Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

Jest tudi v prvo. Sam to ne pomen nič. Sekira je res boljša, od reacha, stageringa... ne vem kako je z DPSom in healing back. Sj je odvisno tudi od stila igranja. Jest pištole nisem uporabljal, enostavno too risky... Zato bi jest raje začetniku vedno svetoval sekiro pred žago.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

Sam dodam, da je največja laž, kar sem jo prebral na internetih in na jokerju, , ker je tudi splošno znano prepričanje je, da je saw clever najboljše začetno orožje. Sekira je res tolk boljša, da je neverjetno. Sekira je tko like 2 orožja v enem.

 Vsa orozja so 2 v enem tbfh, cel point vseh orozij. saw cleaver pa je v startu boljsi od sekire, ker tepes beaste in jim serrated orozje dela bonus dmg, sekira pac ne

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 urami:

Sam dodam, da je največja laž, kar sem jo prebral na internetih in na jokerju, , ker je tudi splošno znano prepričanje je, da je saw clever najboljše začetno orožje. Sekira je res tolk boljša, da je neverjetno. Sekira je tko like 2 orožja v enem.

Saw cleaver + fire buff naredi 3/4 šefov konkretno lažjih kot če se jih lotiš s sekiro. Saw cleaver v 1h načinu je jebeno hitra zadeva in skos stunlocka pretty much vse. Šefica v Katedrali je s tem orožjem dobesedno konstantno na kolenih in ti ne more nič. Pol maš pa še insane R1+L1+L1+R1 combo ki je hiter in dela raztur. Definitivno najboljše orožje za začetnike ker timing in pozicioniranje praktično nista važna.

Povezava do prispevka

Mn3njalniska smetana bo vedno opevala from software igre. Tko, da madrug... Ne se sekirat :D

 

Jst zase vem, da nimam živcev in potrpljenja, da bi preigral večino teh opevani naslovov. Preprosto mi life pa job vzame vso moje potrpljenje in živce, da ne vidim smisla zakaj bi to preizkušal tudi v sprostitvi ob video igrah. 

 

Sicer pa, da povem kaj igram. Še vedno dosti wow z občasnimi prekinitvami za Sea of Thieves in Project Zomboid

 

Pa plis ne mi spet moralizirat o Blizzardu 

Povezava do prispevka

Prva polovica Bloodborna je bla zame lih tok sproščujoča kukr napeta, če ne drugega igraš počasi in upgrade-aš svoj lik, če ti ne gre. Vsaj to priporočam, ako imaš šanso kje igrat

Jaz vem, da bom zih nabavil Demon's Souls Remake in Dark Souls 3, plus Elden Ring če ne bo drek (valda ne bo), ostalo pa že zdej vem, da ni moj cup of tea

Povezava do prispevka

@Scar Po moje je najboljše začet z Demon's Souls na PS5. Je precej lažja od DS1 in je igra, ki je sprožila franšizo. Pa tudi tolk quality of life improvementa napram originalu na PS3 so naredili, da jo je res milina igrat. Je pa dosti manj zanimiva in epska izkušnja od DkS iger ali kakega Bloodbornea. Upam, da ti to ne pokvari vtisa glede ostalih naslovov, ki so po moje v veliko pogledih dosti boljši od DeS.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 33 minutami:

Ko ste ravno pri souls(like) spilih. Katerega priporocate za souls devicnika? Skila mam kar dost imo, nisem motoricni debil, samo se nisem nobenega takega spila igral. Pa bi rad. Zacet pri DS1 ali kje drugje?

Demonce na PS5, potrjujem ke_kita. Dosti na izi igrica

Povezava do prispevka

Jaz sem začel pred dobrim mesecem z Demon’s Souls na PS3, ker sem želel po vrsti tako kot ostali, ki so 2009 začeli s From igrami. Izkušnja mi je bila ok, ampak komot igram stare igre, ki izgledajo in tečejo kot drek, tako da najverjetneje res boljše začet z rimejkom na PS5. Zdej pa je na poti Dark Souls Trilogy. Sicer sem čakal, če bo kje kaj znižano pa ni bilo nič in sem rekel fuck it, ko sem bral zadnji 2 strani te teme. Pa hkrati kupujem neke Nintendo igračke po žafranskih nintendovskih cenah, tako da mi je malo zamaknilo percepcijo cen nad Mefistov limit.

