Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 2 minutama:

Samo so pa res čudni tile Fromovci.... dva dni nazaj obletnica izida, slavnostni event, pričakovanja folka, ovo ono, pa ne rečejo nič, tišina... pol pa butnejo nek češki suhoparni tvit ponoči ><

 

Nekdo je rekel na twiterju, da FROM vedno revealajo stvari ob torkih.

 

Ne da se mi preverjat, sploh pa, zakaj bi kdo lagal na internetu? :mellow:

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

To bo trajalo preden se navadim, Fallingstar beast v altusu, zraven Lyndell vhoda me unicuje. Na jok mi gre 

 

Itak. Treba se navaditi. Meni je Elden Ring bil prva From Soft igra v katero sem v prvo šel z inteligence buildom. Prej nikoli nisem v nobeni njihovi igri nič čaral. In vedno sem poslušal, da je to kao še bolj easy mode... ampak potem ugotoviš, da je mixed. Nekateri boss-i ali miniboss-i so lažji s čaranjem, drugi pa zajebani kot sam hudič in se vse skupaj po moje nekoliko zbalansira.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

Itak. Treba se navaditi. Meni je Elden Ring bil prva From Soft igra v katero sem v prvo šel z inteligence buildom. Prej nikoli nisem v nobeni njihovi igri nič čaral. In vedno sem poslušal, da je to kao še bolj easy mode... ampak potem ugotoviš, da je mixed. Nekateri boss-i ali miniboss-i so lažji s čaranjem, drugi pa zajebani kot sam hudič in se vse skupaj po moje nekoliko zbalansira.

Js sm tudi sou na intelligence ampak za moonveil katano :D. Drugače pa mislim da v vseh from software igrah je to en izmed težjih načinov igranja. Sam ne vem ker grem vedno nek mixed build.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Miyazaki kot da ima disleksičnega bratranca, kermu da 3x napisat isto ime.

 

Ranni, Renna in Rennala.

 

Margit, Morgot, Melina, Malenia.

 

Done!

 

GRRM šola dajanja imen likov. Tist ma 7 Jonov v vsaki knjigi, Miyazaki vsaj malo zamiksa.

 

 

 

A ni grmm dal imena likom? In je fora da se pač usi začnejo s črkami iz njegovega imena? 

Povezava do prispevka

Sodeč po intervjujih, kjer so ga spraševali o ER, ni povedal čisto nič, kar bi dalo vedet da ima pojma o tem kaj se sploh dogaja v igri.

 

Omenil je "5000 let", nobene lokacije, imena, dreves, nič, kar bi dalo vedet, da ima še tako malo pojma o igri. 

 

Nič narobe s tem tbh, itak je GRRM meni meh world builder. Tipo je vzel Vojno Rož, malo mongolov, 98% plota in likov iz https://ostenard.com/2014/06/16/25-similarities-between-a-song-of-ice-and-fire-and-memory-sorrow-and-thorn/?amp=1, in se zapletel v take globine, da verjetno ne bomo videli konca ASOIAF.

 

Tko da nič izgubljenega tudi če je samo ime dal na škatlo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...