v Avanturistično  temo.. :) 
 

Alfred Hitchcock - Vertigo on Steam (steampowered.com)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

Kero bitje je vrečar? :) Danes me je ubila neka nesnaga in me je fuknilo v nek Unseen Village. Kar creepy filling. Par krat sem umrl, pol šprintal okrog, da sem pobral loot in končno našel svetilko, ki je čist easy (če veš kje je :) ). Dokler je nisem našel pa sem mel prav filing nervoze.

 

Ne vem kje je vhod. Tam, ko hočejo neko geslo pri vratih? To mi edino pade na pamet in je v tistem "becirku".

To je to. Vrečar te je odnesel v vreči. :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 25 minutami:

 

Kero bitje je vrečar? :) Danes me je ubila neka nesnaga in me je fuknilo v nek Unseen Village. Kar creepy filling. Par krat sem umrl, pol šprintal okrog, da sem pobral loot in končno našel svetilko, ki je čist easy (če veš kje je :) ). Dokler je nisem našel pa sem mel prav filing nervoze.

 

Ne vem kje je vhod. Tam, ko hočejo neko geslo pri vratih? To mi edino pade na pamet in je v tistem "becirku".

Vrečarja si našel. Vhod pa je ona nevidna nesnaga, ki te je skoraj ubila ko si armor pobiral, ko si prišel sem.  Od Odeon Chapel levo ven in potem tako do ograje. 

 

password vrata so nadaljevanje glavne štorije po ameliji.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pa tegale absolutno ne zgrešiti:

 

Majek reče pred 47 minutami:

@tomazek in @George Michael ena pomembna stvar.  Ko umre BSB je treba se pustit prvemu vrečarju, ki ga srečata da te ubije.  In pa seveda ne pozabit na vrata v  Odeon chapel Po Ameliji se pa dobi DLC ključ v Hunter's dream na tleh in se lahko grem v DLC pobirat stvari, tomazek upam se ves kje je vhod.  Samo tečt skoz in umirat, ne se bavit s sovragi zaenkrat. Važen je loot.   To je to. 

 

To so vrata takoj na desni strani, ko se teleportiraš v Odeon Chapel.

 

Bloodborne ima kar nekaj zelo weird in bolanih lokacij, boš videl; zdaj namreč prehajaš v del špila kjer boš počasi začel spoznavat, v kako globokem dreku si in kako sfukan je zares svet okrog tebe... ampak določena area, ki te pa čaka tam za temi vrati, je pa tko highlight bolanosti, ki jo ima BB za ponudit :D Poleg seveda določenega kačjega gozdička hehe

 

Pa upam da ti je všeč žanr survival horror in igrica Resident Evil :D 

Povezava do prispevka

Ej @Galko , ti si nazadnje igralo Pyromancerja v DKS3. Jest sm tud zdej začel še enkrat mal za foro lol... Sj je cool pa vse, čist drugač se igra. Zdej sem nekje na sredini. Ampak mi par zadev ni čisto jasnih.

Kaj je fora caster armorja? Če je knight armor v vseh pogledih boljši? Pač se naloadaš do 70% in je čisto vseeno a imaš caster armor al knight.

Ugotovil sem, da imam več težav s trash mobi, kot z bossi. Ker spell je dober AoE za mobe? Ker s sekiro jih tepst, ti hitro stamine zmanjka, ko moraš več mahat.

Povezava do prispevka

fora je, kako hiter roll imaš in koliko daleč se odrolaš

 

direkt iz wiki:

Weight Ratio % Effect
29.9% or less Fastest state: very fast rolls that go the farthest, with 13 iframes. Fast backsteps.
30.0% – 69.9% Regular state: medium rolls with 13 iframes. Fast backsteps.
70.0% – 99.9% Slow state ("fat rolling"): slow and short rolls with 12 iframes. Slow backsteps. Stamina regenerates about 20% slower.*
100.0% or higher Overburdened: cannot roll, backstep or run. The walking animation changes.

 

načeloma kot caster ti je vseeno za stamino/armor in zato ne vlagaš v endurance/vitality kar pomeni, da če hočeš fast roll, ti ostanejo na voljo caster armorji

kar se tiče trash mobov je s casterjem vedno bolj jeba, jst sem izi mobe z mečem, če je bil kakšen bolj opasen pa je skasiral fireball

Povezava do prispevka

Ma kot pyro in vsak ostal caster v DKS3 pač nima toliko estusa za zdravje, ampak ga daš večino za mano povračat. In pol maš dovolj  mane za pobijat večino stvari.  Zraven pa imaš itak vsa Faith in Int orožja, tako da armorja res ne rabiš dosti. 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

 

Žal je 30fps ker sploh ni blo PS4Pro patcha...

 

O fuj. Tolko je razprave o BB in sem danes resno razmišljal, da bi jo spet zalaufal.. in pol sem se spomnil na moje predhodno vprašanje, ker sem res imel v glavi, da niso patchali. 

 

In naj dodam, da je po moje OČITNO, da je to namensko, ker bodo izdali BB Remake kot DeS, najbrž ko pride kak Ps5 Pro.

Povezava do prispevka

Če igraš podobne igre se ti ful pozna, ampak če greš ti iz Football managerja v Bloodborne boš pa čist lepo igral. @bitsurugi Če ti je toliko do tega. Ampak itak ti ni. :D :edit: idi raje BOTW od začetka.   bo prehod v Elden ring lažji.:lol:

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 27 minutami:

 

O fuj. Tolko je razprave o BB in sem danes resno razmišljal, da bi jo spet zalaufal.. in pol sem se spomnil na moje predhodno vprašanje, ker sem res imel v glavi, da niso patchali. 

 

In naj dodam, da je po moje OČITNO, da je to namensko, ker bodo izdali BB Remake kot DeS, najbrž ko pride kak Ps5 Pro.

Nah pomoje bo remaster ala Uncharted Legacy in je to projekt ki ga verjetno dela del Bluepointa vmes ko se dela predprodukcija na njihovi prvi samostojni igri. Nekako podobno kot del ND dela TLOU remake.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...