 

Odkar sem zaključil z Demon’s Souls na PS3 nisem nič igral na TVju (čez praznike Netflix in Freedom Wars na Viti). Tako da sem pred kratkim pognal Plague Tale: Innocence, da si oči malo opomorejo od tiste nažaganosti pri Demon’s Souls.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 14 minutami:

Hvala za odgovore. Dejmo se za trenutek pretvarjat, da nimam ps5, samo ps4. Kje bi potemtakem zacel :D

Pol pa idi na Bloodborne in nato Dark Souls 3. To je to. 1 in 2 pusti na miru. 

uredilo bitje Majek
  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 42 minutami:

Hvala za odgovore. Dejmo se za trenutek pretvarjat, da nimam ps5, samo ps4. Kje bi potemtakem zacel :D

Ajaaa :D

Naredi kot pravi Vlaho. Ti kar začni z DS1. Nujno nujno moraš probati to igro, ker je res neki samosvojega in izjemnega. Če boš začel s kakim DS3, ker bi raje mal bolj noob friendly, streamlined izkušnjo, zna bit, da ti bo kasnejše igranje prvega dela preveč okorno. Res bi bilo škoda, da zamudiš ta naslov zaradi kakih predsodkov. DS1 je za moje pojme sicer evergreen in osebno se mi ni bilo težko prilagoditi na bolj clunky gameplay (pred tem sem obrnil Bloodborne in DeS:R), tako da mogoče je ta skrb odveč, sam nikoli ne veš no. :D

 

Bilo bi mi res na polno žal, če bi sam preskočil to mojstrovino. V bistvu sem to naredil z DS2, ko sem iz DS1 šel direkt na DS3. Pol sem se vrnil na dvojko in mi ni bilo niti malo žal.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Padel Father Gascoigne... je pa me res menda 4x ubil. Prvič sem ga spravil, da mu je ostalo samo 15-20%... potem pa me je sfukalo par krat. Moram nujno adoptat navado, da lockam tarčo. Ker teh iger nisem igral, sploh nisem vajeni lockati tarč in potem občasno pozabim ali zamudim. Pa v nagrobnike sem se zatikal kot nor. Ko je popizdil in se spremenil, me je vedno nekje dobil zataknjenega, ko se nisem mogel umakniti.

 

P.S.: Aja... bedak sem pozabil na nasvet o molotovkah. V 4 sem šel in ko se je spremenil sem v njega vrgel 3 ali 4 in je takoj crknil satan.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 58 minutami:

Padel Father Gascoigne... je pa me res menda 4x ubil. Prvič sem ga spravil, da mu je ostalo samo 15-20%... potem pa me je sfukalo par krat. Moram nujno adoptat navado, da lockam tarčo. Ker teh iger nisem igral, sploh nisem vajeni lockati tarč in potem občasno pozabim ali zamudim. Pa v nagrobnike sem se zatikal kot nor. Ko je popizdil in se spremenil, me je vedno nekje dobil zataknjenega, ko se nisem mogel umakniti.

 

P.S.: Aja... bedak sem pozabil na nasvet o molotovkah. V 4 sem šel in ko se je spremenil sem v njega vrgel 3 ali 4 in je takoj crknil satan.

(Samo) 4 smrti je pravzaprav zelo dober rezultat. Bravo! Če ti je uspel Gascoine, ti bo tudi preostanek špila.

 

Drugače to z lockanjem - pri določenih (predvsem večjih) bossih se včasih splača probati tudi brez locka…

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Padel Father Gascoigne... je pa me res menda 4x ubil. Prvič sem ga spravil, da mu je ostalo samo 15-20%... potem pa me je sfukalo par krat. Moram nujno adoptat navado, da lockam tarčo. Ker teh iger nisem igral, sploh nisem vajeni lockati tarč in potem občasno pozabim ali zamudim. Pa v nagrobnike sem se zatikal kot nor. Ko je popizdil in se spremenil, me je vedno nekje dobil zataknjenega, ko se nisem mogel umakniti.

 

P.S.: Aja... bedak sem pozabil na nasvet o molotovkah. V 4 sem šel in ko se je spremenil sem v njega vrgel 3 ali 4 in je takoj crknil satan.

 4x? to je več kot odlično :D sem pričakoval, da bo to prvi test odvrnitve od igre :D

 

Jaz pa trenutno crkujem v zadnjem delu arene HK. Kakšen poskus sem motorični debil, spet naslednji mojster :D Definitivno pa ne obupam, drugače sem nekje na 100 % igre, manjka mi še en charm pa en del maske, pa kakšen boss. Mislim, da sem vložil 50 ur, gladko uživantskih, ker je res dodelana mojstrovina. Zdaj že malo veselje popušča, ker meni je najboljši del samo odkrivanje neznanega in strah da crkneš 2 metra do klopce, ko se kot poženeš v ščurka, kot kamikaza v Pearl Harbor.

 

Naslednji špil mislim, da bo RDR2 ali pa horizon zero dawn.

Povezava do prispevka

@tomazek respect za Gascoigneja. Si na poti, da postaneš pravi moški in se ti bo odklenil cel svet carskih igric, ki jih prej nisi maral :D 

 

Drugače Gascoigne je glede na to, kje si v igrici, pomoje med TOP 10 bossi po težavnosti

 

Zdaj pa te čakata dva bossa, en opcijski in en obvezen. Tokrat ti ne povem, na kaj sta weak, boš sam pogruntal

 

Aja, ne pozabi chatat s prebivalci skozi osvetljena okna

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...