Skoči na vsebino

Trenutno igram [1/2022]


Kočevc

Priporočeni prispevki

magični kralj reče pred 32 minutami:

ma ja to so igrice za slowpoke ki majo cajt tri dni cakat da stricek preveri ce so tla dovolj ravna za combat roll

 

jaz rajse igram skill intensive igrice :rebel:

ya ya, poznam. spastični zoomerji s 5 sekund attention spana in adhd. sem bil tudi sam tak, ko sem drkal pretepačine.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 51 minutami:

Bom preizkus DLC-ja pustil kar za konec, da se prej nabildam in še navadim malo bolj na igro :D

 

po zadnjem bossu ne mores vec v DLC, tko da bi NG+ The Old Hunters znal bit mission impossible. drugace raziskuj na polno, vec kot polovica bossov je opcijskih.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Vedno bolj se nagibam k nakupu Marjana + Zajci. Mi delate take lušte s tem. 

 

Kaj Season pass se splača? Donkey Kong kampanja. Je kdo igral?

jaz igram tu pa tam enkrat na teden, luštn špil, zajci so zabavni, neki kar bi lah tud mlajši igrali

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ni problem v opisovalcih, darksouls so špili, ki so ostali v 90letih po načinu pristopa k igralcu. Pač igra ti, da orožje v roke in te porine v svet, pa se znajdi. Glavni problem pa je, da smo igralci odrasli in nimamo časa enega šefa mlatit celo popoldne po šihtu in ugotavljati, a so okna v svetu interaktivna ali niso (bloodborne :ermm: neva forget) in študirat kaj kateri predmet naredi.

Drži ostali špili gredo v drugo skrajnost, kjer ti špil prvo uro  razlaga, da je W za naprej, S za nazaj, D za v desno in A za v levo

uredilo bitje fric
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

@AdamSmitMa sploh ni res. Opisovalci iger so malo preveč nahajpali težavnost teh naslovov. Problem je po moje v ostalih igrah, kjer v easy mode brainlessly cruisaš skozi zgodbo.

no ja, razen da pišete, kako ste se 20-30 x lotili nekega dela igre :D kdo ma cajt za to, še v najstniških letih se mi ne bi dalo tolk časa posvetit

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 19 minutami:

Ni problem v opisovalcih, darksouls so špili, ki so ostali v 90letih po načinu pristopa k igralcu. Pač igra ti, da orožje v roke in te porine v svet, pa se znajdi. Glavni problem pa je, da smo igralci odrasli in nimamo časa enega šefa mlatit celo popoldne po šihtu in ugotavljati, a so okna v svetu interaktivna ali niso (bloodborne :ermm: neva forget) in študirat kaj kateri predmet naredi.

Drži ostali špili gredo v drugo skrajnost, kjer ti špil prvo uro  razlaga, da je W za naprej, S za nazaj, D za v desno in A za v levo

 

Aja a ostali folk tukaj, ki nam je fromov soulsborne cikel najjača stvar v gamingu smo pa kaj, 10-letni mulci al kako? Pa večina SP gamerjev, ki kujejo From špile v zvezde so tudi v osnovni šoli? Recimo Elder ring je zelo verjetno najbolj pričakovan špil leta, kok jaz berem commente v gaming publikacijah, pa verjetno ne gejmajo samo otroci.

 

Pač From špili zahtevajo, da se jih lotiš bolj resno kot večino ostalih AAA mass market igric in da jim posvetiš več časa. To je vse. Zdaj a si boš ta čas vzel ali ne je pa tvoja stvar. Če si ga, si pač nagrajen z eno najboljših izkušenj v gamingu. In to ni mnenje "smetane" tukaj lol, je kar bolj ali manj univerzalno mnenje gaming communityja.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 38 minutami:

no ja, razen da pišete, kako ste se 20-30 x lotili nekega dela igre :D kdo ma cajt za to, še v najstniških letih se mi ne bi dalo tolk časa posvetit

Ma to so samo določeni bossi, ki enim ležijo bolj, drugim manj. Res ful od posameznika odvisno.

Čisto razumem odpor do takih zadev, sam folk ful ful pretirava, ko opisuje "noro" težavnost souls iger. Marsikoga odvrnejo že samo te urbane legende, kar je po svoje škoda potencialno dobre gamerske izkušnje.

Povezava do prispevka
fric reče pred 50 minutami:

Ni problem v opisovalcih, darksouls so špili, ki so ostali v 90letih po načinu pristopa k igralcu. Pač igra ti, da orožje v roke in te porine v svet, pa se znajdi. Glavni problem pa je, da smo igralci odrasli in nimamo časa enega šefa mlatit celo popoldne po šihtu in ugotavljati, a so okna v svetu interaktivna ali niso (bloodborne :ermm: neva forget) in študirat kaj kateri predmet naredi.

Drži ostali špili gredo v drugo skrajnost, kjer ti špil prvo uro  razlaga, da je W za naprej, S za nazaj, D za v desno in A za v levo

Dober post.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Ma to so samo določeni bossi, ki enim ležijo bolj, drugim manj. Res ful od posameznika odvisno.

