Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™

Priporočeni prispevki

Tako ja, vsaj do enega bossa pridi (eden je dost blizu tam kjer se spawnaš, samo najdt ga moraš =)), pa boš potem lahko tudi začel z levelingom. Jaz v začetni stopnji ne bi preveč hitel, ker te želi špil naučiti kaj vse boš počel, pravtako je veliko nekih skrivnosti za nabirat robo.

Več ti pa ne mislim rečt, da boš na istem kot jaz par mesecev nazaj. Also, ne se sekirat če se malo zgubiš na začetku, ti kar raziskuj, pot za naprej na naslednje levele s težjimi nasprotniki je samo v eni smeri =) 

Povezava do prispevka

Jaz sem se meanwhile spravil igrat Nioh 1. Všeč mi je, po drugi strani pa se mi zdi, da so mal pretiravali z "naredimo stvar res zajebano". Kot je nekdo nekoč že omenil, začne mal na penis it, da se vračaš na ista mesta kjer samo zamenjajo (in pomnožijo) monsterje, kaj drugega pa se (še) ne dogaja. Inventory management je tudi katastrofalen.

Still, nikoli prej nisem špila resno pogledal in nisem niti vedel, da je Souls like varianta, samo (še precej) težje. I likes.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...