Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Men pa kot izziv je PvP zakon, večina bossov se v Elden Ringu se ne more primerjat s tem, pač uno drkaš bossa dokler ga ne znaš na pamet, slej ko prej ni več izziv, medtem ko igrat skos prot nekomu drugemu se morš pa izkazat kot player, ne samo kot piflar

 

 

Povezava do prispevka

Ma ja, zna bit kak spastik k pretirava s temi op pičkarijami, samo večinoma je kr sweet blade on blade action, pozdraviš se, držiš katano z obema rokama in začneš tolčt po steni oz. karkoli, da mu daš vedt, kaki fajt bo to.

Prvi run v ER sem se fajtanju v pvp ful izogibal, v drugo sem se pa naučil dost enih stvari, ki jih nisem v prvo zares koristil, vsaj ne na pravi način. Sidestep je actually ful fun, če veš proti katerim orožjim pride v upoštev. 

All in all sem hyped, da bodo končno odprli te arene, samo me pa tudi zanima če bo kak dedicated server na voljo, kjer se vnaprej zbira kaj je na voljo (kot da bi igral Unreal Tournament), recimo če so kaki NPC sovražniki/pošasti poleg, a si omejen na eno orožje, a maš lahko shield, ... potenciala je ogromno

 

 

 

 

Za singleplayer bom pa ponovil to, kar mi je v Mortal Shell zelo všeč - da imaš na voljo run, ajde magari New Game+, kjer se zgodbo čist skine in imaš randomizer za iteme in enemye. To bi bil odfuk igrat, to vidim ogromno potenciala in mi je bedno, da folk na pcju lahko z modi to zrihta, mi k igramo na konzolah pa nimamo te šanse - torej, dejte nardit official dlc.

Poleg neke kratke SP kampanje z novimi bossi, seveda.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...