Čisto razumem odpor do takih zadev, sam folk ful ful pretirava, ko opisuje "noro" težavnost souls iger. Marsikoga odvrnejo že samo te urbane legende, kar je po svoje škoda potencialno dobre gamerske izkušnje.

Čist to. Js sm res bil ready da se iz kože dam, pol pa sm obdržu original skin celo igro. A prej pa 5 let občudoval folk, ki igra Dark Souls, pa si mislu kaki bogovi so. Upam, da bom js kdaj tak. :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 37 minutami:

Aja a ostali folk tukaj, ki nam je fromov soulsborne cikel najjača stvar v gamingu smo pa kaj, 10-letni mulci al kako? Pa večina SP gamerjev, ki kujejo From špile v zvezde so tudi v osnovni šoli? Recimo Elder ring je zelo verjetno najbolj pričakovan špil leta, kok jaz berem commente v gaming publikacijah, pa verjetno ne gejmajo samo otroci.

 

Pač From špili zahtevajo, da se jih lotiš bolj resno kot večino ostalih AAA mass market igric in da jim posvetiš več časa. To je vse. Zdaj a si boš ta čas vzel ali ne je pa tvoja stvar. Če si ga, si pač nagrajen z eno najboljših izkušenj v gamingu. In to ni mnenje "smetane" tukaj lol, je kar bolj ali manj univerzalno mnenje gaming communityja.

Še en dober post.

 

Nehite me delat razdvojenega lepo prosim. :D

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 55 minutami:

no ja, razen da pišete, kako ste se 20-30 x lotili nekega dela igre :D kdo ma cajt za to, še v najstniških letih se mi ne bi dalo tolk časa posvetit

Meanwhile v topicu Preigrane igre/igrice 2021, AdamSmit: Ubisoft (in slično) špili, ki so pa res največji možni time sink… :)

Povezava do prispevka
1min3 reče Pravkar:

Meanwhile v topicu Preigrane igrice/igrice 2021, AdamSmith: Ubisoft (in slično) špili, ki so pa res največji možni time sink… :)

Glih to sem mislil napisat. Souls games niso time sink, le "bolj" resno se jih moreš lotit.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 45 minutami:

Lol... Kaj so ti NPC-ji, ki ne igrajo From igric, zmeraj tak glasni? 

ma ne, ltc vedno rad neki podjebava pasivno agresivno

mislim, da mu je bedno, ker noben ni hotu igrat minecraft oz. ker je v manjšini kar se tiče PC masten race vs console pedestrians

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 urami:

Monci danes sem doma in sem zdaj pred kosilom šel malo igrat. Tam takoj za bonfire v katedrali sem pobral neko opremo (klobuk in ostale zadeve) pa me je nekaj fuknilo v zrak in napisalo frenzy ter skoraj ubilo. Pustilo mi je milimeter življenja... Kaj je to? Se moram tega mesta izogibati? Nikogar ni nikjer samo nek čuden "krog" sem opazil v zraku (kot nek portal al nekaj). 

Odvisno. A maš kupljen DLC? Če je pol je to vhod, ko dobiš ključ. Če ne, ga pa idi kupit. :P 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Vedno bolj se nagibam k nakupu Marjana + Zajci. Mi delate take lušte s tem. 

 

Kaj Season pass se splača? Donkey Kong kampanja. Je kdo igral?

Fse se splača, samo je itak posebej od glavne igre, tako da lahko vedno naknadno kupiš. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Hernier

fric reče pred 1 uro:

Ni problem v opisovalcih, darksouls so špili, ki so ostali v 90letih po načinu pristopa k igralcu. Pač igra ti, da orožje v roke in te porine v svet, pa se znajdi.

 

Drži ostali špili gredo v drugo skrajnost, kjer ti špil prvo uro  razlaga, da je W za naprej, S za nazaj, D za v desno in A za v levo

Deli s katerimi se na polno strinjam.

Tisto vmes, kar sem odstranil, je pač subjektivna stvar.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 53 minutami:

Odvisno. A maš kupljen DLC? Če je pol je to vhod, ko dobiš ključ. Če ne, ga pa idi kupit. :P 

 

To verzijo na sliki spodaj imam. Zadevo sem kupil in ni tista iz PS+ colection. Takrat sem bi začetnik s PS4 po letih neigranja in potem enostavno opusti igro za nadajnih par let (do prekčeraj :) ). Mislim, da ta verzija ima DLC-je. Bom verjetno že opazil prai čas. Sicer pa mi bo zaenkrat tudi čist dovolj, če se prebijem čez origina game :D

 

P.S.: Evo ravno pravi čas padel Blood starved beast, ker ob 18h dobim obisk. Sem pa se ob njem kar psihično namučil. Super, da bo pavzica zdaj. Ubijal me je strup al kaj to ma. Zakaj antidote ne prime? Vzel sem ga med tem, ko mi je žrlo življenje in se ni nič ustavilo...

 

spacer.png

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...