Skoči na vsebino

Star Wars Jedi: Fallen Order


Priporočeni prispevki

Pred pričakovanjem Survivorja sem na PS5 preigral znova Fallen Order. 

Sicer kul špilček ampak nič zares izjemnega. Aja pa Respawn so res totalno nesposobni. Tudi native PS5 verzija ima še vedno občasni traversal stutter :rofl:

 

Še par mojih (Jedi Fallen Order):

image.thumb.png.e2cf98077c97e8bd0d26e22f072a6f07.png

image.thumb.png.61b41b7bcf3b0d6b6a9d22721be84a29.png

image.thumb.png.cc8fca64ef4b901065b1148692e8b996.png

image.thumb.png.af9d63aa7785bfd4c12523b277fa6478.png

Povezava do prispevka

Jaz sem Platiniral Jedi Fallen order na PS4 in PS5.

 

Tako da moram še 2jko Jedi Survivor. Story mode Jedi Survivor sem že obrnil tako  da mi zdaj  ostanejo samo še trofeje, ki jih nisem naredil.  To naredim do 12.5,  ker potem je Zelda na vrsti :D

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

men je tud zelo všeč, pač še več istega kot v enki.

 

dejansko izjemno slabo dela v ožji okolice Kuboha (tam mi tudi velikokrat crasha, pogosto čisto na koncu cutscena), takoj ko greš eno zono bolj not (ponavadi skozi kakšno špranjo), so fpsji takoj pretty much normalni. od planetov je najslabši coruscant, na luni in jedah mi je delalo normalno. 

 

 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 7 urami:

men je tud zelo všeč, pač še več istega kot v enki.

 

dejansko izjemno slabo dela v ožji okolice Kuboha (tam mi tudi velikokrat crasha, pogosto čisto na koncu cutscena), takoj ko greš eno zono bolj not (ponavadi skozi kakšno špranjo), so fpsji takoj pretty much normalni. od planetov je najslabši coruscant, na luni in jedah mi je delalo normalno. 

 

 

 

Genijalci so se odločili dat RT odseve na vodo v perf modu in okol tiste vasi dodali ful vode.

 

Povezava do prispevka

Je bil nek patch, ki bi naj malo popravil zadeve. Ne opazim nobene razlike, Koboh mi še vedno crasha (skoraj vsakič, ko pridem nazaj res, ratuje malo annoying). Ma pa EA Play nek hud feature, kjer pri updejtu rabiš 100GB placa, kljub temu, da je blo samo ene 2GB updejta. Upam, da nima kdo na 200 giga SSDju naložen, ker morš dobesedno reinštalirat. 

Povezava do prispevka

Po patchu manj stutteringa in višji frame rate povsod razen v ta res velkih conah. Ni pa to še to, s tako grafiko in srednje velikimi prostranstvi bi to moralo letet brez debate. 

 

Jaz bom počakal še kak patch tbh, če sem lahk pol leta čakal da je HFW bil igrabilen na performance, lahk tudi tukaj.

Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 30. 4. 2023 at 10:05:

Pred pričakovanjem Survivorja sem na PS5 preigral znova Fallen Order. 

Sicer kul špilček ampak nič zares izjemnega. Aja pa Respawn so res totalno nesposobni. Tudi native PS5 verzija ima še vedno občasni traversal stutter :rofl:

 

Še par mojih (Jedi Fallen Order):

image.thumb.png.e2cf98077c97e8bd0d26e22f072a6f07.png

image.thumb.png.61b41b7bcf3b0d6b6a9d22721be84a29.png

image.thumb.png.cc8fca64ef4b901065b1148692e8b996.png

image.thumb.png.af9d63aa7785bfd4c12523b277fa6478.png

 

Meni je težka igra. Res sem boomer. Zkoz umiram. Spawn pa res boleč. Zbrisal dol.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...