Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

image.png.3c6e63e517dfbf00091e27fa5ef0c683.png

 

image.png.a773bbfb5547c38be8ae6d18333c9591.png

 

 

Kratek opis: težko razložiti, zakaj je igrica tok huda, ampak če ma kdo šanso in ga veselijo tovrstne zadeve nej sproba. 

 

+ ko se  navadiš deluje meditativno, lahko bi zraven ruknu tut kak podcast 

+ odlična fizika tovornjačkov 

+ lep in razgiban svet

+ ogromno tega sveta, mape se kar odpirajo 

+ ful tovornjakov, prikolic, robe za prevažat

+ težavnost, igra te ne drži za roko ampak se lahko težav lotiš na svoj način, isto velja za vrstni red opravkov, izbiro tovornjakov in vse

+ že to, da jim je uspelo na zabaven način osmisliti prevažanje robe iz točke A do točke B je kr noro 

 

- precej slaba / čudna fizika in filing normalnih vozil 

- par ruskih zadev v igrici

- clanky in mal neorganizirani meniji 

- Velik - je manjko proper radia

 

+ in -: če ti te zadeve ne sedejo dejasnko popolnoma razumem nekoga, ki mu je igra zanič in pride z vtisom "sam R2 držiš in gledaš kako greš počasi naprej", ker dejansko dostikrat je tako. :D Vseeno bi bila pa igra všeč večim ljudem, kot si to lahko kdo predstavlja. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Kemik, ker si me vprašal v prejšnjem threadu, zakaj igračkam to redneck igrico

 

Dejansko je ene par razlogov:

 

1) Moj fotr je bil voznik tovornjaka, tako da mi je to zelo zanimiv svet. Fotru želim tudi pokazat igrico, ampak je jeba, ker jo imam na stacionarnem kompu, ko pa grem na obisk k staršema, pa vzamem samo Zarafstyle Hofer prenosnik s sabo

 

2) Fotr je po službi gledal doma oddaje o tovornjakih in sem v srednji tole gledal parkrat z njim, it was fun

Iceroadtruckerslogo.jpg

 

3) Ful mi je iz slik in videov igrica dajala prijeten vibe, pač tako ruralno okolje, ritje po blatu, Rusija, rednecki iz USA, ni da ni. V bistvu je to element igre, ki me je potem precej razočaral, ker se mi zdi marsikaka mapa nenavdahnjena, pa mnoge preveč podobne med sabo 

 

4) Ko sem bil mlajši, sem bil zelo fan igric z avtomobili, zdaj pa nekako ne najdem sweet spota, da bi mi kaj dogajalo. (Semi)simulacije so mi fine, a jih se jih nimam časa učit za mojstrovat (ironično pol, da se mam čas 10 minut spravljat iz blata, sam ja), arkade pa so mi zadnje čase vse precej bedne. Še te, ki mi jih uporabnik Slinch demonstrira kot kao ful carske (Hot Wheels Racing) so mi bolj na "meh" strani. Tako da Snowrunner na nek bizaren način zapolni to mojo željo po driving igricah, čeprav se v povprečju premikaš z 2 km/h

Povezava do prispevka

Drgač sem zadnjič malo raziskoval "Trialse" (ločeni izzivi v glavnem meniju). Dobra ideja, pač bolj klasične A to B variante, samo da res ekstra ekstra zafukane plus avto in oprema sta prednastavljena, skratka nič drkanja z opcijami, samo start in furaj. Tudi to, da je na redditu thread z naslovom "Has anybody actually beat the trials?" pove svoje :D 

 

trials.thumb.png.d14809f1a95bc4ea9f8c92d77ca79505.png

 

505252108_igrakanje.thumb.png.f5cd7c117e7a8961d68593368d88e98a.png

 

Enega sem skoraj naredil, pol pa nisem mogel preko ene grbine in sem ugasnil komp

Povezava do prispevka

Hudo :D

Js pa lih uletel v 3 mapo od amerike. Sem zamenjal paystarja z ANKjem, res beast od tovornjaka sam skor nobenih addonov nima. 

 

Ta igra ma res souls momente. Včeri sem bil čist uničen v glavo od šihta in sem se z chevijem 3x prevrnil na nekih relativno normalnih poteh k sem hotu v novo mapo. Podoben filing kot pri soulsih, kjer kao obvladaš, sam če z mislimi nisi zraven te tam zlama en klošarski mob. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 12 minutami:

Hehe, zakon igra :) imam cca 250 ur noter. Res je nekaj posebnega - ni pa za vsakega. Si pa ne predstavljam igranje z misko in tipkovnico - s controllerjem in previdnim doziranjem gasa prides dosti dlje in hitreje. 

 

 

 

 

Zmeri k pride en nov v to temo je ko uno k se tovornjakarji srečajo na petrolih ob avtocesti in potem skupej tam čmarijo k majo prepoved vožnje

 

Dobrodošel! 

 

Kočevc reče pred 11 minutami:

To se ti ne splaca, boljs je met vrsto tovornjakov naenkrat na mapi in multitaskas med  njimi.  Poleg tega so upgradi za ANK vecinoma v Alaski. Edinokrat k se "splaca" prodat truck da dobis kes, je na zacetku da Azova kupis. S tem lah tudi v stock stanju prakticno vse naredis plus en kp addonov ima. 

 

 

Ma ja truck management mam mal v kurcu, lahko bi prodal 2 heavija sam jih še nisem sprobal da bi se odloču, tko bi mel dost da nebi blo treba prodajat. 

Azova smo pa že razčistili. :D Ti si itak norc, če si šel najprej na sneg, itak ga rabiš pol. 

Povezava do prispevka

Najprej sem rusijo naredil, k je imo najtezja mapa od teh treh.  Ne rabis sploh tovornjakov prodajat 🙂 hoardaj vse. In pol z razlicnimi delas razlicne taske, jih puscas na mapi, k bojo enkrat kasneje bli od tm blizje nekemu warehouseu itd, da ne rabs skos iz garaze po dolgi poti hodit. Js mam pomojm 30 vozil, prakticno vse najdes na mapi. Polovica jih je fix v aktivni uporabi

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

Je pa igrica mega podobna Death Strandingu, zanimivo da to ni še nihče izpostavil. Faking isti špil je, samo da so enega delali 120 kg gozdarji in volilci Trumpa, drugega pa ekipa bledih japonskih umetnikov, ki jih vodi precej star edgelord :D 

 

Model :)   Avtorji špila so še celo trailer naredili v poklon Death Stranding:

 

 

 

Kljub očitni parodiji je trailer ODFUK :ododava:  Kdo bi si mislil, da je lahko vožnja tovora tako čustvena :D

  • Račka +1 6
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 urami:

 saj sem prejle dobesedno 1 uro delal misijo, kjer moraš pripeljati 2 kontejnerja betonskih plošč

Ta ista misija mi je razbila jajca na prafaktorje. Ne zato, ker bi mi pot delala take težave, ampak zato, ker nisem vedel, da v skladišču lahko menjaš tovor in sem po drugih mapah iskal prikolico, ki je že imela naložene te plošče.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...