Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Jaz nisem imel pojma kako dodgat tega napada, mislim, uspelo mi je, sam nisem vedel kako. In tisti en run ko mi je res uspel, sem tudi pokoncal Malenio.

 

Pol ko sem spilal sem ugotovil, da lahk z range attacki baitaš flurry, pa sem lepo šel na drug konec arene in spammal range incantations :D

Povezava do prispevka

Jaz sem vceraj od spomladi spet zacel igrat…takrat me je minlo ko me jenfire giant posiljeval…..zastartam se spravim na njega (itak ze tipke pozabo kak pa kaj..) ga skoraj sprve ruknem malo mi sfali…se hitro spomnim vsega in takrat sem vedel, da nima sans….pol se generala rykarda….zdaj pa nevem kak prit na drugo polovico snega..pa sem zazgal erdTree in tam gori po tornadih nekaj skacem..lih fental oniga miniBossa ko sta neka brata kao…

 

pouabo ze kak je to obsezn spil..miljon kotickov/poti/lukn kam lahko gres…kolko je gow novi dober samo nima za burek proti tej mojstrovini. Obsedlo me je soet..komaj cakam na konc sihta ☺️

 

Povezava do prispevka

Hjoo…ves kaj se mi je zgodlo…po 50poskusu koncno ruknil malek the black blade…vzgau erdtree…pol me vrze nekam v capital tik pred   flame…in butl namesto da bi ga prizgal sem odpotoval v roundTable (ki tudi gori zdaj)…in zdaj nevem vec kam morem it, kam me je sploh vrglo 🫣…

 

pomoc prosim…

Povezava do prispevka

Grace si odprl…to sn mislo…

 

ja mene je vrglo nekam v capitol..zgledala je ko puscava oz pesek pa na dalec so se zgradbe vidle…pred mano grace jaz pa ga nisem aktiviral…in se teleportiral drugam…sploh si nisn pogledo kje sem takrat na mapi…tak da pojma nimam kam morem it zaj…al pa da bi prisel na to isto mesto

Povezava do prispevka

Rabiš dve polovici medalijona, ki ju uporabiš na Grand Lift of Rold (obstajata dve smeri kamor te pelje glede na to katere medalijone uporabiš).

Eno polovico najdeš v Village of the Albinaurics (tega je res ful lahko zgrešiti, poglej si na internetu kako razlago), drugo pa v Castle Sol (težko sfališ).

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...