Skoči na vsebino

Nakup prenosnega računalnika


Lunco

Priporočeni prispevki

Razerja si sicer nisem nikoli lastil, sem pa jih mel nekaj po rokah in bi reku da so, vsaj kar se tice izdelave, res super. Vse, zaslon, tipkovnica, trackpad - dobre stvari.  Zelo primerljivi macbookom ki so vec al manj, meni osebno, najboljsi laptopi za v roki met. Ne vem pa nic o zanesljivosti na dolgi rok. 

Povezava do prispevka
arar reče pred 5 urami:

Imam 8 let star Asus laptop in je čas, da ga zamenjam. Ne spoznam se na trenutno sceno, zato prosim za nasvet. Kakšni so kaj Razer laptopi? So kvalitetni? Všeč mi je ker so iz aluminija in so kompaktni.

Baje zelo dobra uadeva ce si lahko seveda privoscis. Na notebookcheck je emd gaming laptopi med prvimi

Povezava do prispevka

Večinoma za net, kakšno serijo za pogledat in kašno igro... nazadnje sem igral Fallout 4 ko je prišel ven, tako da sploh ne vem kaj bi sedaj igral in kakšen laptop rabim. 

Gledal sem Asus Zenbook 14 ali 15 pro oba sta tam okoli 1500/1600. Samo ne vem, če me prime da bi kaj igral in ne bo delal se bom potem po glavi tolkel zakaj nisem dal 500 več in bi imel mir. :D

 

Tako da ja... pojma nimam kaj bi kupil, no sej mudi se mi ne...

Povezava do prispevka
arar reče pred 3 urami:

Večinoma za net, kakšno serijo za pogledat in kašno igro... nazadnje sem igral Fallout 4 ko je prišel ven, tako da sploh ne vem kaj bi sedaj igral in kakšen laptop rabim. 

Gledal sem Asus Zenbook 14 ali 15 pro oba sta tam okoli 1500/1600. Samo ne vem, če me prime da bi kaj igral in ne bo delal se bom potem po glavi tolkel zakaj nisem dal 500 več in bi imel mir. :D

 

Tako da ja... pojma nimam kaj bi kupil, no sej mudi se mi ne...

intel x15 nuc

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče Dne, 29. 10. 2022 at 20:14:

če je kdo bolj "in" pri ponudbi zadnje čase...

 

a obstaja kej dobrega s 16" 16:10 ekranom pa da ne košta glih 2 jurja? prej čuka ali manj.

 

Odgovarjam sam sebi, če bo kdo kaj podobnega iskal kdaj.

 

Kupil sem potem tole: https://psref.lenovo.com/syspool/TempFile/cache/C52FD9D8-FA78-43DB-B953-E0B933545AE0/IdeaPad_5_Pro_16ACH6_82L5001RPG.pdf

Za 720€ se mi zdi dober deal.

 

Izredno zadovoljen so far. Ajde, še bolj kul bi blo če neb bli U procesorji taki unicorni, ker H je IMO totalna neumnost, če ne gre za GAYmerske laptope. Je pa sicer laptop, ekran je bomba. Tipkovnica tipična lenovo meni všečna. Sicer furam gor Linux in sem happy to report, da vse deluje out of the box na kernelu 6.0.2. Brez tweakanja deluje tudi s0ix suspend. Tudi zvočniki niso več trash, če si enebjlaš over amping.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
bubanstix reče Dne, 27. 11. 2022 at 21:50:

kupujem gaming prenosnik, ali je to dober deal za ta denar?

 

klik

 

https://www.arlt.com/Gaming/PCs-Notebooks/Gaming-Notebooks/MSI-GP66-Leopard-11UH-673-15-6-FullHD.html

 

300 EUR ceneje s pol rama (ki je garant dovolj za gaming...) in boljšim procesorjem za gaming.

 

EDIT: Eh, pardon, ta je samo 15.6'... Za 17 colnega je cena kul...

uredilo bitje SL4FKO
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Hallo,

 

Predn naredim neumnost... tamale 2 nucata laptop... Mogoč kako igrco sem pa tja... Sodelavec uleti pa pravi da bi za 350€ prodal tole:

 

https://anni.si/katalog/prenosnik-asus-fx502vm-dm120t-i7-6700hq-16gb-ssd-256-1tb-gtx1060-w10.html?product_rewrite=prenosnik-asus-fx502vm-dm120t-i7-6700hq-16gb-ssd-256-1tb-gtx1060-w10

 

Yes / no?

 

Spoiler

Če nebi stari šel h rakom žvižgat se niti nebi v to spuščal)

 

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka

Vprašanje. Punci sem pred kovidom uštimal namizni računalnik za faks, vendar sedaj smo opazili da na matični plošči (na usb) ne dela več wifi extender (oziroma dela zelo slabše, kot če je na sprednjih usbjih). Prav tako je opaziti da na trenutke šteka tudi wireless miška, ki je enako povezana preko usb na zadnji strani matične plošče. Mislim da je problem v matični plošči, zanima me pa če je lahko še kje drugje problem. 
Specifikacije:

- matična MSI H97 GAMING 3

- procesor: i5 4960k

- ram: 16gb ddr2 kingston

- ssd disk

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...